V Egyptě opouští personál nemocnice s nakaženými koronavirem – nechávají je umírat bez pomoci (video)

Napsal
Sdílet článek

Mnoho islamofilů typu Al Hamajdy se nám snaží namluvit, že islám je náboženství míru. Všichni však velmi dobře víme, že my, coby bezvěrci, jsme pro ně zcela bezcenní, určeni k likvidaci. Nicméně ani ke svým soukmenovcům se muslimové nechovají o mnoho lépe, což je patrné nejen na rivalitě různých směrů islámu, ale i na vztazích mezi muslimy stejné větve islámu, dokonce v rámci jedné země.

Zatímco ve většině nemuslimských zemí se snaží personál nemocnic ošetřovat pacienty s koronavirem seč jim síly stačí a to dokonce často i bez možnosti využití patřičných ochranných pomůcek, například v Egyptě to pojali poněkud odlišně. Nemocnice s pacienty, kteří jsou nakaženi koronavirem, opustil personál, tedy jak lékaři, tak sestry, prý z obavy, že se sami nakazí. Na opuštěnou nemocnici, kde zanechal personál pacienty svému osudu – někde už jsou na pokojích dokonce i mrtví – se můžete podívat na tomto videu:

S nemocnými zůstali pouze jejich bezradní příbuzní, kterým nezbývá, než se dívat na to, jak umírají. Otázka je, zda bude podobný obrázek běžný i v některých dalších muslimských zemích. Nejvíc postižená islámská země, Írán, zatím tento problém nezaznamenala, či se o něm alespoň neví. Ostatní muslimské země zatím nejsou tak silně postiženy, ale lze předpokládat, že i tam se může personál v panice zachovat podobně.

Mnozí muslimové tvrdí, že koronavirus je trest bezvěrcům, seslaný Alláhem. Aby se pak nedivili, když poté, co pandemie projde zjistíme, že muslimské země “zkosila” epidemie mnohem víc. Bude-li  i tam jednání personálu nemocnic stejné, jako v Egyptě, pak by nebylo divu. Ale co, není nakonec cílem každého muslima se jednoho dne setkat s Alláhem?

Mimochodem – pamatujete si na Češku, pobodanou egyptským muslimským fanatikem? Češku, která sice bezprostředně přežila útok, ale již ne hospitalizaci v egyptské nemocnici? Je-li tam k pacientům takový přístup, jaký je patrný z videa, pak se není čemu divit. A to video ukazuje přístup k vlastním lidem, jaký asi musí mít vztah k bezvěrcům, považovaným za podřadné?

 

(Visited 181 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *