V New Yorku byli zatčeni za vrhání molotovových koktejlů dva právníci napojení na demokraty

Napsal
Sdílet článek

Jistě už jen málokdo pochybuje o tom, kdo stojí za tím, co se nyní děje v USA, ale dnes již také v Evropě, kam se vlny rabování a ničení, kterým „liberálové“ říkají protesty, přelévají. I přesto, že právě černí jsou dnes v zemích, kde se nejvíc protestuje, dlouhodobě protěžovanými a bílí jsou těmi, kdo je dlouhodobě dehonestován a ponižován, demonstruje se pod heslem „Black lives matter“.  A  v USA jde především o jediné: vybojovat příští prezidentský post pro demokraty a to bez ohledu na způsoby boje a jeho důsledky. Údajný rasismus je zde jen zástěrkou.

Dalším důkazem napojení demokratů a potažmo i muslimů na bojůvky, které nyní v ulicích probíhají, bylo zatčení dvou „vrhačů molotovových koktejlů“ – právničky Urooj Rahmanové a jejího přítele, též právníka, Colinforda Mattise. Rahmanová spolupracuje s muslimským právníkem Salmahem Rizvim, který pracoval za Obamovy vlády na ministerstvu zahraničí a ministerstvu obrany.

Rizvi, nyní společník advokátní kanceláře Ropes – Gray, soudu řekl: „Urooj Rahmanová je moje nejlepší přítelkyně a já jsem společníkem v advokátní kanceláři Ropes a Gray ve Washingtonu, D.C.“. Podle jeho životopisu v Islámském stipendijním fondu, Rizviho „vysoce hodnotná práce“ byla často informovat o prezidentově každodenní činnosti. Salmah Rizvi se nakonec zaručil kaucí 250 000 dolarů za tuto muslimskou právničku, která odpálila bombu na prázdný vůz newyorské policie.

V životopise  Rahmanové se uvádí, že byla analytičkou, která se soustředila především na schvalování finančních operací.  Rizvi také získal stipendium podporované Radou pro americko-islámské vztahy (CAIR) a byl členem právnické organizace, která podporuje bojkot Izraele. V roce 2009 FBI zpřetrhala své kdysi úzké vazby na CAIR uprostřed hromadících se důkazů, že skupina má vazby na podpůrnou síť Hamásu. Rizvi navíc obdržel stipendium od fondů Paula a Daisy Sorosových  „Fellowships for New Americans“, které založil bratr  George Sorose.

Rahmanová a Mattis jsou obviněni z úmyslného zapálení policejního vozu a může jim hrozit až 20 let vězení. Mattis byl propuštěn ze zaměstnání uprostřed pandemie koronaviru a v současné době je suspendován bez výplaty. Oba teď složili kauci. Rahmanová a Mattis jsou obviněni z úmyslného zapálení policejního vozu a může jim hrozit až 20 let vězení.

Obvinění právníci

Prokurátoři uvedli, že Mattis se „neprojevil jako racionální člověk“ a že „vrhači bomb“ by neměli být vypuštěni zpět do ulic uprostřed pokračujících demonstrací. „Jednání bylo bezohledné, násilné, naprosto bezprávné“, prohlásila soudkyně. Nakonec však konstatovala, že dvojice má stabilní společenský okruh a bude uvězněna ve svých domovech s GPS monitorovacím zařízením .

Na video k případu v AJ se můžete podívat zde:

5/5 - (3 votes)
(Visited 140 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *