V Německu se vzbouřili přívrženci ISIS, kterým byla kvůli přítomnosti koronaviru nařízena karanténa

Napsal
Sdílet článek

Afghánský vetřelec byl pozitivně testován na koronavirus, proto byla uložena karanténa všem 533  vetřelcům, kteří jsou ubytováni v přijímacím zařízení v německém ve městě Suhl v Durynsku. Invazisté, kterým byla nařízena karanténa, ji všem odmítli akceptovat a začali se bouřit, k čemuž byli ochotni využít jakýchkoli prostředků. Proti bouřícím se invazistům pak musela vyrazit policie v ochranném oděvu (viz obrázek).

Nakažený muž je považován za Afghánce, který do Německa vstoupil vstoupil přes Švédsko a Hamburk a do přijímacího zařízení dorazil v pátek ráno. Přes den se jeho stav prudce zhoršil, vypadal špatně, těžce kašlal a měl horečku. Večer přijela záchranná služba a prohlédla ho. Vetřelci, většinou z oblasti Maghrebu (severní Afrika) začali rabovat, hrozit zapálením zařízení, vrhali předměty na policii a používali dětí coby lidských štítů. Při tom všem mávali vlajkami ISIS. Odstranili také kryty kanálu ve snaze dostat se do města kanalizačním systémem.

Wolfgang Nicolai, hlavní inspektor suhlské státní policie, informuje veřejnost o nebezpečných útocích, které podnikají invazisté z ISIS v karanténě v tomto německém přijímacím centru (video v AJ a NJ):

Už i německá policie oficiálně přiznává, že mezi hosty Merkelové jsou také vojáci ISIS. Není to šílené? A co víc, tento případ nám názorně ukazuje, jak se chovají vetřelci nejspíš nejen v různých táborech pro migranty, ale i ti, kteří zapadli do nesčetných no go zón po celé západní Evropě. Žádnou karanténu dodržovat nebudou, je tedy nasnadě, že právě tato “nadílka” Evropě za posledních 5 let bude ve finále hlavním šiřitelem koronaviru v zemích, které v roce 2015 tak nadšeně vítaly.

(Visited 336 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *