V Dánsku protestovali členové islámské teroristické skupiny

Napsal
Sdílet článek

Ano, čtete dobře, protestovali v Dánsku, ne v Pákistánu, Afghánistánu, Somálsku nebo Turecku. Ono se samozřejmě nyní protestuje ve všech muslimských zemích, ale také v těch evropských zemích, které jsou již značně islamizovány. Paradoxně do ulic však – s výjimkou Francie – nevyráží odpůrci islámu, ale naopak členové či sympatizanti islámských organizací, jejichž cílem je zavedení všesvětového práva šaría. Většina Evropanů totiž stále nepochopila, že na našem kontinentě probíhá válka s islámem, který je jedním z hlavních nástrojů likvidace Evropy takové, jakou ji zatím ještě známe.

Organizace Hizb ut-Tahrir, která je spojena s terorismem, v pátek uspořádala demonstraci před francouzským velvyslanectvím v Kodani. Organizátoři uvedli, že se nikdy nevzdají islámu kvůli západním hodnotám. Na náměstí se objevily transparenty s nápisy, že svoboda projevu je „politickou zbraní proti islámu“.

Demonstrace se konala včera od 14:30. Asi 300 muslimů se shromáždilo před francouzským velvyslanectvím v centru Kodaně.  Odmítli se distancovat od stínání hlav a jiných teroristických poprav ve jménu islámu. Naopak, podobným praktikám vyjádřili sympatie a skandovali:  „Takbir – Allahu akbar“.

Hizb ut-Tahrir zorganizoval demonstraci na protest proti Francii a prezidentu Emmanuelu Macronovi, který údajně útočí na islám a Mohameda. Organizace Hizb ut-Tahrir má deklarovaný cíl zrušit demokracii a místo toho zavést islámskou společnost ovládanou šaríou.

V Rusku je organizace zakázána a klasifikována jako teroristická organizace. Německo prohlásilo organizaci za nezákonnou kvůli propagandě, která nenávidí Židy. Dokonce i v Číně, Turecku, Egyptě a několika dalších arabských zemích je Hizb ut-Tahrir zakázán. Ovšem ve většině evropských zemí kupodivu zakázán není.

Organizace se také objevila v několika vyšetřováních teroristických útoků ve Skandinávii, kde má v řadách muslimů nejvíce sympatizantů. Terorista Rakhmat Akilov, který útočil kamionem ve Stockholmu, byl sympatizantem této organizace a sdílel ji na Facebooku.

Řečníci na včerejší demonstraci také kromě pohrdání Francií a Emmanuelem Macronem vyjádřili, že islám nelze nikdy zastavit a že muslimové se nikdy nevzdají islámu výměnou za západní hodnoty. Dále bylo jasně řečeno, že je zde tato organizace k zavedení Alláhovy vlády na zemi, že islám se opět stane dominantním na zemi a že k ochraně islámu je zapotřebí vytvoření všesvětového chalífátu.

Ve Švédsku oddělení této mezinárodní teroristické islámské organizace již dříve uvedlo, že pálení Koránu považuje za trestný čin. Také prohlašují, že muslimové by nikdy neměli akceptovat provokaci a že islám musí být šířen.

Dnes bude tato organizace pořádat přednášku o „francouzské válce proti islámu“. Na přednášce má být jasně stanoven postoj muslimů. Z pozvánky je zřejmé, že se přednáška  koná za zavřenými dveřmi a na tajné adrese, údajně „vzhledem k okolnostem“.

Kolem 150 muslimů se sešlo také v berlínské čtvrti Neukölln, aby demonstrovali proti postoji Francie proti islamismu. Další podobné protesty lze v příštích dnech očekávat po celé islamizované Evropě.

 

5/5 - (2 votes)
(Visited 2 453 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *