USA: Stovky členů po zuby ozbrojených „Černých milicí“ na pochodu (videa)

Napsal
Sdílet článek

Jak možná víte, tak rasistické protibělošské hnutí BLM vzniklo v roce 2013. Hned následující rok vyzvaly muslimské americké společnosti na společné konferenci ke spojení muslimů s BLM. Jak jsem psala již zde, tak skuteční organizátoři BLM jsou navíc titíž, kdo organizovali také tzv. „Arabské jaro“. Sponzoring rozvracení západního světa tedy běží poslední dekádu ve velkém.

Další projev jisté aliance BLM a muslimů můžete vidět na videu níže.  Výkřik „Alhamdulillah“, který tam je slyšet, totiž znamená „díky Alláhovi“ a obvykle toto zvolání používají výhradně muslimové. Zde opět vidíme, že radikální levičáci prezentovaní BLM a Antifou mají stejný cíl jako džihádisté: nejen odstraňování soch Konfederace, či jiných soch bělochů, ale mnohem více.

Ničení konfederačních soch je součástí většího úsilí, aby se Američané styděli za jejich historii jako celek, ze stejného důvodu se odstraňují sochy i v Evropě, kde se také už nějakou dobu přepisuje historie.. Konečným cílem je  destrukce celé západní společnosti, přičemž Antifa, BLM a muslimové jsou jen prostředkem k rozvrácení civilizovaného světa, likvidaci bílé rasy, což by mělo ve finále vést k totální globalizaci zcela destruované společnosti. Společnosti, v níž bude dominovat tupá, lehce manipulovatelná, avšak násilná masa.

„Jsme ve vašem domě… pojďme!“ Stovky po zuby ozbrojených členů Černých milicí protestují proti sochám Konfederace v Georgii 5. července 2020. Na tomto místě byl v roce 1915 založen KKK a pravidelně se zde pořádaly pochody sympatizantů konfederačních představitelů.

Jeden z černochů na videu křičí: „Nevidím žádnou bílou domobranu, ty pašeráky a všechny ty vystrašené burany. My jsme tady, kde jste vy? Jsme ve vašem domě… pojďme!“ Tento posměch přišel od jednoho z asi 200 ozbrojených členů  Černých milic, kteří v sobotu pochodovali parkem Stone Mountain a vyzývali k odstranění sochy zobrazující generála Roberta E. Lee, Prezidenta Konfederace Jeffersona Davise a generála Thomase J. „Stonewall“ Jacksona….

Drtivá většina protestujících, oblečených v černém a s šátky na obličeji, byli zřejmě černoši, i když v milicích byly okrajově zastoupeny i jiné rasy, jak můžete vidět i na druhém videu.

Po zuby ozbrojení černoši v USA, navíc vyřvávající podobná hesla, jaká křičí džihádisté. V Evropě se pro změnu mohutně vyzbrojují muslimové. Dva kontinenty a paralely, které mají stejný cíl…

 

 

5/5 - (4 votes)
(Visited 715 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *