V Paříži a okolí zlikvidovali nelegální tábory, vetřelci se nyní potulují po městě (video)

Napsal
Sdílet článek

Před pár dny jsem zde upozornila na tristní situaci Kanárských ostrovů. I přes značný odpor tamních obyvatel je tento dovolenkový ráj zaplavován tisíci vetřelců z Afriky, přičemž další tisíce se chystají ostrovy okupovat. Ovšem dalším velmi oblíbeným cílem turistů je také Paříž, z níž se začíná stávat jedno velké smetiště, plné muslimských nájezdníků.

Policie dorazila před úsvitem do táborů, které byly plné odpadků, stanů a provizorních přístřešků, aby je vyklidila. Tábory se údajně likvidují kvůli covidové nákaze, nicméně – popravdě – spíš za tím spatřuji již započatou Macronovu předvolební kampaň.

Nelegální tábory z pařížských předměstí, v nichž převažovali Afričané, Afghánci a Pákistánci (ovšem víme, že se tam nacházeli také příslušníci jisté menšiny, kteří v posledních letech  přišli do Francie z Rumunska), byly v minulých dnech zrušeny a vypáleny, přičemž vetřelci z těchto táborů se nyní začali potulovat po celém městě a páchat tam kriminalitu. Jen malá část byla odvezena do legálních táborů.

Aktuální video výše ukazuje menší část nelegálních táborníků, odváženou do jiných táborů (video bývá blokováno, pak musíte přejít kliknutím na originál youtube). Drtivá většina osazenstva zlikvidovaných nelegálních táborů, které se ovšem spíš, než táborům, podobaly smetištím, se rozptýlila po celém městě.

Migrants at the Saint Denis camp in Paris
Tábor v severní části Paříže byl před týdnem vyklizen

V táborech žilo kolem 2000 nelegálních vetřelců z různých zemí. Toto číslo potvrdil francouzský ministr vnitra Gerald Darmanin, který řekl, že obyvatelé žijí v “nešťastných podmínkách”.

Místní úřady tvrdí, že by sice byly schopny nalézt ubytování pro celé osazenstvo tábora, nicméně nabízené možnosti neodpovídají požadavkům.

French police clear migrant camp in Paris | Deccan Herald

Tedy máme tomu rozumět tak, že už snad nejsou volné žádné 5* hotely, ale pouze 3*? Neziskovka, která po celou dobu o osazenstvo táborů pečuje pak slíbila, že se pokusí adekvátní ubytování nalézt.

Tak to by například mohli vyhnat francouzské důchodce ze sociálních bytů, jako se to nyní děje třeba ve Švédsku, ne? A tam pak nastěhovat přivandrovalce, kteří – na rozdíl od důchodců – zemi nikdy nic nedali, ale jen ji přijeli vysávat.  Navíc, pokud je tam skutečně mimo Afričanů také převaha Afghánců  a Pákistánců, pak tedy na cestě “za lepším” přešli spoustu bezpečných zemí. Pak by ale měla Francie právo vetřelce deportovat.

Police clear two migrant camps near centre of Paris

Ve světle uvedeného, kdy jsem v žádném článku, který se týkal likvidace táborů, nezahlédla slovo “deportace”, už příliš nevěřím Macronovým proklamacím o tom, jak bude bojovat proti radikálnímu islámu (islám je ovšem jen jeden a ten pravý islám je přesně ten, který se nazývá “radikálním”), když si hodlá na svém území ponechat další občany zemí, kde nyní zcela nepokrytě vládne šaría.

Migrants from Africa come via Libya to La Chapelle, a Parisian neighborhood  they see as a temporary destination

Kanárské ostrovy, Paříž, Řím, italské ostrovy, řecké ostrovy, španělský jih – to vše bývaly oblíbené turistické cíle. Díky otevřeným hranicím a záměrnému stěhování Středního a Blízkého východu a Afriky do Evropy, jde stále více nejen o lokality nebezpečné, ale také měnící se k obrazu invazistů, jejichž počty v uvedených místech povážlivě rostou.

Není to tak dávno, co nabízely cestovky romantické víkendy v Paříži. Vyrazil by dnes někdo na romantickou dovolenou do Paříže, která vypadá jako ta na obrázcích??

Les camps de migrants à Paris et le centre d'accueil porte de la Chapelle -  L'Express

(Visited 1 281 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *