Útok mečem v Kanadě – 2 mrtví a 5 zraněných

Napsal
Sdílet článek

Jde o pokračování útoků z Francie? Útoků, které se postupně rozšíří po celém světě? Včerejší útok v Lyonu nebyl nečekaný, Francie prostě musí počítat s tím, že další útoky budou následovat. A to nejen ve Francii, ale po celém světě. Zejména francouzské ambasády v muslimských zemích jsou v obležení zuřících mohamedánů, nejinak je tomu ovšem v islamizovaných zemích Evropy, kde navíc policie vůči vzteklým muslimům nijak nezasahuje.

Nejméně dva lidé byli zabiti a dalších pět zraněno při bodném útoku v kanadském Quebecu v neděli brzy ráno. Policie zatkla podezřelého.
K útoku došlo poblíž budovy regionálního parlamentu. Policie uvedla, že útočník byl vyzbrojen mečem a oblečen do „středověkých šatů“.

Po krátkém pátrání byl podezřelý zatčen kolem jedné hodiny ráno místního času. Policie zatím neposkytla žádné podrobnosti o jeho totožnosti ani možném motivu.

Podezřelý muž má údajně asi 20 let a při zatýkání kolem sebe máchal mečem. Po zatčení byl odvezen do nemocnice, prý kvůli podchlazení. 

Nechci uvádět předčasné závěry, abych nebyla napadena nějakou cenzorskou úderkou, nicméně asi jen málokdo pochybuje, že útok nějak souvisí s “náboženstvím míru”.

Každopádně je jisté, že dosavadní útoky ve Francii – od útoku na učitele, přes útok v Nice až po včerejší střelbu u kostela v Lyonu – se začnou šířit po celém západním světě. Problém však je, že zatím útočí jen mohamedáni, aniž by se jim kdokoli aktivně bránil. Pokud se nepřikročí k radikálním krokům, které už jediné mohou islamizaci a na ni navázaný teror zastavit, budou útoky pokračovat, až se stanou běžnou součástí západního světa.

 

(Visited 254 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Středověké oblečení mají např. muslimové. Běžný člověk ze Západu si je oblékne možná na maškarní.
    Meč je také středověká či přesněji historická zbraň, která pozbyla významu po rozšíření palných zbraní. Je drahý, neskladný a musí se umět ovládat. Také se snadno zlomí a v mnoha zemích je jeho nošení nezákonné. V Japonsku se proti katanám používaly vidlice zvané sai. Můžete je vidět v některých historických či akčních filmech.
    Naopak ocelová trubka např. od vysavače je také neskladná, ale je mnohem odolnější a není zakázaná. Samozřejmě i s ní se musí umět zacházet. To platí obecně.
    Laikovi lze doporučit předvídat nebezpečí v daném místě a vyhnout se mu. Při bezprostředním nebezpečí spoléhat na útěk a volání o pomoc. Proti přesile to však nejspíš nepomůže, zvláště když má policie ideologicky svázané ruce a občané se bojí o svou kůži. Vítejte ve světě islamofašismu.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *