USA: Pětiletý chlapec byl zastřelen sousedem před zrakem svých sester (7 a 8 let)

Napsal
Sdílet článek

Budou se i tentokrát pohoršovat všichni ti křiklouni. kteří už měsíce rabují ve jménu “boje proti bělošskému rasismu”?? Bude opět EP sepisovat nějaký pamflet, jako v případě smrti kriminálníka Floyda?? Nebo budou jako vždy v podobných případech mlčet? Dovedete si představit, že by bylo dítě černé a vrahem by byl běloch? Tuto kauzu se však snaží novináři držet pod pokličkou.  Další ukázka pokrytectví všech těch dobře placených aktivistů i médií, které to vše s nadšením podporují.

Pětiletý chlapec Cannon Hinnant zemřel poté, co byl střelen do hlavy sousedem. Vražda se odehrála na rodinném pozemku v rezidenční čtvrti amerického státu Severní Karolína. Chlapcovy dvě sestry ve věku 7 a 8 let byly svědky vraždy. 25letý Darius Sessoms, obyvatel sousedního domu, byl zatčen a čeká na soud za vraždu.

Podle informací rodiny mrtvého chlapce, přistoupil Darius k chlapci a chladnokrevně ho popravil střelou do hlavy. Vražda se stala v 17:30 místního času. Darius pak z místa činu utekl v autě, ale krátce nato byl zatčen. Chlapec byl naživu, když na místo přijela sanitka a odvezla ho do nemocnice, ale po převozu do nemocnice zemřel.

Chlapcova rodina a Darius se znali po mnoho let. Darius se ten den údajně setkal s otcem chlapce. Motiv vraždy zatím nebyl zveřejněn, ale policie předpokládá, že oběť nebyla náhodně vybrána.

Chlapec měl v pondělí nastoupit do školky, právě se naučil psát své jméno. Darius Sessoms je podezřelý z vraždy prvního stupně bez nároku na kauci. Proces s vrahem začne 25.8. Chlapcův vrah byl údajně již dříve odsouzen za prodej a držení zbraní a drogové trestné činy. Také se očekává obvinění z několika dalších trestných činů, ke kterým došlo ještě v době před vraždou dítěte.

Nevím, jak je to v tomto státě USA s trestem smrti, ale za chladnokrevnou vraždu dítěte si nic jiného, než nejvyšší možný trest, tato bestie nezaslouží. Co je ovšem jisté už teď je fakt, že se nad tímto případem nebudou mainstreamová média pozastavovat a pohoršovat tak, jako tomu bylo v případě smrti kriminálníka Floyda. Dítě je totiž bílé a vrah černý a to se do jejich ideologického rámce nehodí. Tak tedy nezbývá, než zarytě mlčet…

 

(Visited 1 071 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *