USA: Antifa a černoši pokřikují před domy bělochů: “Dejte vaše domy černým!” (videa)

Napsal
Sdílet článek

Situace v USA se nijak nezklidňuje, naopak, stále víc se vyostřuje a přenáší se i do Evropy. Možná jste už před časem narazili na šílené požadavky BLM na bělochy, po kterých mimo jiné požadují i jejich majetky a samozřejmě také jejich domy. Mysleli jste si, že jsou tyto požadavky jen takovým plácáním, které nikdo nemyslí vážně? Tak to jste se mýlili.

Černoši se nyní vydali dokonce před domy bělochů, často právě do bělošských čtvrtí a tam na ně v noci  pokřikují, aby dali svoje domy černým. Když se podíváte na video, můžete si povšimnout, že rachot tam nedělají pouze černoši, ale také jejich bílí podporovatelé z Antify.

Ostatně, v obchodech už se chovají tak, jako by tam měli všechno zdarma. Vpustit tam šimpanzí tlupu přímo z džungle, chovaly by se opice civilizovaněji…

Chicago:

Dopadly by domy bílých podobně, jako obchody, které tyto bandy vyrabovaly??

 

(Visited 348 times, 1 visits today)
Sdílet článek

4 comments

 1. Fakt nestačím žasnout,kam až to západ za ty desetiletí “svobody,demokracie a humanity” dotáhl…
  Když nad tím tak přemýšlím,my můžeme jen děkovat za každý den,co jsme byli ve východním bloku pod vedením SSSR,který zrovna multikulti nebo LGBT nepěstoval,protože jak znám naše “přátele a spojence” ze západu,ti už by se dávno svých největších dárečků z jejich kolonií,které si tam sami natahali milerádi zbavili na náš ůkor,takže by to tady vypadalo ještě stokrát hůř!!!!!

  1. pro nepamětníky: Za nadvlády SSSR se sem dováželi pracanti z Kuby (neosvědčili se a většinou se vrátili), byznysmeni z Vietnamu (osvědčili se až moc) a studenti z Afriky a Asie (někteří zůstali).
   Jako hlavní probém vidím to, že Češi si za posledních 400 let zvykli žít v předklonu, tu na jednu, tu na druhou světovou stranu, takže si ani neumí představit svobodu a neutralitu.

   1. pro nepamětníky:ano,to máte pravdu-dováželi se sem pracanti odjinud-na dva roky a pak táhli pěkně domů,aby se vůbec naučili dělat,bylo to v rámci internacionalizmu(studenti než dostudovali a ti si to na rozdíl od slováků všechno pěkně platili!!!!)!!!NEEXISTOVALO aby se tady usazovali,nebo aby si dokonce kladli nějaké požadavky!!!Pokud cizinec měl nějakou nemoc,nebo cizinka těhotná,nebyli sem vůbec vpuštěni!!!Ne jak dnes,kdy ti špatní soudruzi vymýtili plno nemocí,aby to sem cizinci z celýho světa za demogracie zase rychle všechno natahali zpátky!!!
    To co jste napsal je pěkná demagogie,vy sám toho taky asi moc nepamatujete,co???-“neosvědčili se a většinou se vrátili”-ne,vraceli se všichni,protože tak to bylo s jejich zeměmi už ze začátku daný!!
    “studenti z Afriky a Asie (někteří zůstali)”-zapomněl jste napsat,na čí popud tady zůstali,kdo to tady hned po převratu chtěl mít “tak krásně barevný a multikulturní jako na západě”,žádnou socialistickou šeď a proto rozdávali azyly na potkání-mimo jiné i pěkným dobytkům!!

    1. Akorát že několik zůstavších, ještě z předlistopadové doby, znám osobně. ČZU (katedra tropického zemědělství) jich byla plná a studium si pokud vím nehradili. Na rozdíl od Čechů ovšem prolezli automaticky s minimálními znalostmi.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *