Údajný konec vítačské politiky Švédska je nejspíš jen předvolební taktika

Napsal
Sdílet článek

Dnes jsem narazila na tento článek na Novinkách, kde se uvádí, že současná švédská vláda hodlá přestat se svojí extrémně vítačskou politikou. Údajně si to myslí proto, že nepřijali žádné „sirotky“ z vyhořelého tábora Moria podobně, jako třeba Německo. Jenže je vidět, že Novinky nesledují příliš podrobně to, co se děje poslední dobou ve Švédsku. Například, že se tam má hlasovat o nedůvěře vládě, takže hrozí předčasné volby.

Poměrně nedávno jsem zde v nějakém článku uvedla pro švédskou vládu velmi alarmující průzkum, který je ovšem pro běžné Švédy potěšující. V tomto internetovém průzkumu vedli s obrovským náskokem Švédští demokraté, což je protimigrační strana, se kterou nechce nikdo do koalice s tím, že jsou extremisté (ve švédském Parlamentu k nim ostatní přistupují zhruba stejně, jako u nás k SPD).

Poslední volby byly údajně silně zmanipulovány, také ve Švédsku měli – podobně jako u nás – podivný výpadek při sčítání a celkově tam byly zjištěny i různé manipulace. Právě proto požadují Švédští demokraté, kteří by byli zcela jasnými vítězi voleb, mezinárodní dohled nad volbami. Současná vláda, která záhy po požáru tábora Moria tvrdila, že část „sirotků“ z tábora Moria přijme, nyní tedy zřejmě obrátila právě proto, že chce protimigrační rétorikou přebrat voliče Švédským demokratům

Tedy článkům, jako je ten novinkový (něco podobného tvrdili i na Nově), bych příliš nevěřila. Eurohujerské a tradičně silně vítačské strany jsou schopny udělat cokoli, aby zajistily, že Švédské demokraty z voleb vyšachují. A může to být právě požadavek SD na mezinárodní dohled nad volbami, co je děsí nejvíc.

Navíc, vláda si může rozhodovat o čem libo, nicméně už před časem dostal Švédský imigrační úřad kompetence, které jsou nadřazené těm parlamentním. Tento úřad již dostal na oficiální úrovni velkou svobodu přijímat rozhodnutí o přistěhovalectví do Švédska bez souhlasu vlády a parlamentu. Jedním z příkladů je rozhodnutí udělit povolení k automatickému a trvalému pobytu každému, kdo tvrdí, že pochází ze Sýrie společně a bez individuálního azylového řízení.

Nakonec připomínám, že stejnou taktiku zvolili vládní socani už před posledními volbami, kdy ze strachu z výsledku voleb slíbili, že konečně přestanou vítat. Jaká je ovšem realita, víte všichni. Článků o tom, co se děje ve Švédsku, jsem zde zveřejnila spoustu a nemálo z toho, co se v této severské zemi děje, už netají ani mainstream.

Protimigrační rétoriku nevěřím žádné vládě, ať tvrdí cokoli, je-li to zároveň vláda probruselská a je-li ochotna podepsat kdejaký promigrační dokument. Obzvlášť pak nelze podobnou rétoriku věřit těmto stranám před jakýmikoli volbami, neboť už jen málokde v Evropě je většina voličů svolná s další muslimskou invazí do Evropy.

Takže tomu, že by Švédové – mám samozřejmě na mysli politiky – náhle přestali vítat, vůbec nevěřím. Řadový občan už tam většinou nevítá (60% Švédů je údajně pro zastavení další invaze muslimů do země), ale už tam mají také spoustu „Novošvédů“ z Afriky i Asie. A ti se množí mnohem rychleji, než skuteční Švédové, do budoucna jsou tedy potencionálním voličstvem pro vítací strany.

Počkejme si na postoje švédské vlády po případných předčasných volbách či třeba v případě, že k nim nedojde, protože je zde stále ta možnost, že vládě nedůvěra nebude vyslovena. Pak uvidíme, zda stále budou k přijímání dalších muslimských vetřelců odmítaví.

A především je třeba si uvědomit fakt, že Švédsko je od samého počátku jakýmsi „pokusným králíkem“ v rámci NWO – jako první tam zavedli multikulturní výchovu, která vedla k maximální podpoře muslimské invaze, v zemi ale jako první začali také s LGBT a genderovou propagandou, tato země má jako první rušit hotovost a několik tisíc lidí tam již bylo pokusně dobrovolně čipováno. Symbolem klimaalarmismu je švédská Gréta a Švédsko se zbytku Evropy vymykalo i v pojetí „koronapodvodu“.

Důvodů, proč nevěřit údajné změně postojů současné švédské vlády je víc než dost. Je otázka, proč si tyto souvislosti neuvědomují mainstreamová média, která o údajném odklonu Švédska od vítačské politiky informují?? Nebo si to uvědomují, ale jen mlží??

 

5/5 - (3 votes)
(Visited 131 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Zásadou je nevěřit rétorice politiků, zvláště před volbami, ale dlouhodobě sledovat jejich reálné činy.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *