Úřad vlády nemá žádné informace o bezpečnosti covid-vakcíny!

Napsal
Sdílet článek

Doc. JUDr.Ing.Karel Nedbálek,PhD.,MBA, se dotázal premiéra na základě jakého podkladu je vakcína bezpečná.

Odpověď přišla 21. prosince 2021. Úřad vlády konstatoval:
“V daném případě je tak důvodem pro odmítnutí žádosti požadavek na poskytnutí fakticky neexistujících informací, resp. informací, kterými Úřad vlády nedisponuje.”
Premiér Babiš tedy vyzýval k vakcinaci obyvatel, přijímal rozhodnutí, podporoval opatření, která nutí občany k opakovanému očkování a když neuposlechli, tak je krátil na svobodě nebo práci a přitom vůbec netušil, zda se nedopouští zrůdnosti na zdraví.
Otázka na ÚV ČR.
Neuvěřitelná odpověď ÚV ČR.
Zde je studie, která má odpověď na danou otázku, ovšem poslední pacient má být vyšetřen až  v květnu 2023 a závěrečná zpráva o vhodnosti či nevhodnosti covid – vakcinace se dá očekávat na konci roku 2023.
Studie popisující bezpečnost, snášenlivost, imunogenicitu a účinnost kandidátů RNA vakcíny proti COVID-19 u zdravých jedinců je dostupná na:
Podle posledních informací je ale zřejmé, že se pravdy nikdy nedočkáme, jelikož Pfizer studii odslepil a naočkoval i placebo skupinu !!!
Od 14. prosince 2020, po vydání EUA  byli účastníci ve věku 16 let a starší systematicky odslepeni.
A zde:
nebo video zde:
Rostislav Čuba
  • VLADIMÍRA VÍTOVÁ
5/5 - (5 votes)
(Visited 283 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. V těch Slušovicích bylo za komančů hodně tak nějak jinak a je to tam tak nějak jinak pořád.
    To jsou všude (i zde – tentokrát v článku Vladimíry Vítové) odkazy na…. citace někoho… otisk dopisu někoho někam. Poměrně často i nějaký překlad.
    Je mi jasné, že i toto dá autorovi práci. Ale pořád to není „čisté autorství“ ale „sběr“.
    Někdy má „sběr“ hlavu a patu, někdy je to těžko uchopitelné, těžko stravitelné, až nepoživatelné. Přirovnám – na talíři k obědu švestkové knedlíky s uzeným, šlehačkou, bramborovou a krupicovou kaší. Sice vše je to jednotlivě dobré, ale dohromady to nešmakuje.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *