USA: Antifa si dovoluje útočit i na staré ženy, které proti řádění protestují (videa)

Napsal
Sdílet článek

Při nepokojích Antify a BLM  v Portlandu se staly  terčem demonstrantů také dvě staré ženy, které se snažily zastavit ničící svoloč od útoku na policejní okrsek a založení požáru. Portlandská policie na twitteru zveřejnila fotografii jedné starší ženy, na kterou se demonstranti zaměřili, přičemž byla polita bílou barvou.

Ženy na videích níže se pokusily zastavit demonstranty, kteří chtěli zaútočit na východní okrsek portlandského policejního oddělení. Když  mlátili do prken plechovkami od barvy, první starší žena, která se je snažila zastavit a křičela, byla zasažena barvou, přes níž jí hodili žlutou pásku. Když se snažila mluvit s výtržníky, bylo slyšet výkřiky: „nasaďte si masku!“

Druhá žena, která  držela transparent BLM, si tímto gestem příliš nepomohla. Jeden demonstrant se k ní přiblíží a začne křičet.

Na posledním videu můžete vidět tutéž ženu, jak se o něco později pokouší uhasit oheň, který si tam Antifa připravila za účelem pozdějšího podpálení policejní stanice, jeden z „antifáků“ se jí v tom však snaží zabránit….

Antifáky nakonec policie zpacifikovala a vyhnala, takže policejní stanici se jim podpálit nepodařilo. Při pohledu na to, jak se proti ničící svoloči nebojí vystoupit dvě staré ženy, mne napadá jediné: „To se v Portlandu nenajdou žádní mladší, silní muži, kteří by si troufli proti této sběři postavit? To se tam vážně najdou jen dvě odvážné stařenky??“

 

 

 

 

5/5 - (1 vote)
(Visited 235 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *