V některých švédských domovech důchodců budou místo švédských seniorů migranti

Napsal
Sdílet článek

Domov důchodců ve švédské metropoli Stockholmu, který momentálně čeká renovace, se promění v byty pro nově příchozí migranty. Zpočátku byli obyvatelé budovy, která má celkem 63 bytů, kvůli očekávané renovaci loni v zimě vystěhováni jen dočasně, takže dům zůstal prázdný.  Důchodci byli ubezpečováni, že jde pouze o dočasné řešení, ti se však do domova, kde byli zvyklí už nikdy nevrátí. Migranti dostali nejen v tomto případě přednost.

Senioři se již měli stěhovat zpět, nicméně renovace zaznamenala nemalé zpoždění. To znamená, že práce mohou začít až na podzim roku 2021 a majitelé nemovitosti se rozhodli byty pronajmout stockholmskému bytovému úřadu, který se rozhodl v bytech ubytovávat místo švédských důchodců  migranty. Ti by zde měli pobývat vždy jen dočasně, po nějaké době by se měli stěhovat do svého.

Anna Mölgårdová, koordinátorka příchozích migrantů, řekla: „Naléhavě potřebujeme další bydlení pro nově příchozí migranty. Máme také docela dost lidí, kteří už žijí ve Stockholmu a dokončují svůj integrační program, ale nedokončili ho a ještě nenašli svůj vlastní domov.“  Zatímco Švédsko zaznamenalo v důsledku uzavření hranic zemí, přes které vetřelci proudí, snížení počtu žadatelů o azyl a počtu nelegálních migrantů, Stockholm stále očekává nejméně 800 nových migrantů  a švédské úřady mohou být nuceny propustit i ty určené pro deportaci.

I další oblasti ve Švédsku v minulosti poskytovaly migrantům ubytování v domovech pro seniory. Už v roce 2017 se obec Ekerö rozhodla, že bude v domově důchodců ubytovávat také migranty. Anders Anagrius, manažer regionální integrace, tehdy řekl, že tento krok by byl pozitivní zkušeností pro migranty i důchodce.

Švédsko má nejvíce muslimských vetřelců na počet obyvatel v rámci celé Evropy. Tato země se už dávno rozhodla jít cestou totální sebedestrukce národa a jeho nahrazení vetřelci ze zemí Afriky a Blízkého východu. Jedná se samozřejmě o vesměs muslimské přistěhovalce, kteří pak vysokou porodností a nekončící invazí docílí toho, že jeden z prvních evropských chalífátů bude právě ve Švédsku.

Ve Švédsku se začalo s multikulturní propagandou již v 70. letech, tedy trvá takřka padesát let. V té době byli v nejproduktivnějším věku právě současní důchodci, kterým se nyní vrací to, že dopustili, aby se k vládě dostali ti, kdo postupně jejich zemi devastovali tak, že jsou nyní v Evropě na druhém místě v počtu hlášených znásilnění (hned po Británii, kde je číslo vysoké díky činnosti znásilňovacích gangů), Švédsko také patří v rámci Evropy k zemím s nejvyšším počtem no-go zón, nahodilých útoků s výbušninami, loupeží a vražd.

Pamatuji si, že to není tak dávno, kdy se o Švédsku tradovalo, že je tam natolik bezpečno, že tam nikdo nezamyká a ani na veřejnosti se nekrade. Tuto pověst již Švédsko dávno ztratilo a to vše jen díky šílené politice otevřených dveří, politice, která mění poklidnou severskou zemi v nebezpečný chalífát.

Na to, jak rychle se Švédsko mění se můžete podívat na tomto videu, které názorně ukazuje, jak rychle došlo k výměně obyvatel.

Švédsko by mělo být varováním i pro nás, neboť jsme na tom nyní stejně, jako oni v těch 70. letech, také u nás běží nejen v mainstreamu, ale i na školách až brutální multikulturní propaganda. Mládež u nás je již tedy úplně stejně indoktrinována, jako byla ta švédská v průběhu minulých desetiletí. 

Ve Švédsku to začalo od škol, jak odrůstaly nové generace s vymytými mozky, tak se měnila i tvář Švédska. Máme zhruba stejný počet obyvatel, osud Švédska by pro nás měl být tedy jistým mementem.

4/5 - (4 votes)

(Visited 289 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *