Údajně psychicky nemocný Nor, který nedávno zavraždil jednu ženu a další dvě pobodal, je Somálec

Napsal
Sdílet článek

Krysa narozená ve stáji není kůň.  Somálec, který se v Norsku ani nenarodil, ale před několika lety tam přivandroval, pak není Nor, ale Somálec. Politicky korektní média samozřejmě jeho identitu tajila. Novinky se poněkud „rozšouply“, když dokonce napsaly, že se jednalo o norského občana přistěhovaleckého původu. To by však mohl být kdokoli, že? Mohl to být Evropan, třeba Polák, kterých je všude celkem dost. Nebo jakákoli jiná národnost. Ale už spojení vražda – nůž – psychická nemoc, napovědělo mnohé.

Nejprve si shrneme, oč vlastně jde. A to především pro ty, komu případ unikl i v mainstreamu. 31letý muž, médii prezentovaný jako Nor, který byl již dříve odsouzen za trestné činy zahrnující násilí, pobodal před několika dny dvě ženy a jednu ubodal k smrti. Policie zjišťuje, zda muž, který zná údajně dvě z obětí, neměl psychické problémy (opět tatáž diagnóza vyhrazená pro muslimy).

Ještě než vůbec zahájili vyšetřování, policejní bezpečnostní služba v zemi prohlásila, že vyloučila terorismus jako motiv. Ozbrojení policisté byli nasazeni poté, co byly před půlnocí hlášeny útoky na několika místech asi 70 km jižně od norského hlavního města Osla. Policie útočníka zatkla do hodiny po nasazení. Policie oznámila, že 31letý muž byl zatčen pro podezření z vraždy a pokusu o vraždu a že se má za to, že jednal sám. Tolik tedy k případu tak, jak byl podán médii.

Nyní se mi podařilo dohledat hned několik zdrojů, které potvrzují jeho původ, i když jméno a podobu se policii podařilo utajit, zcela postačí, že jde o Somálce. To totiž jen potvrzuje, že jde zároveň o černého muslima a pak zde máme opět onu účelovou, u evropské justice běžnou „psychickou nemoc.“ Nepřipomíná vám to něco?

Zavražděná žena,  jistá Marianne Haugen (54 – viz titulní obrázek) vraha neznala, jen byla v nesprávnou dobu na nesprávném místě. Čekala na dceru v autě, když Somálec násilím otevřel dveře auta a ženu ubodal. Další dvě ženy již „jen“ pobodal. Jedna z nich útok popsala tak, že Somálec zazvonil u jejího domu, ona mu otevřela, aniž by tušila, kdo je za dveřmi. Poté ji vetřelec zahnal do domu, kde ji pobodal.

Vetřelec byl velmi dobře známý u somálské komunity, jak vypovídá jedna z místních Somálek. Z násilí byl muž obviněn už v roce 2016 a i tehdy byl díky údajné psychiatrické diagnóze osvobozen. Tehdy zbil svoji oběť železnou tyčí. Napadeným byl podle všeho manžel ženy, kterou nyní vetřelec pobodal, ale ta nakonec jeho útok naštěstí přežila, nicméně je v kritickém stavu. Rodina se však obává, že bude Somálec opět propuštěn a necítí se již ve městě bezpečně.

Jak je vidět na příkladu Norska, tak i když je země mimo EU,  nemusí se jí nezřízená politika vítání muslimských vetřelců nijak vyhnout. Úplně stačí, když si multikulturně „zpracované“ obyvatelstvo volí tak, že se o obohacení postarají jejich politici zcela nezávisle na nějaké EU. Tedy je třeba se nejen oprostit od EU, ale také od těch, kdo tyto multikulturně uvědomělé voliče většinou na školách a v médiích vytváří.

Umíte-li anglicky, na informace k případu se můžete podívat v krátkých šotech níže:

 

 

5/5 - (3 votes)
(Visited 387 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. PSYCHICKY NEMOCNÝ NOR???
    Hluposť . PSYCHICKY NEMOCNí sú nórski ovčania, ktorí si rukami svojich politikov toto peklo realizujú vo svojej vlasti.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *