V Řecku byl zatčen Afghánec za sexuální napadení šestileté holčičky

Napsal
Sdílet článek

To, že je pedofilie v případě muslimů poměrně obvyklá, je všeobecně známá věc. Ostatně, už jejich vzor, podle něhož se řídí celý jejich život – Mohamed – pojal za manželku Ajšu už v době, kdy jí bylo sedm let a konzumovat manželství začal v jejích devíti letech. Nicméně útokem na šestiletou holčičku předčil Afghánec i svého lžiproroka.

Nelegální afghánský invazista byl za napadení šestileté holčičky zatčen v Soluni. Podle matky dívky, pobýval devatenáctiletý Afghánec v bytě s rodinou holčičky v Ampelokipi. Dívku napadl přímo v jejich bytě.  Matka pak podala stížnost na odbor pro ochranu mladistvých v Soluni. Při následném vyšetřování policie také zjistila, že vetřelec se zdržuje v Řecku nelegálně. Byl tedy obviněn nejen ze sexuálního napadení dítěte, ale také z nelegálního pobytu.

Co je na tomto případu zarážející? Pomineme-li napadení velmi malého dítěte, což je z našeho pohledu (ne však z pohledu muslima) asi jeden z nejodpornějších trestných činů, zarážející je především to, že rodina holčičky nechala afghánského vetřelce bydlet s nimi v jednom bytě. Lze jen těžko odhadnout, jaká byla motivace jejich nepochopitelné vstřícnosti k tomuto odpornému odpadu společnosti. Obzvlášť pak, když případy napadení žen a dětí ze strany muslimských invazistů jsou v Evropě na denním pořádku.

Jediné důvody ubytování invazisty, které mne napadají je finanční profit. Co by si ale vzali na údajně devatenáctiletém Afghánci?? Snad jedině, že by se jednalo o drogového dealera, který by měl příjmy z této nekalé činnosti. Druhá – a nejspíš i pravděpodobnější – možnost je, že se jedná o rodinu sluníčkářů, podobnou jako tato švédská rodina, která se taktéž ujala mladého Afghánce. Ten jim následně znásilnil dceru.

A v neposlední řadě je třeba upozornit i na to, že také u nás se našlo podobných dokonce 200 rodin, které se vehementně hlásí o vousaté sirotky europoslankyně Šojdrové.

Kam až jsou ve své hlouposti ochotni zajít sluníčkáři? Až tak daleko, že obětují vlastní děti ve jménu “vyššího dobra”??

 

 

(Visited 268 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. Dokud budou lidoopi likvidovat jen sluníčkáře, na nichž parazitují, mne to nijak moc nedrásá, protože Darwin to vymyslel dobře. Problém nastane, až se začne tahle svoloč poflakovat po České republice hromadně, bez vodítka a košíku.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *