V Paříži útočil sekáčkem “sirotek bez doprovodu”, tedy ideál Šojdrové

Napsal
Sdílet článek

O tom, že v pátek útočili v Paříži nedaleko bývalého sídla redakce Charlie Hebdo muslimové, snad od začátku nikdo soudný nepochyboval. To samozřejmě jen mainstreamová média nás přesvědčují, že nic s ničím nesouvisí. Přitom útok se dal očekávat, protože časopis při příležitosti právě probíhajícího soudu s komplici útočníků na redakci Charlie Hebdo v roce 2015 karikaturu pedofilního lžiproroka Mohameda znovu otiskl. Ostatně, o tom, že poslední dny někdo vyhrožoval stávajícím redaktorům, jsem již psala zde.

Krátce po krvavém pátečním útoku, při kterém byli zraněni dva lidé, byli zatčeni dva podezřelí pachatelé. Jeden byl propuštěn později ten den. Druhý muž, údajně osmnáctiletý, se k činu přiznal. Policie zatím zatkla dalších osm muslimů. Incident je vyšetřován jako teroristický útok.

Při útoku byli zraněni dva lidé. Svědek řekl, že viděl prchat jednu z obětí, pokrytou krví. Tu honil muž se sekáčkem na maso. Jedna oběť byla zpočátku ve velmi vážném stavu, ale nyní už je mimo ohrožení života stejně, jako druhá těžce zraněná oběť.

Kromě hlavního podezřelého bylo v pátek zatčeno šest dalších mužů. Všech sedm muslimů žilo společně v bytě o rozloze asi 30 metrů čtverečních. Následující den byli dva z nich zatčeni, z nichž jeden je mladší bratr hlavního podezřelého. Všichni jsou údajně muslimové z Pákistánu.

Hlavním podezřelým je muž jménem Ali Hassan, který údajně přišel do Paříže před třemi lety jako “nezletilec bez doprovodu” a nyní je mu podle úřadů 18 let. Byl zatčen na schodech Opery Bastille, pár bloků jižně od bývalých kanceláří Charlie Hebdo. Po zadržení měl na oblečení krev a okamžitě se přiznal.

Hassan údajně navštívil místo den před útokem, aby okolí bývalé redakce prozkoumal. Zpočátku měl v úmyslu vypálit budovu.

Motivem je podle Listu Le Parisien nábožensky motivovaná pomsta za karikatury Mohameda, které zveřejnil časopis Charlie Hebdo. Od teroristického útoku v roce 2015, kdy muslimští teroristé zavraždili 12 lidí, se však časopis přesunul na tajnou adresu. Oba zranění pracovali pro jinou společnost a nebyli nijak spojeni s Charlie Hebdo.

Toto byl již třetí muslimský teroristický útok zaměřený na Charlie Hebdo. K prvnímu došlo již v roce 2011, kdy byla budova zapálena benzinovou bombou. K tomuto útoku došlo po vydání satiry pod názvem “Charia Hebdo”, ve které byl Mohamed uveden jako šéfredaktor. Na obálce byl obrázek Mohameda, který říkal: “100 ran bičem, pokud nezemřete smíchy”. Při bombovém útoku nebyl nikdo zraněn.

Ano, to jsou ti “sirotci bez doprovodu” po nichž Šojdrová, Klus, Piráti a další sluníčková skvadra tak touží. Tyto “nezletilce bez doprovodu” si nabrala spousta zemí a to bez jakékoli možnosti je deportovat, neboť v době, kdy je přijímali tvrdili, že jsou nezletilí. Většina samozřejmě dorazila do Evropy bez dokladů. Pak není divu, že jsou tábory plné nezletilců bez doprovodu, v reálu pak třicetiletých, dobře trénovaných džihádistů, které  zcela dobrovolně ve velkém přijala nejen Francie, ale třeba i Německo, Švédsko, Finsko nebo Portugalsko.

Na závěr připomínám, že právě nová azylová pravidla EU v sobě skrývají takové záludnosti, že se nakonec podobných obohacovačů můžeme dočkat také a to díky tomu, že země, které odmítají přijímat, budou mít na starosti deportace ve skutečnosti nedeportovatelných kriminálníků, kteří nám tak zůstanou navždy “na krku”.

(Visited 376 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *