“Uřízneme ti hlavu”, vyhrožují muslimové starostovi francouzské obce, podobných výhružek přibývá

Napsal
Sdílet článek

Nedávný čin čečenského fanatika, který uřízl učiteli hlavu jen proto, že si pedagog dovolil ukazovat žákům obrázky pedofilního lžiproroka Mohameda, podnítil muslimy zejména v Evropě k dalším výhružkám těm, kdo se jakkoli projevují sekulárně či dokonce protiislámsky. Denně je vyhrožováno zejména učitelům a to nejen ve Francii, kde jsou fyzické útoky či výhružky učitelům, kteří si dovolí byť jen zmínit něco o sekularismu, rovnosti pohlaví nebo se vymezit proti muslimskému zahalování, již na denním pořádku. Nyní hrozí smrt stětím starostovi francouzské obce Bron nedaleko Lyonu.

Ve městě Bron poblíž Lyonu byly ve čtvrtek 22. října nalezeny džihádistické nápisy s výhružkami starostovi Jérémimu Bréaudovi a policii.

Tyto nápisy a kresby, které namalovalo asi dvacet osob v noci ze středy 21. na čtvrtek 22. října, objevil ráno bezpečnostní agent. Na těchto nápisech lze číst „Jérémy Bréaude, usekneme ti hlavu“. Výhružky v podobném duchu pak mířily i na policii.

Tyto hrozby přicházejí šest dní poté, co čečenský terorista sťal Samuela Patyho, učitele historie. Není to však poprvé, co nějakému místnímu zvolenému zástupci hrozí smrt.

Už 10. října byly na zdech města objeveny podobné hrozby. Tyto hrozby, které byly hlášeny, byly zaznamenány den poté, co operace provedená národní a obecní policií vyústila v zabavení velkého množství narkotik. Starosta předpokládá, že je přímá souvislost mezi touto operací a výhružkami.

V současné době se zatím neobjevily žádné informace o původu nápisů objevených ve čtvrtek. Mohly by být spojeny s agendou starosty, který učinil z místní bezpečnosti svoji prioritu. Místní prefekt nyní podnikne právní kroky a zvolenému zástupci poskytne ochranu.

K tomu jen podotýkám, že také popravenému učiteli byly před útokem posílány výhružky a on sám velmi dobře věděl, že je pod kletbou fatvy podobně, jako všichni, kdo se jakkoli staví proti islámu a muslimům. Právě fakt, že se k výhružkám stále častěji uchylují i muslimští školáci ukazuje, že nejmladší generace muslimů je nesrovnatelně radikálnější, než střední či starší generace muslimů v Evropě.

Přitom do Evropy stále bez omezení připlouvají další mladí mohamedáni, tentokrát zejména ze severní Afriky, tedy vesměs Arabové. Pro muslimy, kteří jsou již v Evropě, je to jen vítaná posila. Evropané si tak naopak platí své vlastní katy.

Pokud se nad tím zamyslíte, tak nikdy v historii nebyl Evropan tak hloupý, aby si zcela dobrovolně platil vlastní vrahy či vrahy svých potomků či ty, kdo se o dovoz džihádistů starají (neziskovky, EU). K tomu už jen dodám, že předkové, kteří bojovali s Osmany u Vídně, se dnes, kdy zde Turkům ve velkém rozprodáváme pozemky a nemovitosti, musí v hrobech obracet….

(Visited 873 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

 1. nikdy v historii nebyl Evropan tak hloupý, aby si zcela dobrovolně platil vlastní vrahy či vrahy svých potomků
  za všetkým sú prachy hlavne na sociálne dávky
  aká je logika podporovať cigánsku populáciu čo nikdy robiť nebude
  a čierne opice z afriky čo predtým v afrike ležali pod palmou tí tiež
  robiť na európanov nebudú a to platí aj na mohamedánov
  svet sa úplne zbláznil

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *