V KÁBULU JSME BOJ O PRAHU PROHRÁLI A JAK TO DOPADNE V PRAZE?

Napsal
Sdílet článek

Dne 21.8. se v Příčovech u Sedlčan setkají vlastenci. Těžko by se našel vhodnější den. V roce 1968 došlo v tento den k probuzení našeho národa ze snu o internacionální lásce a bratrství do reality zájmů velmocí a možností zemí pod jejich vlivem. Vzpomínky ale nejsou důvodem setkání. Účastníci z různých společenských skupin a pol. stran povýšili záchranu národní svébytnosti nad ostatní politické a společenské cíle. Většině stranických sekretariátů přestává vadit, že vedou boj o moc, která každý den ubývá. Zatím to vypadá, že tu kost, o kterou se perou, předají EU. Tuto skutečnost musí vědět a tak se ptám: Proč předstírají tuhý boj o něco, z čeho jim skoro nic nezbude? Proč se spokojí se zbytky moci a rolí loutek?

Vládnoucí a většina opozičních stran pro nás hrají před oponou divadlo a za oponou předávají svou zem s vidinou odměny od nových pánů. Zrodil se tak zástup nových Martiniců, Slavatů ale především Gottwaldů, Jindrů a Husáků. Tito vedou mezi sebou ten opravdový boj o „třicet stříbrných“ za zaprodání národa. Armáda bruselských služebníků pro nás vytváří falešné představy nebezpečí tam, kde je potřebuje mít EU a tak to vypadá, že u nás vždy vyhraje Brusel, ať už ve volbách zvítězí ta či ona strana. Zatím má tato fraška před oponou dost sil strhnout na sebe pozornost většiny diváků.

Doufám a se mnou snad všichni, co se považují za vlastence, že bude narůstat počet těch, co prohlédnou tu předvolební taškařici a uvědomí si, že ztráta vlády nad naší zemí mění všechny předvolební sliby politiků u moci i v opozici v naprosté bláboly. Proč věřit tomu, kdo vkládá zásadní rozhodnutí o směřování země do rukou zešílevších soudružek a soudruhů v Bruselu? Nebo považujete jejich plány zničení evropské ekonomiky a kultury za dobrý nápad? Věříte, že když přijdou Afgánci bojovat do Prahy za Kábul, přeruší EU přísun afgánských bojovníků, vlastně uprchlíků do Evropy? Politické programy a postoje stran: ANO, PIRÁTŮ, STAROSTŮ, TOP09, ODS, KDU-ČSL, odpovídají na tyto otázky ano. SPD, TRIKOLORA, SVOBODNÍ, SOUKROMNÍCI, říkají ne!!! PŘÍSAHA neříká nic.

Co řeknete u voleb VY???

 

  • Karel Petřík
Jak se Vám líbil článek?
(Visited 135 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *