V Německu zachytili při silniční kontrole zdrogovaného Albánce se zbraní a několika stovkami nábojů

Napsal
Sdílet článek

Už před časem jsem zde zveřejnila několik článků, ve kterých jsem upozornila na fakt, že se muslimové po celé Evropě ozbrojují. A to všechno v situaci, kdy jsou 4. říší běžní občané odzbrojováni tak, aby se stali vůči po zuby ozbrojeným muslimům bezbrannými. Jiný účel snad tyto snahy ani mít nemohou. Je veřejným tajemstvím, že muslimové mají velmi často v mešitách či modlitebnách doslova muniční sklady.

V průběhu dopravní kontroly na dálnici 3 zadrželi civilní vyšetřovatelé ve čtvrtek 1. října odpoledne neregistrovanou samonabíjecí pušku a několik stovek nábojů (foto výše) u řidiče automobilu Mercedes. Policie muže z Albánie zatkla.

V pátek měl být předveden před soudce. Podle nejnovějších poznatků dálniční hlídka zastavila auto v 11:30 na křižovatce Königsforst, aby zkontrolovala podivně se chovajícího řidiče. Zbraň našli policisté čistě náhodou. Poté, co byl výsledek testu na drogy u 39letého Albánce pozitivní, policisté s pomocí psa specializovaného na detekci drog, prohledávali vozidlo. Při hledání drog našla policie zbraň a střelivo v kufru auta, přičemž zbraň byla maskovaná oblečením. Civilní vyšetřovatelé také zajistili hotovost několik tisíc eur a dva smartphony a odebrali muži vzorek krve. Původ zbraně je předmětem stále probíhajících vyšetřování.

Připomínám, že jsem zde psala o vyzbrojování muslimů v Německu už několikrát. Jednalo se například o kauzu, kdy mělo být 2 tisíce Kalašnikovů uschovaných v muslimském ghettu v Duisburgu. Před časem také odchytili dva mladé muslimské vetřelce v autě, v němž měli ukrytý více než milion eur. Mladí Arabové nechtěli prozradit, za jakým účelem takovou sumu peněz převáží. Nicméně lze spekulovat o tom, že byly určeny třeba právě na nákup zbraní…

(Visited 446 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *