V Německu žije přes 1100 džihádistů, většinou členů ISIS nebo Al Kajdy

Napsal
Sdílet článek

Samozřejmě tím není myšleno, že žijí ve vězení, neboť mnozí z nich jsou samozřejmě na svobodě. Asi tak stejně, jako onen syrský džihádista, který tento měsíc útočil v Drážďanech na dva homosexuály, z nichž jednoho ubodal k smrti. Nicméně mnozí další tito multikulturní obohacovači mají na svědomí spoustu různých trestných činů, přičemž se také velmi dobře ví o jejich sympatiích k islámským bojůvkám, přesto si běhají na svobodě.

V současné době žije v Německu 619 muslimů, kteří jsou bezpečnostními úřady klasifikováni jako potenciální islamističtí útočníci. Od začátku října je navíc v této souvislosti 513 lidí považováno za podezřelých. Informace pochází od federálního ministerstva vnitra, přičemž jde většinou o členy Islámského státu nebo Al Kajdy. To je tedy celkem 1132 džihádistů, o nichž se v Německu velmi dobře ví, jsou potenciálně nebezpeční, avšak nikdo je nevyhostí.

Od poloviny týdne se znovu diskutuje o tom, proč došlo k zastavení deportací těchto nebezpečných osob do Sýrie. Spouštěčem těchto diskuzí je zatčení džihádisty ze Sýrie, k němuž došlo v úterý. Islámista, který je úřadům dobře znám, je podezřelý, že začátkem října ubodal na ulici v Drážďanech muže k smrti. Podezřelý pachatel, který je klasifikován jako nebezpečná osoba, byl propuštěn z vězení jen o pět dní dříve.

Sýrie je v současnosti jedinou zemí, kam nelze vůbec nikoho z Německa deportovat. Bádensko-Württemberský ministr vnitra Thomas Strobl řekl, že částečné zrušení tohoto zákazu by bylo jasným bezpečnostním ziskem pro Německo.

Strobl argumentoval tím, že drtivá většina lidí v Německu nechápe, proč by zločinci, kteří páchají závažné trestné činy – často  vrahové – neměli být deportováni do Sýrie do bezpečných oblastí. Spolkový ministr zahraničí Heiko Maas má podle něj povinnost vypracovat aktuální obraz situace. Jeho protějšek v Severním Porýní-Vestfálsku Herbert Reul uvedl, že zločinci, kteří byli odsouzeni s konečným rozsudkem, přišli o jejich právo na německou pohostinnost a to tím spíše, že chtějí nastolit právo šaría.

Je třeba upozornit na fakt, že za syrského nezletilého sirotka se po příchodu do Evropy od roku 2015 prohlašuje takřka každý džihádista, třeba třicetiletý Afghánec nebo pětadvacetiletý Pákistánec. Nemají-li doklady, vždy se považuje za směrodatné právě jejich tvrzení. Dále připomínám, že na území, která ovládl ISIS, se běžně na úřadech kradly pravé doklady, přičemž z originálních dokumentů se vyráběly falešné syrské pasy jako na běžícím páse.

Nicméně, jak známo, tak Německo s deportacemi příliš nehýří, přičemž i tehdy, kdy k deportaci náhodou dojde, se dotyčný za čas znovu vrátí do Německa nebo do jiné evropské země.

Všimněte si také, že přesto, že k násilným trestným činům ze strany hostů Merkelové dochází dlouhodobě snad každý den, o deportacích se začíná uvažovat až poté, kdy jeden z nich zaútočí na homosexuály.

Předpokládám, že těch zhruba 1100 džihádistů je pouhá špička ledovce. Ve skutečnosti jich jen v Německu bude mnohonásobně víc, přičemž tisíce dalších jsou už na cestě.

 

5/5 - (2 votes)
(Visited 143 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *