V Rakousku je velké množství vojáků Talibánu

Napsal
Sdílet článek

Ať už se jeví politika současné rakouské vlády jakkoli, tak tato země patří k nejislamizovanějším zemím Evropy. A i pro nás je to varování, protože Rakousko je zároveň země sousední. Žije tam odhadem 10% muslimů z celkové populace, což je číslo, které značí nezvratnou islamizaci. Poměrně značný počet Afghánců v této zemi je zřejmě dán faktem, že drtivá většina vetřelců, kteří přichází balkánskou trasou, dorazí do Rakouska coby první země se štědrým sociálním systémem, která je zároveň zemí dostatečně islamizovanou, takže nově příchozí muslimové tam snáze zapadnou do vlastní komunity.

Obyvatelé města Wels jsou šokováni. Podezřelý terorista z Talibánu je v zemi již od roku 2012. Na začátku týdne byl Afghánec konečně zatčen speciální jednotkou Cobra. V rozhovoru  Irfan Peci, expert na islamismus vysvětluje, že nebezpečí není zatčením tohoto jediného podezřelého Talibánce zdaleka odvráceno. Irfan Peci býval sám přívržencem radikálních forem islámu a ví, jak moc radikální mladí muslimové jsou. Dnes je údajně zapřisáhlým odpůrcem islámu a islamizace. Nedávno odhalil souvislosti mezi Vídeňskou islámskou stranou SÖZ a Erdoganovou AKP. Je si jistý, že hlavním problémem Rakouska je nekontrolovaná invaze z islámských zemí.

Irfan Peci vysvětluje, že zatčení tohoto jediného islamisty nebezpečí nevylučuje. Je si jistý, že je mezi námi velké množství radikálních islamistů. Prohlásil:

„Víme, že mezi těmi, koho politici a média nazývají „uprchlíky“ je značný počet radikálních islamistů, je zde stále více teroristů. Odhadovaný počet nehlášených případů musí být velký. Nikdo přesně neví, kolik bojovníků Talibánu je v Rakousku. Při příjezdu v roce 2015 a dříve byli zkontrolováni příliš málo nebo vůbec. Proto o nich nic nevíme. Nyní odsouzený bojovník Talibánu pobýval v Rakousku od roku 2012, aniž by se o něm vědělo..“

Byl chycen jen proto, že se projevoval na internetu, čímž se prozradil. Jinak se ale chovají spíše spiklenecky a přetvařují se, aby svoji skutečnou identitu prozatím utajili. Peci má podezření, že kdyby byl Talibánec zdrženlivější, úřady by ho stále nedopadly. „Tito muslimští bojovníci jsou jako tikající časované bomby,“ říká Irfan Peci.

„Už předtím byl nyní náhodně dopadený muž bojovníkem Talibánu. Když tedy před osmi lety přišel do země, byl již Afghánec velmi radikalizovaný a ideologizovaný. Získal bojové zkušenosti a přijel do Rakouska. Takových jsou v Rakousku tisíce, jednou zde mohou způsobit velké škody.“

Bosenský rodák s německým pasem považuje přijímání Afghánců v zásadě za problematické. Samotný počet zmařených pokusů o útok by samozřejmě byl dostatečným důvodem k nepřijetí lidí ze zemí, jako je Afghánistán. Nejen islamismus však dělá z Afghánců problémovou skupinu:

Zejména v Rakousku jsou Afghánci velmi početnou skupinou, s níž jsou velmi negativní zkušenosti a to kvůli sexuálním násilným trestným činům nebo územním bojům s Čečenci. Islamismus z nich navíc dělá další bezpečnostní riziko. Místostarosta Welsu Gerhard Kroiß je rovněž zděšen odhalenými skutečnostmi: „Pokud jsou všechny mediální zprávy zcela pravdivé, je absolutně nepřijatelné, aby azylové řízení v Rakousku trvalo osm let. Pokud se podezřelý prokáže vinným, měl by být vyhoštěn,“ řekl.

Jak známo, tak k hlavním šiřitelům extremistických islámských aktivit – zejména u muslimů již v Evropě narozených – patří mešity, jichž je v Rakousku poměrně hodně, přičemž uzavřeno bylo jen několik málo nejradikálnějších. Rakousko by se mohlo totální islamizaci vyhnout jedině radikálním řešením. Na to však v rámci falešné pseudohumanity nedojde. A mezitím míří další vojáci islámských bojůvek do Evropy….

 

5/5 - (2 votes)
(Visited 163 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *