V Německu si dobrovolně volí chalífát

Napsal
Sdílet článek

V právě proběhlých zemských volbách v Hamburku zvítězila německá sociální demokracie (SPD) těsně následovaná Zelenými, jejichž preference velmi výrazně stouply. CDU kancléřky Merkelové byla až třetí, AfD se do zemského parlamentu nedostane. Tedy první dvě, suverénně vedoucí strany, zcela jasně ukazují, kam se Německo ubírá. A Merkelová zase celé Evropě předvedla v praxi, jakou politiku zastává její strana, která je v pořadí hned za nimi.

Jak možná víte, tak právě socani a Zelení jsou hlavními podporovateli muslimské invaze a v obou stranách se dokonce mohou chlubit i členy z řad muslimů. Nárůst muslimské populace je v současné době nejrychlejší právě v Německu, k čemuž přispívá i jejich velmi vstřícná promigrační politika. Hamburg patří – podobně jako jiná velká města – k těm nejvíc islamizovaným. Ostatně, asi čtyři roky nazpět zde byla otevřena mešita i s minaretem, odkud muezzín svolává ovečky k modlitbě. Přesvědčte se sami, to není orient, ale evropská země, navíc s námi sousedící:

V Turecku se začala větší muslimská komunita soustřeďovat už v dobách, kdy tam proudili Turci za prací. Původně mělo jít pouze o dočasný pobyt, jenže z dočasnosti bylo nakonec „na furt“. Ostatně, turecký sultán Erdogan se už dávno těší na to, až Německo připojí k jedné velké Osmanské říši a sám se s tím ani netají.

Možná si řeknete, že to je jedno, že to je Německo a pokud budou Němci chtít, ať si tam ten chalífát či sultanát založí. Jenže Německo je sousední země a problém je i naše ekonomické zaměření na tuto velmi rychle se islamizující zemi. Jedná se také o nepsaného hegemona 4. říše – EU. Pokud si navíc všimnete, tak počty kebabáren rostou i u nás jako houby po dešti a je jen otázkou času, než dojdeme do podobného stavu, jako Německo. Jen skutečně velmi hloupý nebo naivní člověk či ten, kdo se pohybuje výhradně mimo civilizaci, nevidí, že je vzestup muslimské komunity také u nás nevídaný. Vždyť jen od roku 2011 u nás stoupl počet muslimů o asi 100% a navíc jsou velmi často i radikální, což ostatně dokázala i nedávná kauza kolem Sámera Shehadeha, který byl dřív dáván mainstreamem za příklad plně integrovaného, umírněného muslima.

Německo by tedy mohlo být jen jakousi předzvěstí toho, jak to u nás jednou bude vypadat. Vždyť Německo mělo v roce 1990 méně mešit, než kolik jich máme nyní u nás. A to jsme mnohem menší země a podobně, jako Němci, si opakovaně volíme proislámské vlády. Pozor, nestačí být protimigrační, je třeba být zároveň i protiislámský. Mnoho muslimů zde vykupuje nemovitosti a pozemky, kde vytvoří pozdější podhoubí pro podobné no-go zóny, jaké známe ze západoevropských měst. A kebabárny jsou jen jejich jakýmisi základnami. Ti, kdo v nich navíc nakupují, přispívají muslimům na džihád.

Chcete se také jednou dočkat toho, že budete poslouchat podobné vyřvávání z minaretů i u nás???

5/5 - (4 votes)
(Visited 245 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *