Útoky invazistů na řecké kostely pokračují

Napsal
Sdílet článek

Především na ostrově Lesbos, ale i na dalších řeckých ostrovech, dochází k ničení místních kostelů ze strany muslimských vetřelců. První kostely se mohly jevit coby ojedinělé incidenty, ovšem nyní se případy množí a jak se zdá, jedná se o organizovanou akci.

Kostel, který se nachází nedaleko tábora Moria na ostrově Lesbos, je poslední v řadě kostelů v regionu, které byly napadeny a znesvěceny muslimskými invazisty. Makis Pavlellis, místní obyvatel řekl, že v oblasti se už čtyři měsíce děje něco velmi špatného a nebezpečného. „Vypadá to organizovaně a řízeně”, řekl. 

Lesbos, který má přibližně 85 000 obyvatel, v současné době hostí odhadem 25 000 nelegálních muslimských vetřelců, z nichž polovina žije v táboře Moira. Obyvatelé byli sice zpočátku vstřícní, ale vzhledem k nárůstu případů neúcty, zločinnosti a násilí páchaného invazisty, už je jejich přítomnost unavuje. Před časem dokonce zveřejnili výzvu, v níž upozornili na to, že hodlají vzít spravedlnost do svých rukou, neboť policie již odmítá řešit mnohé trestné činy vetřelců. Trpělivost s invazisty tedy již dávno přetekla, ostatně to se ukázalo i tehdy, kdy místní hnali pryč z ostrova i promigrační neziskovky, které se snažily jejich ostrov zaplavit dalším přívalem vetřelců.

Maďarsko nedávno přispělo částkou 30 000 dolarů na pomoc s obnovou poškozených kostelů, mezitím však byly zničeny další. 

Právě na příkladu ostrova Lesbos můžete názorně vidět, jak bude vypadat Evropa poté, kdy se ještě víc zaplní muslimskou invazní armádou. Nic jiného než invazní armáda totiž ti, koho mnozí nazývají migranty a někdo dokonce uprchlíky, nejsou. To ostatně potvrzují i svým chováním.

(Visited 192 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *