Už se opět usmívá

Napsal
Sdílet článek

Dnes od rána se usmívá a příjemně hřeje sluníčko. Dnes se opět usmívá náš premiér. První věta je delší než ta následující, kde „příjemně hřeje“ není protože to tak vnímám. Náš pan premiér totiž moc dobře ví, a dělá to tak, kdy se usmívat a kdy se ukázat (v momentě kdy si lidé uvědomí, že už mají na hlavě nakakáno víc než dost a že ne vše co říká, tvrdí, dokazuje grafy, není až tak pravda nebo pravda vůbec). zcela jinak.

Ano, Andrej Babiš (a jeho vláda) včera ustál sněmovní, předem vyhranou bitvu. Bylo evidentní, když se komunisti, jako jeden muž (tak se to říká, ženy jistě prominou) dohodli a rozhodli při hlasování opustit sál, že téměř celodenní divadlo, které mohli shlédnout i diváci u ČT, bude jen divadlem. A bylo! Zlatým hřebem tohoto představení, kde herci byla naše politická reprezentace, vládnoucí, tolerující i opoziční, se mi jevil emotivní projev pana premiéra. Jeho slova, že tato vláda je úspěšná nepřekvapila. Už jako dítěti mi rodiče vštěpovali, že samochvála smrdí, což si moc dobře pamatuji a tohle bylo fakt opět na poměrně velké vyvětrání.

Když při svém projevu řekl A. Babiš

Já jsem svrchovaný premiér téhlé země a nepodléhám nikomu, jen občanům…“,

odešla jsem z divadla, aniž bych hlavní postavě věnovala sebemenší potlesk, uprostřed představení. Televizi jsem vypnula, protože televize vypnou jde.

P. S. No právě – televize vypnout jde!

  • MAJKA DUBOVÁ
(Visited 86 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *