USA: Skandál – lidem, kteří nikdy nebyli testováni, bylo oznámeno, že mají koronavirus

Napsal
Sdílet článek

Takto se „vyrábějí“ mraky údajně nemocných a takto se plaší nejspíš po celém světě. Snad nebude skandál, který nyní hýbe americkým státem Florida, umlčen. Vím, že tímto článkem příliš nepotěším panikáře, nicméně je třeba si uvědomit, že někdo o tu paniku velmi stojí. Není vám snad nápadné, že například v Tanzanii byla pozitivně testovaná i papája či koza?

Floridský guvernér Ron DeSantis vyzývá k prošetření četných tvrzení, že lidé, kteří vůbec nebyli testováni na koronavirus, jsou informováni, že byli pozitivně testováni. „Slyšel jsem už dost na to, abych se tím zabýval“, řekl.

Lidé už několik dní upozorňují na sociálních médiích, že z jakéhokoli důvodu neabsolvovali test podle plánu, ale přesto byli informováni, že mají pozitivní test. Mnohé z těchto případů se týkaly lidí, kteří opouštěli dlouhé fronty s úmyslem nechat se otestovat jindy, ale nakonec se rozhodli, že se testovat nenechají. Nabízí se tedy logicky otázka, zda jsou – či byli – všichni lidé, kteří mají – či měli – pozitivní test na koronavirus, skutečně pozitivní.

Několik jedinců, kteří obdrželi „pozitivní“ výsledky navzdory tomu, že test neabsolvovali, vyjádřilo znepokojení nad počtem hlášených případů obecně. Mnozí z nich se pak nemohou ubránit úvahám, zda lidé, kteří podstoupili test, mohli obdržet falešné údaje jen proto, aby se uměle navýšily počty nakažených ve státě s republikánským guvernérem, jehož je třeba diskreditovat před volbami.

Dále uvádím jeden příklad ze stovek stížností pozitivně testovaných lidí, kteří však nikdy na žádných testech nebyli:

„Volali mi, že mne shánějí, a řekli mi, že jsem měla pozitivní test. Ptala jsem se: „Pozitivní na co?“ Pak ta dáma řekla, že na COVID a já řekla: „To není možné. Nikdy jsem se nenechala otestovat,“ řekla Mindy Clarková. Clarková dále říká, že pokud ona a mnoho dalších bylo v systému státu tak snadno nesprávně identifikováno jako pozitivní, jak přesná jsou čísla, která jsou denně zveřejňována?

Další ukázka toho, co dochází už mnoha lidem, že zde někdo pořádně lidmi manipuluje.  Je třeba vyvolat co největší paniku a maximálně zvýšit statistiky nemocnosti COVIDem-19. Pomalu tedy na světlo světa vyplouvají různé informace, které na jasné manipulace zřetelně ukazují. Je-li možné falšovat počty nakažených podobně, jako třeba nyní na Floridě, co tak třeba zfalšovat i počty mrtvých?

Všichni jste již jistě narazili na skandální zjištění, že hala, plná rakví v italském Bergamu 2020, kterou nám některá média ukazovala, když lkala nad situací v Itálii, byla toutéž halou, která nám byla prezentována v roce 2013 coby hala plná rakví v Lampeduse s mrtvými Afričany, kteří se údajně utopili nedaleko ostrova při cestě do Evropy.

Podobných informací již vyplulo na povrch mnohem více. Pak by mne zajímalo, jak dlouho sebou ještě nechají masy lidí po celém světě manipulovat??

5/5 - (3 votes)
(Visited 1 152 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *