Uzavírají Evropany doma, aby mohli dovážet džihádisty do Evropy?

Napsal
Sdílet článek

Vše se vším souvisí. Zdánlivě může jít o dva nesouvisející děje,  ale není to tak. To ostatně začínají chápat i odpůrci invaze napříč Evropou. Není totiž zcela zřejmě náhoda, že právě odpůrci koronafašismu jsou velmi často také zásadními odpůrci dovozu muslimských vetřelců do Evropy.  I v sousedním Německu si všimli, že je odklonění většiny občanů k zástupnému tématu a jejich uzavírání doma plně využito právě k dovozu invazistů. To je pak mimo jiné patrné i na značném množství náhodně zachycených kamionů, pašujících muslimské vetřelce.

Podobné zprávy v současné době zanikají, neboť do popředí se všude v Evropě dostávají zprávy o počtu údajně “nakažených”, nemocných a údajně mrtvých. Pak v Německu zcela zapadla informace, že si policie v Sasku-Anhaltsku stěžuje na stále více případů pašování žadatelů o azyl nákladními automobily. Jde o organizované gangy, které otevírají kamiony ve východní Evropě, odkud přepravují své klienty a porušené kamiony znovu označí původními pečetěmi. Pasažéři s sebou mají mobilní telefony, jejichž GPS funkce jim prozradí, kde jsou. Nevylezou, dokud nejsou v Německu.

Němečtí vyšetřovatelé uspějí jen tu a tam, většinu pašovaných vetřelců zřejmě vůbec nezachytí. Podle spolkové policie došlo mezi lednem a říjnem 2020 po celé zemi k 389 záchytům kamionů, pašujících vetřelce. Při těchto náhodných záchytech bylo zadrženo 4204 lidí. Během tohoto období bylo na celostátní úrovni registrováno celkem 29 117 nelegálních invazistů, kteří cestovali do Německa, Francie nebo Spojeného království.

Zdá se, že korona nezastavila všechny druhy cestování, ale výhradně cestování Evropanů. Tedy těch, kdo jsou již dnes považováni za “podřadné”. Muslimští vetřelci, kteří jsou v Evropě dlouhodobě zvýhodňováni, však cestují v takových počtech, v jakých naposledy putovali před pěti lety. Kamiony se pak staly po cestě Evropou nejoblíbenějším dopravním prostředkem. Občas ovšem na nesprávný výběr kamionu doplácí i sami vetřelci. To když si omylem zvolí třeba mrazící kamion, či se v kamionu při dlouhé cestě přidusí.

Federální policejní ředitelství Magdeburg informuje o fotografii v titulku takto:

10 dní po posledním zaznamenaném záchytu v Sasku-Anhaltsku, byli 21.12. odhaleni 4 pašovaní  afghánští vetřelci  v kamionu spediční společnosti z Rothenburgu. Během doby odpočinku si řidič všiml porušení návěsu a vytočil tísňové volání. Na místo události spěchala hlídka státní a federální policie. Po otevření zapečetěné nákladové části byli objeveni čtyři Afghánci ve věku 15, 16, 19 a 22 let. Stáli na konci přívěsu, který byl plně naložen motorovým olejem, přičemž všichni byli v dobrém zdravotním stavu.

Neměli u sebe žádné doklady  totožnosti ani nepodali bližší informace o jejich bydlišti. Byli odvezeni spolu s 52letým řidičem kamionu do kanceláře federální policie v Magdeburgu pro zahájení dalšího trestního řízení. Návěs a tahač byly na místě podrobeny forenznímu vyšetření odborníky z federální policie. Při prohlídce našli rumunský průkaz totožnosti pro žadatele o azyl, který byl zřejmě přidělen 22letému Afghánci. Vetřelci u sebe měli mobilní telefony. Během výslechů mladí Afghánci učinili podrobná prohlášení o své cestě. Ze své domovské země údajně cestovali přes Írán, Turecko, Řecko, Makedonii a Srbsko do Rumunska.

Tam nastoupili do auta, přičemž za pašování zaplatili 4800 až 10 000 dolarů zločineckým organizacím. Uvedli, že o nich řidič kamionu nevěděl. Výslech řidiče kamionu opět neprokázal, že by o pašování věděl. Nevzniklo tedy podezření z trestného činu převaděčství a pašování.  Po dokončení všech policejních opatření byli Afghánci rovněž předáni příslušným institucím.

Federální policejní inspekce Magdeburg zahájila vyšetřování proti neznámým osobám pro pašování cizinců, stejně jako čtyři další trestní řízení pro neoprávněný vstup do země.

Tolik tedy jeden z případů, který je ovšem jen kapkou v moři. Pokud by kvůli podezření nezavolal řidič policii, zřejmě by vetřelci dorazili tam, kam dorazit měli. Jak sami jistě víte, tak také u nás bylo nedávno hned několik záchytů po sobě. I tehdy se jednalo čistě o náhodu, většina invazistů samozřejmě přes naši zemi, která je zemí tranzitní, bez problémů projede. Tak, jako přes ni zřejmě projeli i tito čtyři Afghánci (pokud cestovali z Rumunska, je to více než pravděpodobné).

Ani bych se nedivila, kdyby byl k přepravám vetřelců zcela záměrně využit čas, kdy je v některých zemích zákaz vycházení. Pokud se nad tím zamyslíte, nemá tento zákaz žádné opodstatnění. Kdo by asi jen tak vycházel ven do zimy?

Nicméně, noc je pak ideální dobou k akcím, které by neměli občané třeba jen náhodně zahlédnout. Nebo je vážně někdo natolik hloupý, že věří, že mají podobné nesmyslné restrikce jakýkoli jiný racionální důvod? Vážně někdo věří, že mezi 21. a 5. hodinou vychází do ulic “coviďáci”, aby nakazili co nejvíc ovčanů????

(Visited 547 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Tohle bylo jasné od začátku. Je dobře, že jste to napsala takto srozumitelnou a jednoduchou řečí, aby to pochopii i vítači a svědci Covidovi.

    Děkuji.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *