Uříznutá hlava učitele a zničený kříž na kostele ukazují, že nejmladší generace muslimů je mnohem radikálnější

Napsal
Sdílet článek

Pachatelem dekapitace francouzského učitele byl teprve osmnáctiletý Čečenec, zničený kříž na londýnském kostele je zase dílem devatenáctiletého muslima. Pokud se podíváme na záběry z ISIS, výcviku Talibánců nebo afrických islamistů, vždy si můžeme povšimnout, že jsou v řadách vojáků i děti. Muslim se tak učí útočit na “nepřítele” už odmala, v Evropě je to nyní o to markantnější, oč rychleji tito “nezletilci bez doprovodu”, jak je evropský politický establishment většinou nazývá, přibývají.

Mimo toho nejhoršího odpadu z Afriky i zemí Středního východu je zde také velmi silně radikalizovaná generace muslimů narozených již v Evropě kolem roku 2000. Muslimů, které do značné míry vychovaly radikální mešity a modlitebny. Nikdo je nenutil se integrovat a jejich rodiče neměli ani žádnou snahu integrovat sami sebe a už vůbec ne své děti. Proč také, když počty muslimův Evropě přibývají tak rychle, že už naopak oni nutí zatím většinovou společnost jim vycházet vstříc a přizpůsobovat se islámu.

V neděli byl kolem 14:40 odtržen kříž ze střechy baptistického kostela Chadwell Heath.

Na videu, které jste již jistě viděli,  je vidět muže, který strhává kříž ze střechy kostela. Z činu byl usvědčen Yussef Alwali, devatenáctiletý rodák z Basildonu – města vzdáleného 26 mil od Londýna.

“Yussef Alwali (19) z Basildonu v Essexu, byl v úterý 20. října vzat do vazby za obvinění z nábožensky motivovaného trestného činu,” uvedl ve svém prohlášení mluvčí metropolitní policie (MPS). Alwali byl původně zatčen v neděli na High Road v Chadwell Heath.

Tomuto muslimovi nikdo hlavu neuřízne, ostatně, také podle vyjádření církve, jíž kostel patří, se jedná pouze o věc, kterou lze znovu vyrobit. Nicméně, umíte si představit, k čemu by došlo, kdyby podobně někdo poškodil za bílého dne mešitu? A co víc; umíte si představit, že by takto někdo za bílého dne poškodil mešitu v muslimské zemi? Třeba v Pákistánu by takového rouhače zlynčovali.

Stále častější útoky mladých muslimů vůči všemu, co uráží islám, jasně ukazují, jak moc se nejmladší generace radikalizuje. A nyní si uvědomte, že tato generace bude mít za nějakých 20 let stejně radikální pubertální děti, které už navíc nebudou v některých zemích menšinou. O radikalizaci mladších generací vypovídá i můj minulý článek, kde jsem upozornila na fakt, že se muslimům začíná přizpůsobovat i školství v zemích, jako je Francie nebo Německo.

A nakonec připomínám, že už nyní je jméno Mohamed nejčastějším jménem novorozence v mnoha evropských metropolích, v Londýně trvá tento trend již od roku 2003, nedávno získali Mohamedové primát v Berlíně.

Neustálé ústupky islámu nás přivedou přesně tam, kde nás chtějí mohamedáni mít. Ostatně, pro tuto zkušenost ani nemusíme chodit do zahraničí. Vždyť i naše ministerstvo školství před časem povolilo muslimské zahalování na školách…

(Visited 325 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *