Uniklý dokument Organizace pro zákaz chemických zbraní o Dúmě

Napsal
Sdílet článek

* “Alternativní hypotéza”, že cylindry byly na pozici umístěny, je “jediné věrohodné vysvětlení toho, co bylo shledano v místě incidentu”.
* Celkově vzato, tato zjištění bezpochyby potvrzují, že údajný chemický útok v Dúmě dne 7. dubna 2018 byl zinscenovaný.
* Děkujeme pracovníkům OPCW, kteří s námi komunikovali přes značné osobní riziko.

„Sotva lze přecenit význam tohoto odhaleni,“ tweetoval bývalý britský poslanec George Galloway o nové zprávě Pracovní Skupiny pro Sýrii, Propaganda a Média (WGSPM). „Válečná mašinerie byla nyní chycena s krví na rukou při inscenovaném útoku chemickými zbraněmi za účelem oklamání našich demokracií pro to, co se mohlo stát totální válkou.“

„Důležité věci vychází najevo ohledně ‘Assadova chemického útoku‘ v Dúmě a objevuje se ještě více důkazů, které naznačují, že ‚útok‘ byl zinscenován, protože nyní se ukázalo, že OPCW potlačila zprávu expertů, kteří zjistili, že cylindry pravděpodobně nespadly ze vzduchu,“ tweetuje bývaléhý detektiv Scotland Yardu a protiteroristický důstojník Charles Shoebridge.

„Technický posudek potvrzuje náš dřívější závěr,“ píše vynikající blog od Moon of Alabama. „Celá scéna popsaná ‚rebely‘ a propagandistickými orgány byla zinscenována. Více než 34 mrtvých na scéně bylo zavražděno jinde za neznámých okolností. “

Zpráva zaujala ty, kteří vyjádřovali skepticismus o báchorkách establishmentu o Sýrii, protože vznáší vážné pochybnosti o oficiální verzi, v které nám bylo řečeno, že máme věřit v údajný chemický útok v Dúmě v Sýrii v dubnu loňského roku. Do rukou WGSPM se dostal dokument nazvaný „Inženýrské posouzení dvou cylindrů, které figurovaly při incidentu v Dúmě“, což ukazuje, že inženýrský dílčí tým vyšetřovací mise Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW) v Dúmě dospěl k závěrům které se výrazně liší od oficiálních vyjadrení OPCW o incidentu v Dúmě, ale veřejnost nikdy neměla možnost tento posudek spatřit.

Závěry posudku, které můžete najít na stránkách pět až osm dokumentu, uvedly několik hypotetických scénářů, jak se mohly dvě plynové láhve objevit v místech (poloha 2 a poloha 4), kde byly vyfotografovány, a natočeny jako video po údajném útoku. Posudek dospěl k závěru, že „Rozměry, vlastnosti a vzhled cylindru a okolí incidentu byly v rozporu s tím, co by se očekávalo v případě, že by kterykoliv cylindr byl shozen z letadla. Alternativní hypotéza v každém případě vytvořila jediné věrohodné vysvětlení siuace v místě události. “

Posudek říká důkladněji a technicky to, co jsem ve svém článku v minulém roce tvrdil, že fyzika tvrzeni o vzduchem shozeném cylindru nedává vůbec žádný smysl. To je problém, protože důvodem, který v dubnu 2018 udaly USA, Spojené království a Francie pro spusteni náletu na syrské vládní cíle, bylo to, že syrske letectvo shodilo dva cylindry plné jedovatých plynů a zabilo desítky civilistů.

Posudek je podepsán Ianem Hendersonem, ktereho WGSPM dokázala ověřit jako dlouholeteho vedoucího inspekcniho týmu vyškoleneho OPCW. OPCW údajně popírala, že by se Henderson podílel na její vyšetřovací misi v Dúmě, ale WGSPM tvrdí, že „Toto prohlášení je nepravdivé. Tým inženýrů nemohl provádět studie v Dúmě v lokalitách 2 a 4, pokud nebyli OPCW oznámeni syrskému národnímu orgánu (orgánu, který dohlíží na dodržování Úmluvy o chemických zbraních) jako inspektoři FFM: je nepravděpodobné že Henderson dorazil na turistické vízum. “

* * * * *

O Sýrii se nam lže. Každý, kdo věří neprokázaným tvrzením o vládách, které jsou cílem svržení americkym centralizovanym impériem, se nedokázal poučit z historie. Syrská vláda nemohla strategicky vůbec nic získat použitím chemických zbraní v Dúmě, v bitvě, kterou už vyhrála, a věděla, že by to mohlo vyvolat útok imperia. Dúma byla obsazena Jaysh Al-Islam spojeným s al-Káidou, který v té době neměl co ztratit a získat vše útokem pod falešnou vlajkou v posledním pokusu o získání síly NATO jako svého letectva.

Pokud stále věříte, že syrská vláda minulý rok hodila na Dúmu jedovatý plyn, pak mám pro Vás na prodej nějaké irácké zbraně hromadného ničení.

AKTUALIZACE: OPCW potvrdila autenticitu dokumentu.

Převzato z Leaked Document Pokes More Holes In Establishment Syria Narrative, autor Caitlin Johnstone

Dalsi zdroje o chemickém útoku v Dúmě:
V BBC přiznali, že scény následků chemického útoku v Sýrii byly zfalšované
Pearson Sharp Refutes MSM Reports Of Chemical Weapons Attack In Douma
‘Zero real evidence’ Assad behind chemical attack – US congressman
Former UK Ambassador to Syria: Douma Chemical Attack is staged

Grayzone OPCW Douma Archives

Statement of Concern: The OPCW investigation of alleged chemical weapons use in Douma, Syria

A o dalších podvodech:
The Three Most Important Aspects of the Skripal Case so Far
Niger uranium forgeries
Serial numbers of missile that downed MH17 show it was produced in 1986, owned by Ukraine

(Visited 1 958 times, 1 visits today)
Sdílet článek

6 comments

  1. Mossad si bude muset najít kvalitnější spolupracovníky.Asi šetří na šekelících a potom totok 😎

  2. Je škoda, že překlad je poněkud otrocký a mnohé odradí slovo “cilindr”. Nejedná se samozřejmě o klobouk, ale o válec, nebo lahev, které byly na místě zjištěny a sloužily k přepravě stlačeného plynu.

    1. Mozna mate pravdu. Mne se slova “lahev” a “valec” zdala nevystizna a myslel jsem, ze v dnesni dobe anglismu bude “cylindr” prijatelny. Mozna to opravim.

      1. Pokud se nechcete odnaučit přemýšlet, NEPOUŽÍVEJTE cizí slova. Žádné anglikanizmy apod. To je cesta do pekel. Viz kniha Manipulace vědomím od S.G. Kara-Murzy.

  3. Já bych to nechala.Cilindr je běžně používané slovo třeba pro kryt knotu petrolejky.Je to válec,který kryje nějaký obsah.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *