V Británii byli odsouzeni další pedofilní muslimští znásilňovači

Napsal
Sdílet článek

Problémy pedofilních gangů trápí nejen Velkou Británii, ale i jiné evropské země, které nadšeně vítají statisíce muslimských vetřelců. Na činnost jednoho z největších pedofilních znásilňovacích gangů upozornil před pár lety Tommy Robinson, který se díky tomuto aktivismu stal pronásledovanou personou non grata. Jeho jméno se nesmí nikde zmiňovat, zatímco ti, kdo celou dobu o zvrhlých činech pedofilních mohamedánů věděli a násilníky kryli, jsou zcela z obliga, protože za to, že o odporných činech mlčeli, vesměs ani nebyli odsouzeni.

Soud v Leedsu  minulý týden vynesl tresty vězení dvěma muslimským pedofilům, kteří byli součástí nechvalně proslulého Huddersfieldova  znásilňovacího gangu. Manzoor Akhtar  (31 let) byl ve středu odsouzen k více než čtyřem letům vězení za to, že opakovaně znásilňoval mladou dívku, když jí bylo teprve třináct let, což z něj učinilo 35. člena rozvětveného gangu muslimských násilníků.

Detektiv vrchní inspektor McNamara  řekl: „Akhtar si bohatě zaslouží trest odnětí svobody, který dostal poté, co byl uznán vinným a odsouzen za hrůzné sexuální zneužívání této mladé oběti. Nemyslel na to, jak je dívka mladá a jak trpí, když ji znásilňoval a choval se k ní způsobem, který lze v krajním případě označit jen za bezcitný.“

Další muž, šestatřicetiletý Shaqeel Hussain z Dewsbury byl odsouzen k 12 měsícům vězení poté, co se přiznal k dřívějšímu napadení šestnáctileté dívky v Huddlesfieldu. Husajnovi, který si už odpykává osmileté vězení za znásilnění čtrnáctileté dívky, bude tedy přičten další rok vězení. Detektiv McNamara prohlásil: „Za oba tyto zvrácené trestné činy, při nichž neprojevil vůbec žádnou úctu ke svým obětem, mu celkem hrozí devět let vězení. Opakovaným rysem těchto případů byla ohromující statečnost nyní mladých žen, které se nám přihlásily, aby nám řekly o týrání, které utrpěly, a pak dělaly vše pro to, aby podpořily policii a CPS při akci proti těm, kteří je zneužili.“ 

Muslimské gangy beztrestně znásilňovaly tisíce dívek více než desetiletí, neboť nikdo po celé dlouhé roky na stížnosti znásilňovaných dívek nereagoval. Kompetentní úředníci raději předstírali, že nic netuší, aby nebyli nařčení z rasismu, xenofobie nebo islamofobie. Pokud by nedošlo k tomu, že celou záležitost před pár lety “rozmázl” Tommy Robinson, dodnes by tyto gangy zneužívaly bílé nezletilé dívky, aniž by se kdokoli pokusil proti tomu něco dělat.

Mohamed se oženil s manželkou Ajšou když jí bylo 7 let a manželství začal konzumovat v době, kdy jí bylo pouhých 9 let. Muslimové žijí po vzoru svého pedofilního proroka Mohameda, proto je pro ně úplně normální znásilňovat  děti. Mezi oběťmi násilníků byla i 8-12letá děvčata. Navíc, Korán muslimy přímo nabádá, aby si sami brali nemuslimské sexuální otrokyně. Vždyť Mohamed to dělal také!

 

 

(Visited 1 611 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *