V Německu začal soudní proces s Turky, kteří se dopouštěli skupinových znásilnění

Napsal
Sdílet článek

Vlastně by měl ten titulek znít, že začal proces s “Němci”, neboť všichni souzení Turci, kteří jsou ve vzájemném příbuzenském vztahu, mají nejen turecké, ale i německé občanství. Ve statistikách zločinnosti, kde by bylo rozdělení na Němce a ostatní, by tedy figurovali coby zločinní Němci. Takových Turků či Arabů jsou v Německu miliony. Kolik z nich asi figuruje ve statistikách zločinnosti coby “Němci”? Obzvlášť by pak byla tato data zajímavá právě v oblasti znásilnění a dalších násilných deliktů.

Skupinové znásilnění je běžnou součástí Německa od roku 2015. V Löbau (Sasko) teprve 17letý pachatel sexuálně napadl několik dívek a dětí. Důsledky německé spravedlnosti pro „Němce“ s tureckým pasem? Dosud žádné. Turek byl zatčen až po několika různých deliktech.

Na Štědrý den 2019 znásilnil v Löbau 15letou dívku. Jeho bratranci, které přivolal mobilním telefonem, aby se také dobře “pobavili”, mladou ženu také znásilnili. Pachatelé tureckého původu zaznamenali hromadné znásilnění na mobilním telefonu.

Státní zastupitelství v Görlitzu nyní obviňuje pachatele ze znásilnění a skupinového znásilnění. Veřejnost je vyloučena ze soudního řízení na ochranu „nezletilého“ pachatele.

Patnáctiletá dívka nebyla první obětí násilníka či jeho kumpánů. Podle obžaloby mladý Turek v roce 2019 znásilnil také 13letou dívku. V jiném případě se údajně obviněný a další spolupachatel dopustili sexuálního násilí na oběti, které je nyní 14 let, přičemž oběť se ani nemohla kvůli zdravotní indispozici bránit. V roce 2018 přinutil Turek další 14letou oběť, aby ho uspokojila orálně na místě bývalého zahradnictví. Turek jí hrozil, že v případě, že mu nebude po vůli, dopustí se na ní fyzického násilí.   I toto znásilnění natočil jeden z jeho kompliců.

V Německu narozený Turek je ve vazbě od února 2020. Pokud bude usvědčen, hrozí mu maximálně deset let vězení. V německém „trestním právu mladistvých“ – na rozdíl od dospělých – se přistupuje k velmi mírným trestům, které mají mít spíš výchovný charakter. Je otázka, zda lze někoho podobného v 17 letech “vychovat”.

Zákon o soudech pro mládež stanoví vzdělávací opatření  – např. charitativní práce, působení coby společníci v domovech důchodců a dětských domovech, taneční terapie a dobrodružné výlety. Jednoduše – o nezletilé miláčky Merkelové je třeba se starat v rukavičkách, aby se mohli co nejdřív zapojit do života a pokračovat ve znásilňování, krádežích, dealování drog a jiné obvyklé činnosti, za niž jim hrozí skutečně “odstrašující” tresty…

 

(Visited 340 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *