USA: Černá podporovatelka BLM zavraždila bílou adoptivní dceru

Napsal
Sdílet článek

Tento případ je zářný příklad toho, kam až vede fanatický rasismus, šířený účelově založeným hnutím BLM. Přitom tuto bojůvku, podpořenou Antifou, podporuje i nejedna rádoby celebrita, ať už z umělecké nebo sportovní branže. Ostatně, všichni si pamatujeme na ostudné pokleknutí našich fotbalistů, kteří se neměli co omlouvat nějakým černým rasistům, když nemáme koloniální ani otrokářskou minulost. Případ, který se stal nedávno, není rozhodně prvním, kdy někdo přišel kvůli fanatikům z BLM o život, nicméně alarmující je, že tentokrát se jedná o dítě.

Žena z Jižní Karoliny je podezřelá z toho, že ubila svou tříletou bílou adoptovanou dceru k smrti. Ve dnech před činem žena zveřejňovala na sociálních sítích stále vášnivější příspěvky o BLM a “bílé výsadě”.

Ariel Robinson (29let), je v USA tak trochu “béčkovou” celebritou, tedy patří k těm, kteří si odnesli hlavní cenu v reality show “Nejhorší kuchaři v Americe” a pokusila se také o komediální kariéru. Nyní je tato černoška spolu se svým manželem Jerrym Robinsonem (34let) podezřelá z vraždy jejich 3leté bílé adoptivní dcery Victorie Smith. Podle policie bylo dítě zabito opakovaným úderem tupým předmětem. K vraždě dítěte údajně došlo v reakci na nedávné události v Kapitolu.

Ariel Robinson na sociálních sítích zveřejnila dlouhý seznam příspěvků, ve kterých ukázala svou podporu rasistickému hnutí Black Lives Matter a opakovaně zveřejnila text o “bílých privilegiích” Mýtus o bílých privilegiích je důležitou součástí ultralevicové ideologie “kritické rasové teorie”, která v amerických školách a na pracovištích vtlouká lidem do hlav, že všichni běloši jsou rasisté, kteří utlačují nebílé.

Donald Trump podnikl loni na podzim kroky k zákazu kurzů ideologie zaměstnanců federální vlády. Když se Joe Biden ujal funkce prezidenta, první den na základě exekutivního příkazu zrušil toto Trumpovo rozhodnutí.

Tříletá holčička, podobně, jako nedávno pětiletý chlapec či matka batolete, jsou oběťmi rasistů z BLM a všech, kdo tento spolek podporují. Umíte si představit, že by celebrity, firmy, sportovci a politici podporovali tak, jako BLM třeba KKK?  Přitom BLM je stále militantnější a lze zkonstatovat, že se tato “rasová ideologie” už notně šíří i za hranicemi USA, zejména v západní Evropě. Ostatně, europarlament podpořil BLM i v jednom svém hlasování. BLM má tak možná ještě větší vliv a do budoucna může mít dalekosáhlejší negativní důsledky….

 

(Visited 1 031 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

 1. Všimněte si toho oduševnělého výrazu na pravé podobence.
  A tohle si sem dovážíme.
  Dokonce to podporujeme.

  Pryč, pryč, pryč z EU!

 2. BLM a KKK – najděte pět rozdílů

  1. BLM nepoužívá bílé kápě
  2. BLM nezapaluje kříže
  3. BLM nepoužívá Bibli.
  4. ?
  5. ?

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *