V Řecku je opět rušno – vetřelci útočí bodnými a sečnými zbraněmi, další invazisté připlouvají

Napsal
Sdílet článek

Pět vetřelců bylo zatčeno v táboře Moria na ostrově Lesbos za porušení zákona o držení zbraní a za trestný čin napadení personálu. Při policejním pátrání bylo zjištěno, že čtyři zatčení společně vlastnili tři ostré kovové předměty (viz titulní obrázek). S předměty útočil jeden z nich na policii, aby zabránil zatčení. V rámci šetření byly výše uvedené předměty zabaveny, stejně jako elektrokolo. Policie dále případ vyšetřuje.

Mimo multikulturního obohacování s bodnými zbraněmi se dnes v Řecku dočkali také nové “nadílky” invazistů.

Dvě lodě s asi 67 migranty byly dnes zachyceny pobřežní hlídkou v řeckých teritoriálních vodách severně od ostrova Lesbos. Vetřelci, především afrického a afghánského původu a několik Syřanů, budou po kontrole týmem EODY převezeni do karantény do Megala Thermy, kde zůstanou ve 14denní karanténě s asi 110 dalšími migranty.

Podle ERT Aegean, dorazily dnes dvě lodě s migranty na Lesbos ve velmi špatném počasí, v dešti, silném severním větru a přes rozbouřené moře. První loď s 51 migranty se potopila v časných ranních hodinách v řeckých vodách severně od ostrova. Pobřežní hlídka posléze provedla záchrannou operaci.

Druhá loď s invazisty dnes připlula do oblasti Gera nedaleko Mytilene. Z přístavu Mytilene po kontrole lékařského týmu přepravili asi 16 osob do karantény.

Jak je vidět, tak invaze z Turecka do Řecka dále pokračuje a je pravděpodobné, že v momentě, kdy se situace poněkud víc stabilizuje, příliv invazistů ještě zesílí. A je dost dobře možné, že Turci opět přivezou tisíce vetřelců na řecké hranice, které jim pomohou prolamovat. Ostatně, EU se  za Řecko nepostavila, ale naopak, za aktivní obranu hodlá EP Řecko zažalovat. O to obtížněji se budou Řekové před invazisty bránit.

 

 

(Visited 540 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. no a taky je vidět,že ono to Řecko zase až tak moc nebojuje,že??To už víc proti těmto pochodujícím hovnům dělají Maďaři

    1. Už nebojuje, Řecko nejspíš zcela rezignovalo, protože EU i NATO nepodporují v této “válce” Řeky, ale Turky. Na stranu Řecka se při hlasování o tom, zda pomoci, postavilo jen několik málo evropských zemí (Rakousko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko a Bulharsko), většina (včetně ČR) však jakoukoli pomoc odmítla. Jednak proto, že dělají to, co chce EU, ale i proto, že si nechtějí znepřátelit Turky. Řekové budou samozřejmě přijímat, taky proto zřizují několik nových rozlehlých táborů pro vetřelce. Ale jistě si je nehodlají nechat, většinu pošlou dál do Evropy, kam ostatně invazisté směřují.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *