V Drážďanech útočil muslimský vrah zřejmě cíleně na homosexuály

Napsal
Sdílet článek

Nejspíš jste i vy četli o nedávném útoku muslimského vetřelce na dva muže, k němuž došlo v Drážďanech. Jednoho muže ubodal k smrti, druhý vyvázl se zraněními. Nyní se ukazuje, že motiv byl přesně ten, na jaký zde především tupé sluníčkáře upozorňuji již velmi dlouho. Jde o neslučitelnost islámu s LGBT komunitou, resp. ideologií. Jak známo, tak současný vládnoucí politický systém prosazuje jak LGBT ideologii, tak masovou muslimskou invazi.

Homofobie byla pravděpodobně jediným přesvědčivým motivem vraždy homosexuálního páru při teroristickém útoku. Zajatý terorista ISIS se ostatně dlouhodobě svými radikálními názory netajil. Přesto byl na svobodě..

Abdullah Al Haj Hasan se netajil svými názory před a během svého více než tříletého trestu odnětí svobody (propuštěn byl pouze pět dní před vraždou).

Haj Hasan hledal na internetu pokyny, jak sestavit výbušné pásy a snažil se najít spojence. V azylovém centru pohrozil křesťanovi: „Dnes tě zabiju. Máš velká ústa a já ti useknu jazyk, protože jsi křesťan. “ Nenávist k těm, kteří uvažují jinak, je jasně patrná u Syřana, který je klasifikován jako nebezpečná osoba. Úřady se domnívají, že 4. října si v Drážďanech všiml, že Oliver (53) a Thomas L. (55) jsou pár, proto na ně  zaútočil kuchyňským nožem. Starší homosexuál zemřel, mladší přežil vážně zraněn.

Islám je v celé Evropě nadmíru protěžován, na což jsem upozornila v mnoha svých článcích. V rámci urychlení plánované islamizace Evropy stále častěji padají tresty za islamofobii, jedou v tom takřka všechny státy EU, včetně ČR. Islám a jeho šíření v zemi prosazují na politické úrovni buď přímo muslimové – to ve více islamizovaných zemích – či na ně napojení politici, kteří bývají většinou záměrně instalováni do vlád (u nás Al Hamajda). 

LGBT ideologie je pak podporována prakticky všemi stranami, které se hlásí k tzv. „liberální demokracii“, která samozřejmě stejně, jako jakákoli jiná demokracie s přívlastkem, ve skutečnosti žádnou demokracií není. U nás jsou nejkřiklavějšími podporovateli této ideologie Piráti, kteří jsou však zároveň čelními podporovateli islamizace Evropy cestou nezřízené muslimské invaze. Piráti tuto podporu invazi potvrdili, když v EP jako jediná strana z ČR hlasovali pro tzv. „migrační dálnici“ i podporou přijímání džihádistů pod krycím jménem „syrští sirotci“.

Na případu z Drážďan se tak opět odkryla ona zvrácenost současné „liberální demokracie“, prosazující dvě zcela protichůdné ideologie, jejichž vzájemná koexistence je zhola nemožná. I proto dlouhodobě tvrdím, že stranu, jejíž představitelé vyráží  jednak do průvodů Prague Pride, podpořit LGBT komunitu a jindy se účastní demonstrací za přijímání muslimských invazistů, kteří ovšem v žádném případě LGBT komunitu neakceptují, může volit jen duchem chudý jedinec, který si rozpory vládnoucí ideologie neuvědomuje nebo člověk zcela neinformovaný.

Islám i LGBT ideologii však především podporuje přímo EU, což zcela jasně ukazuje zvrácenost této instituce, která se neustále zabývá tím, jak jakýmkoli způsobem nastěhovat muslimské vetřelce i do prozatím příliš málo islamizovaných zemí. A myslím, že právě současná doba, kdy drtivá většina lidí nevnímá nic, než koronavirus, bude na realizaci podobně zvrácených plánů ideální. Stejně tak jsem přesvědčena, že se v kontextu toho, co se děje na jižních hranicích EU, kde invaze nepolevuje, tyto plány již nyní realizují.

To, co se stalo v Drážďanech, není ojedinělým incidentem, kdy se „potkaly“ ikony současné ideologie, přičemž jejich interakce nedopadla právě nejlépe. O podobných případech jsem nedávno psala třeba zde nebo zde.

Kdypak si všichni zastánci EU a sluníčkáři, jichž povážlivě přibývá, uvědomí, jak zvrácenou ideologii sami podporují?

 

 

5/5 - (3 votes)
(Visited 138 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *