V novém azylovém a migračním systému EU se skrývají záludnosti, o nichž nemáte nejmenší tušení

Napsal
Sdílet článek

Vzhledem k tomu, že se tomuto tématu věnuji již přes dva měsíce – o chystaných změnách azylové a migrační politiky EU jsem psala již zde, zde a zde – tak jsem si stihla nastudovat mnohé a to nejen záležitosti, které jsou z nových, velmi záludně vymyšlených “kvót” patrné, ale i ty, které z nově stanovených azylových pravidel 4. říše nevyčtete. Ti, kdo často čtou moje články nejspíš ví, že se hodně věnuji především nejvíce islamizovaným zemím EU a to především proto, že de facto jdeme v jejich šlépějích. Proto mám například velmi dobrý přehled o tom, jak probíhají – či spíše neprobíhají – deportace.

Podle nových azylových nařízení máme možnost na vlastní náklady přidělené vetřelce deportovat. Pomineme-li fakt, že naše vláda, která již odsouhlasila několik migračních paktů, postavila již v roce 2018 několik integračních center a nyní připravuje výstavbu dalších,  nijak zásadně protimigrační není, tak právě v údajných možnostech deportací se skrývá největší záludnost.

Nemyslete si, že nám přidělí vetřelce, my ho následně vyhostíme a budeme mít tímto splněno a klid. Pomineme-li opět tu skutečnost, že se náklady na vyhoštění mohou při větších počtech přidělených invazistů pohybovat natolik vysoko, že naše nyní již velmi zadlužená země nebude tyto deportace finančně zvládat, jsou zde dvě záludnosti, o nichž má jen málokdo z vás tušení a předpokládám, že o nich neví ani mnozí politici. Nebo ví, ale záměrně je tají.

Prvním problémem, který může zabránit vyhoštění muslimského vetřelce z naší země je fakt, že značný počet z nich přijíždí do Evropy bez dokladů. Tedy ani vlastně není jasné, kam je možné ho vyhostit, takovýto vetřelec tedy zůstane u nás, případně – budeme-li mít štěstí – se sám přemístí do Německa či jinam, kde je už větší muslimská komunita. V současné době se však i počty muslimů u nás velmi výrazně zvedly, což ovšem můžete vidět sami na tom, jak u nás rostou kebabárny doslova “jako houby po dešti”. Pokud tedy vetřelec dostane Bruselem slibované štědré dávky, nebude mít žádný důvod od nás utíkat.

Další případ, o němž nemá zřejmě většina našich politiků ani tušení je případ, který poměrně často zmiňuji ve svých článcích o kriminálnících z řad muslimských vetřelců, kteří mnohokrát nejsou vyhoštěni ani tehdy, kdy byl dán příkaz k deportaci. To se děje nejen z důvodu laxnosti vetřelci okupovaných zemí, ale i z toho důvodu, že některé země své občany nepřijímají. Tedy přijmou je, ale výhradně se souhlasem deportovaného. Proto například nefungují deportace Somálců, které právě z důvodu takto nastavených pravidel zpět do Somálska nelze deportovat.

Takových zemí je několik a jde vesměs právě o ty země, které se zbavují svých vlastních kriminálníků či teroristů právě tím, že je posílají do Evropy, která je vítá s otevřenou náručí, bydlením často v luxusních hotelech a štědrými dávkami. Kriminálník pak pokračuje ve své nekalé činnosti i na území EU, přičemž moc dobře ví, že nebude vyhoštěn. 

Navíc, falešná pseudohumanita, kterou dlouhodobě většina evropských zemí ve vztahu k muslimským vetřelcům projevuje, jim zajišťuje nejen setrvání na území země, kde páchá kriminalitu, ale v případě dopadení i fešácký kriminál, kde se má dotčený mnohem lépe, než doma v Africe. Střecha nad hlavou, 5x denně halal strava, žádná povinnost pracovat, televize, PC, posilovna, služby imáma i vězeňská modlitebna. To má být ten kriminál, který má muslimské vetřelce odradit od páchání kriminality? Kriminál, v němž většinou navazují další vazby se svými stejně radikálními soukmenovci?

Ostatně, nedávno jsem zde popisovala, jak to chodí třeba v rakouských věznicích, kde jsou muslimští teroristé běžně v kontaktu přes mobil se svými soukmenovci na svobodě a na cele mohou mít dokonce vyvěšenu vlajku ISIS. Myslíte, že podobné podmínky v evropských kriminálech kohokoli odradí od páchání trestné činnosti?

Ale to už jsem hodně odbočila. Chtěla jsem však především naznačit, že spousta muslimských vetřelců je nedeportovatelná a navíc zde není nic, co by je odradilo od páchání kriminality či je přimělo k tomu, aby souhlasili s deportací do své domovské země. Deportovat je nelze, tresty za kriminální činnost  jsou velmi mírné a zločinec je často v půlce propuštěn, přičemž i tak je pro ně pobyt ve vězení skoro jako pobyt v nějakém sanatoriu.

Samostatnou kapitolou pak jsou vetřelci, kteří do Evropy dorazí s falešnými pasy, na nichž je uvedeno takové datum narození, které ukazuje nejčastěji věk mezi 14-17 lety. Nezletilce totiž nelze deportovat a falešné pasy jsou skutečně dokonalé, neboť se jedná o dokumenty, které ukradli vojáci ISIS většinou v Sýrii na úřadech okupovaných území. Vojákům ISIS pak uvádí do pasů falešné informace, většina jich má v pase uvedeno datum narození 1. ledna, rok je pak uveden tak, aby v době vstupu na území EU ještě nebyli zletilí.

Evropa se plní džihádisty a to vše za maximální podpory pro Evropany genocidní EU. Už jen blázen může chtít být nadále součástí tohoto spolku, který se roky vehementně snaží vyměnit původní Evropany za Afričany a Araby. Nový azylový systém pak islamizaci o poznání urychlí a plně zapojí i země, kterým se zatím invaze ve velkém vyhýbala. Ostatně, náš kontinent není nafukovací, muselo vám být jasné, že k něčemu podobnému jednou dojde.

Nebo jste skutečně tak naivní, že jste uvěřili eurohujerským politikům, kteří vám soustavně tvrdí, že lze být součástí EU  a zároveň invazi a s ní spojenou islamizaci dlouhodobě odmítat??

(Visited 283 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *