Úvaha nad číslem reinfekcí covidem 19

Napsal
Sdílet článek
Včera proběhla veřejností v hlavních médiích informace o tom, že covid-19 již znovu prodělalo 1400 lidí. Níže citace z Idnes.cz (víme koho jsou tato média …). Samozřejmě s obrovskou reklamou nám tady sděluje naše politická garnitura, že to je “hrozné”, a že se covidem nakazíme znova a znova a bude to horší a horší a vyprchávají protilátky.

 
Citace:
Na konci ledna statistici ze Státního zdravotního ústavu (SZÚ) věděli o 158 lidech, kteří se koronavirem nakazili podruhé. Jen o měsíc později, na konci února, se počet hlášených znovu nakažených zvýšil na 1­400. Za jeden měsíc tedy přibylo 1 242 pacientů, kteří koronavirem onemocněli podruhé.
Více než desetinásobný nárůst během jednoho měsíce souvisí hned s několika faktory. Zaprvé se jednotlivé případy ověřují zpětně, může se tak jednat o případy i z loňského prosince či listopadu. Za nárůstem je také obecně vysoký počet nakažených. Posledním kritériem je i to, že Česko se s epidemií potýká přes rok a lidem zkrátka vyprchávají protilátky. Kdo se nakazil loni na podzim, se nyní může nakazit znovu.
 
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-nakaza-reinfekce.A210322_215705_domaci_lsv”.
 
Dovolím si několik málo úvah k této včerejší informaci. Skokový nárůst od konce ledna 2021? Kdy jsme v ČR zahájili očkování? Po počátečních problémech bylo skutečně zahájeno až cca v průběhu ledna 2021. No a nyní máme “skokový” nárůst od konce ledna 2021 v reinfekci covidem. Oficiální statistiky nám hovoří o tom, že tento tzv. covid 19 prodělalo v ČR cca 1.5 mil. lidí, z čehož 80-90 procent jsou lidé nad 60 let (takto nám to dlouhodobě říkají). První dávku vakcíny již dostalo přes  1 milión lidí, že ? A kterých lidí? No lidí nad 60 let přece. Určitě. A pak ještě pár zdravotníků a dalších složek, na které je k vakcinaci vyvíjen nátlak.
Zkrátka a dobře, má úvaha o čísle 1400 lidí, vztahující se k aktuálně známému počtu reinfekcí covidem 19 (z čehož 1242 nakažených je od konce ledna 2021), se ubírá směrem k faktu, že touto reinfekcí zřejmě mohli být zasažení především senioři, kteří již covídek prodělali a poté dostali první dávku vakcíny. Úvaha je zcela jasná s ohledem na statistiku, ze které jsem měl na vysoké škole jedničku. Ostatně, celou epidemii u nás řídí také statistici, že.. 
Tzn. do konce ledna, kdy tady vakcinace téměř nebyla = 158 reinfekcí. Od konce ledna, kdy vakcinace začala běžet trochu zřetelněji = 1242 reinfekcí. Není to tedy důvod zdvihnout prst a varovat lidi před očkováním pokusnými experimentálními tzv. vakcínami, kdy ani výrobci oficiálně neznají skutečné dlouhodobé dopady očkování na lidskou buňku a genom?? Asi ne. Podle mě ano. 

Jakkoliv je číslo 1400 reinfekcí (1242 od konce ledna 2021) kýmkoliv komentováno a odůvodňováno, já mám jasno. 
Ale určitě se pletu, protože u nás je odborník jen Blatný (na covid) a Babiš (na management). Ostatní nepotřebují ani maturitu, že..
Přátelé, povím vám pár osobních zkušeností :
1) Já osobně – covídek byl v prosinci 2020, beru už rok pořád vitamíny C, D a rybí tuk. Dva dny a bylo mnohem líp, měsíc únava a byl úplně klid. Celá má rodina o pěti lidech stejné.
2) V rodině dva očkovaní (jeden senior, jedna mladá zdravotnice) – po očkování první dávkou horečky, po očkování druhou dávkou po pár dnech COVID!!!!!
3) Rodina kamaráda – prarodiče očkováni. Během pár dnů COVID!!!! Průběh týden horečky, poté špitál.
Atd….  
Říkají nám, že očkování  v cca 3 % nefunguje. Uvidíme přátelé, jak se to bude vyvíjet.
Bylo by možná lepší, kdyby vám naše vláda namísto strašení reinfekcí covidem a důrazem na vakcinaci experimentálními vakcínami,   umožnila správnou léčbu v začátcích nemoci (sehnala nám všem například Isoprinosin, Invermektin, apod.) a kladla nám na srdce prevenci – dnes již známou. Doporučil bych asi nyní všem to, co zabralo u mě, brát denně vitamíny C, D, rybí tuk a zkusit si sehnat zmíněné léky, ovšem u nás velmi těžce (díky Blatnému a spol.), v Polsku a v okolních zemích lépe. Samozřejmě aplikujte po poradě s lékařem.
 
Pokud něco neuděláte s těma grázlama, co řídí tuto zem, bude zde apokalypsa. Sledujte například pana poslance Volného nebo jiné nezávislé weby a dělejte si obrázek. Nespoléhejte pouze na kidy, co vám přináší naše média hlavního proudu.
Jako občan tímto příspěvkem pouze sděluji své úvahy a zkušenosti, které opírám o veřejně známá data a osobní zkušenost. Každý nechť si dělá, co chce.
  • TOMÁŠ TISOVSKÝ
(Visited 417 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *