V Německu byly při chřipkové epidemii 2017/2018 nemocnice mnohem víc přetíženy, než při COVID-19

Napsal
Sdílet článek

V minulosti jsem zde několikrát položila otázku svědkům covidovým. Ptala jsem se především na vysvětlení faktu, že v Německu, kde již od konce jara konstantně – až do těchto dnů – probíhají masové demonstrace lidí bez roušek, nedošlo k žádné apokalypse. Na přelomu srpna září proběhla v Berlíně dokonce tak mohutná demonstrace, že některé zdroje hovoří až o milionu účastníků. Bez roušek!! Podle všech covidalarmistů by tedy dávno museli po německých ulicích sbírat mrtvoly a nemocnice by kapacitně nestíhaly. Nic podobného se však v Německu neděje!! Nyní vyšla na světlo světa velmi zajímavá data, která mi vlastně zodpověděla na to, nač mi žádný svědek covidův dosud zodpovědět nedokázal. A nikdy ani nedokáže…

Covid-19 je nepochybně virus, s nímž mohou ve výjimečných případech zemřít staří lidé s dalšími nemocemi i mladší lidé, kteří mají nějaké jiné zdravotní problémy, zdravý člověk zemře jen velmi výjimečně. Různá opatření, nařízená globalistickými politiky v Evropě, však neberou ohled na základní práva občanů, ničí ekonomiku a potažmo živobytí velkých skupin obyvatelstva.

Hlavním argumentem těchto drakonických opatření je možné přetížení nemocnic, zejména jednotek intenzivní péče, kvůli nafouknutému počtu pacientů s COVID-19.

Názory, které jdou proti veřejně proklamovaným názorům (byť se jedná o názory odborníků) jsou zejména na youtube záhy po zveřejnění mazány.

Dr. Michael Yeadon se domnívá, že jsou velmi časté falešně pozitivní výsledky. Nespolehlivé Covid-19 testy jsou používány k výrobě “druhé vlny” na základě “nových případů”, kdy se jedná většinou o osoby “bez příznaků”. Yeadonova varování potvrzuje nová studie Americké společnosti pro infekční nemoci.

Argument německé vlády o přetékajících nemocničních pohotovostech od té doby vyvrátila studie, které se zúčastnilo 421 klinik. Hodnoceno bylo téměř 2,8 milionu nemocničních případů během “první vlny” od března do srpna 2020.

S ohledem na obávané přetížení nemocnic se ukázalo, že v uvedeném období bylo méně pacientů s těžkou akutní respirační infekcí (SARI) než ve srovnávacích měsících roku 2019. V roce 2020 bylo navíc na jednotce intenzivní péče méně nemocných a celkově se méně používala i ventilace, než v roce 2019.

Podrobnosti o studii jsou k dispozici na blogu Boris Reitschuster, který jako první narazil na tuto informaci, která byla umlčena mainstreamovými médii.

Covid-19 proto nevedl ani ke klinicky registrovaným pacientům se SARI v Německu, ani k častějším hospitalizacím nebo použití ventilace na jednotkách intenzivní péče. Celkově německý zdravotní systém neviděl více takových pacientů, než tomu bylo během běžné chřipkové sezóny v loňském roce.

Nicméně, s aktivní pomocí mainstreamových médií, vláda den za dnem oblbuje německé občany, aby je mohla připravit o jejich základní práva a předstírá, že neexistuje žádná alternativa k nejnovějším covidovým opatřením.

Dokonce i Světová zdravotnická organizace dnes připouští, že Covid-19 je podstatně méně nebezpečný, než se dříve myslelo. 

V Německu dosud nebyla signalizována žádná významná nadměrná úmrtnost související s koronavirem, zatímco během chřipkové epidemie v zimě 2017/2018 bylo ztraceno více než 25 000 životů. Během této chřipkové epidemie se nemocniční systém ve skutečnosti částečně zhroutil, na rozdíl od současnosti, kdy je německý zdravotnický systém nepřetížen.

Kdyby v německých nemocnicích došlo k podobným scénám, jako je ta ve videu níže, které se natáčelo během chřipkové vlny v zimě 2017/2018, administrativa Merkelové by zavřela všechny občany v jejich domovech a zahodila by klíč.

Výsledek pozorovací studie na University Medical Center Hamburg-Eppendorf ukázal, jak nebezpečný byl kmen chřipky, který způsobil epidemii chřipky v zimě 2017/2018. Bylo zde pozorováno období od 25. prosince 2017 do 8. dubna 2018.

Hlavní výsledky studie v této nemocnici ukázaly, že 24 procent chřipkových stěrů na pohotovosti fakultní nemocnice bylo pozitivních. Celkově byla zjištěna chřipková infekce u 255 pacientů. Z těchto 255 bylo 179 hospitalizováno, z toho 51 na jednotce intenzivní péče. Z 255 pacientů, kteří byli pozitivně testováni na chřipku, zemřelo 23, tedy 9 procent. Z těch, kteří zemřeli, byli čtyři očkováni proti chřipce.

Během této chřipkové epidemie byl zdravotní systém v Německu skutečně přiveden na pokraj svých možností. Nicméně, nic, absolutně nic, nebylo učiněno, aby se na takové případy lépe připravili do budoucna. Mediální pokrytí této nejzávažnější chřipkové epidemie v Německu za téměř 30 let bylo také omezené. Většina lidí si nikdy neuvědomila, jak dramatická situace byla v dané době.

Vypnutí veřejného a ekonomického života pomocí covidu, coby záminky, zatímco jen krátce předtím pokrčili rameny nad jednou z nejzávažnějších chřipkových epidemií, postrádá v tomto kontextu jakoukoli logiku.

Nedávný “zákon o civilní ochraně” byl schválen německým Spolkovým sněmem rekordní rychlostí a mnozí poslanci ani nevěděli, o čem hlasují.  Jen málo z nich mělo odvahu vyhnout se tlaku parlamentních skupin. Občané zákon nepřijali dobře, ale ti, kteří se v Berlíně snažili proti přijetí totalitního zákona, který umožňuje mimo jiné kdykoli bezdůvodně narušit soukromí občanů, pokojně demonstrovat, byli pokropeni vodními děly.

A v případě porušení karantény (také zcela zdraví lidé mohou být nyní podle zákona v karanténě) existuje riziko pokuty až do výše 25 000 eur nebo trest odnětí svobody.

Tedy zde je pro mne odpověď na několikrát položenou otázku: “Jak je možné, že po tolika mohutných demonstracích bez roušek, demonstracích, probíhajících už nejméně půl roku, nenastala v Německu apokalypsa, jak by tomu dle svědků covidových být mělo?” 

Jak sami vidíte, tak nesporné důkazy svědčí o tom, že v Německu byly nemocnice mnohem vytíženější při chřipkové epidemii před pár lety, než letos. A tentokrát se po žádné z uvedených demonstrací během inkubační doby neobjevil nadměrný počet nákaz COVID-19. V prvních dvou týdnech září – tedy v době, kdy se měly nákazy z demonstrace dle inkubační doby projevit – se vůbec nic zásadního v Německu a ani v Berlíně samotném nedělo.

Věřím, že následky toho, co se celý letošní rok v mnoha (ale ne všech!!) zemích světa děje, budou skutečně tristní. Rostoucí chudoba vlivem rekordní nezaměstnanosti, sebevraždy, úmrtí, způsobená tím, že se během tohoto roku bojí spousta lidí vyhledat lékaře s jinými obtížemi, úmrtí vlivem odkládaných operací  a v nejchudších zemích i smrt z hladu. To vše přinese víc mrtvých, než nějaký virus. A to do výčtu nepočítám ty občany, kteří třeba za čas zemřou v důsledku vedlejších účinků “na koleně spíchnuté”, nepovinně povinné  vakcíny…

(Visited 213 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

 1. Koukněte co se stalo v Německu v sezónách 1989/1990 bez číselného údaje jen v grafu a 1995/1996 kdy zemřelo cca 33 tisíc lidí na chřipku.

  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1188065/

 2. Doplněnní k výše uvedenému článku “Chřipka spojená s nadměrnou úmrtností v Německu, 1985 – 2001”.
  Od roku 1985 – 1990 se v článku pojednává čistě o “West Germany”, od r. 1990 pak o již spojeném Německu. Pokud se nechcete celým článkem prokousávat, pak plynule přejděte na TABLE 3 a Figure 4. Soustřeďte se na sezóny 1989/90 a 1995/96.
  Povšimněte si, že chřipka tu vždy byla a létala nahoru dolu v pravidelných intervalech (viz Graf figure 4).
  A ještě zajímavý úryvek z celého článku:
  Zatímco německá úmrtnost ze všech příčin během studovaného období klesala, zdálo se, že nadměrná úmrtnost rostla. Toto zvýšení je zjevně v rozporu s rostoucím počtem prodaných dávek vakcíny proti chřipce v Německu. Ve stejném časovém období se však také zvýšil podíl starších lidí v německé populaci, což může být základním faktorem, který vede k nadměrným úmrtím. Podobné vysvětlení stejně paradoxních trendů bylo navrženo v nedávné analýze údajů o úmrtnosti v USA.
  Tyto dvě metody dokázaly odlišit období těžké chřipky od mírných, která detekovala vrcholy nadměrné úmrtnosti v letech 1989/90 a 1995/96, což byla rovněž období chřipky s nejvyšší morbiditou během sledovaného období.
  Toto je jen malá ukázka a ucelený názor je možné si udělat po přečtení celého článku, který je zveřejněný na webu National Center for Biotechnology Information, U.S. National Library of Medicine

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *