V pátek proběhly po celém Řecku demonstrace proti islámské invazi (videa)

Napsal
Sdílet článek

V pátek proběhly po celém Řecku předem avizované demonstrace proti muslimské invazi, islamizaci a za zachování evropské kultury.  Na dostupných videích je znát, že se zatím snaží demonstranti dodržet povinné rozestupy, takže počty lze jen stěží odhadnout. Každopádně jedno je jasné – Řekové nedemonstrovali pouze za svoji zemi, ale za celou Evropu, kterou se chystají mohamedáni ovládnout.

Na videa z dvou největších demonstrací se můžete podívat zde:

Athény:

👇DE🇩🇪GR🇬🇷EN🇬🇧👇#Athens #Greece💙🇬🇷💪Griechen in ganz Griechenland protestierten gestern gegen illegale Einwanderung! gut gemacht Patrioten!Οι Έλληνες σε ολόκληρη την Ελλάδα διαμαρτυρήθηκαν χθες ενάντια στην παράνομη μετανάστευση! Μπράβο πατριώτες!Greeks across Greece protested yesterday against illegal immigration! well done patriots!

Zveřejnil(a) I stand with Greece dne Sobota 16. května 2020

Soluň:

👇DE🇩🇪GR🇬🇷EN🇬🇧👇#Thessaloniki #Greece 🇬🇷💙💪GUT GEMACHT Thessaloniki! Trotz des heimtückischen Krieges der Regierungen gingen gestern in Thessaloniki, 15.5.2020, Tausende Griechen auf die Straße und sandten eine donnernde Botschaft an diejenigen, die wollen, dass die GRIECHEN verschwinden oder Sklaven werden!ΜΠΡΑΒΟ στην Θεσσαλονίκη! Παρ' όλο τον ύπουλο πόλεμο από τις κυβερνήσεις, χθες στη Θεσσαλονίκη, 15.5.2020, χιλιάδες Έλληνες κατέβηκαν στο δρόμο και στείλαμε ένα βροντερό μήνυμα σε αυτούς που θέλουν τους ΕΛΛΗΝΕΣ να Εξαφανιστούν ή να γίνουν δούλοι!WELL DONE Thessaloniki! Despite the insidious war by the governments, yesterday in Thessaloniki, 15.5.2020, thousands of Greeks took to the streets and sent a thunderous message to those who want the GREEKS to disappear or become slaves!Www.Istandwithgreece.online

Zveřejnil(a) I stand with Greece dne Sobota 16. května 2020

A náš mainstream? Pokud už jsem našla zmínky o Řecku, tak jedině v souvislosti s dnešním otevřením pláží. Samozřejmě, moc dobře víme, proč se mainstreamu nehodí informovat o všem, co se v Řecku děje. Jako třeba o tom, že Řekové odmítají odevzdat svoji zemi Turkovi, že odmítají neustálé útoky EU, která stojí – stejně jako NATO – na straně Turecka.

Řekové sami deklarovali, že demonstrují za celou Evropu, protože právě v Řecku je hranice mezi evropskou civilizací a barbarským islámem. A je to opět Turek, kdo chce tu hranici posunout, tentokrát až k Baltu.

Je mi jasné, že demonstrace zřejmě nic nevyřeší. Ale minimálně mohou upozornit na to, co Evropě hrozí a probudit další, zatím slepé Evropany. 

 

 

(Visited 1 596 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *