V EU je stále více muslimských teroristů, přiznává vysoce postavený arabský politik (video v AJ)

Napsal
Sdílet článek

To, co je jasné každému, kdo není ubohým papouškem mainstreamových médií a obětí politické korektnosti, nyní přiznal i jistý ministr ze Spojených arabských emirátů. V Evropě probíhá džihád. A to velmi úspěšně.  Dlouho apeluji na všechny, kdo na tristní situaci evropských zemí také upozorňují, aby odhodili politickou korektnost a přestali používat slova jako migrant nebo uprchlík. Nelze nazývat teroristy, dobyvatele a ničitele Evropy tak korektně. Proto opět vyzývám: odhoďte už konečně politickou korektnost!! Obcházením skutečnosti tak pouze zastíráte realitu!

Ano, také já jsem zprvu neužívala výrazů, které by odpovídaly skutečnosti. Časem jsem si však uvědomila, že tak podobně, jako ostatní, pouze zlehčuji realitu, která je mnohem horší, než si kdo vůbec myslí. Zde se můžete podívat na video v AJ, kde to říká jeden z poměrně vysoce postavených muslimů zcela na rovinu a jen potvrzuje, že pravdu mám já a všichni další odpůrci islamizace Evropy a ne politicky korektní a prolhaný mainstream:

O čem ministr ze SAR hovoří? Cituji:

„Přijde den, kdy v EU uvidíme ještě více muslimských extremistů a teroristů a to díky pasivitě a politické korektnosti jejích vůdců, kteří věří, že rozumějí Blízkému východu a islámu lépe než my. Je to čistá nevědomost. “

Co tento výrok potvrzuje? Že ti, kdo do Evropy přicházejí, jsou vesměs dobyvatelé, džihádisté a především členové teroristických bojůvek. Nyní pouze čekají na to, až jich zde bude dostatek. A právě to, že se nyní nuceně uzavírají Evropané doma, k invazi velmi čile přispívá. Pláže jihoevropských zemí, které bývaly plné turistů, jsou nyní pusté. Pak nikdo nevnímá, že tam denně přistávají lodě plné muslimských invazistů.

Ne, nejsou to migranti a už vůbec ne běženci či uprchlíci. Používáte-li pro ně tato pojmenování, pak už vy sami tím celou situaci zlehčujete. Jsou to vesměs džihádisté, tedy vetřelci čili invazisté, přivandrovalci, okupanti či dobyvatelé. To ví nejen oni sami, ale také jejich ideologičtí soukmenovci. Vždyť i nejvyšší představitelé afrických zemí přiznávají, že do Evropy od nich odchází ten nejhorší odpad – kriminálníci, členové islámských bojůvek, kteří jsou perfektně trénovaní v boji. Podobné je to samozřejmě i s invazisty, kteří přichází ze zemí Středního a Blízkého východu.

Tímto žádám všechny odpůrce invaze – nazývejte invazi invazí, nazývejte ty, kdo chtějí náš kontinent převzít a islamizovat jakkoli jinak, než uprchlíky, migranty či běženci. To vše jsou výrazy, které se běžně používají pro ty, kdo se chtějí začlenit, přizpůsobit hostitelské zemi a ne ji okupovat a přeměnit v zemi podobné té, ze které přichází.

Jak vidíte, tak to vše ví moc dobře v jejich zemích, ví to také všichni ti, kdo už dávno odhodili politickou korektnost. Vždyť i sami muslimové tuto vstřícnost k islámu registrují a o to víc jsou podníceni k tomu, aby do Evropy přicházeli ve stále vyšších počtech.

“V EU uvidíme více muslimských extremistů a teroristů” – to prohlásil muslim, který ví, co je islám. Přesně, jak to on sám ve svém proslovu řekl. Ti, kdo se zalykají politickou korektností buď netuší, že islám má za hlavní cíl přeměnit svět v jeden velký chalífát a plácají tak jen z vlastní hlouposti nebo jsou to kolaboranti, kterým na osudu Evropy nikterak nezáleží.

Muslimové moc dobře ví, že v Evropě právě probíhá džihád, který má být zakončen bojem a hidžrou (totální islamizací). Oni to ví, ale víte to i vy??

(Visited 164 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *