V Řecku se porvali vetřelci na nože – jeden mrtvý, tři zranění

Napsal
Sdílet článek

O řeckém táboře Moria jsem zde psala mnohokrát. A aby ne, když je semeništěm nekončící kriminality a počty invazistů v něm ubytovaných nijak neklesají. Přítomnost tohoto tábora na ostrově Lesbos ze všeho nejvíce odnáší místní občané, kterým se vetřelci vloupávají do jejich domovů, rabují, kradou domácí zvířata, zemědělské plodiny přímo z polí, ničí olivové sady, přepadávají místní, demolují kostely či si staví nelegálně mešity. Přímo v táboře už několikrát hořelo, našly se zde drogy, či dokonce mrtvý zdrogovaný Afghánec. Velmi častou zábavou invazistů jsou však i rvačky na nože.

Právě díky této jejich „zálibě“ bylo invazistům zakázáno vlastnit ostré nože a jiné podobné bodné či sečné zbraně. A proto došlo nedávno k razii, která měla zkontrolovat, zda toto nařízení vetřelci dodržují. Právě při této razii, kdy případně nalezené nože policie zabavila, objevili výše zmíněné drogy – heroin. Nicméně zcela zřejmě invazisté stihli většinu bodných zbraní dobře uschovat, protože nyní došlo k další rvačce na nože.

Devatenáctiletý Afričan z Pobřeží slonoviny zemřel poté, co byl ubodán afghánským invazistou právě v tomto nechvalně známém táboře. K útoku došlo v pondělí kolem druhé hodiny ráno, když afghánský vetřelec ukradl mobilní telefon patřící Afričanovi. Situace se rychle vyhrotila a Afghánec vytáhl nůž a začal bodat další invazisty v táboře.

Devatenáctiletý mladík z Pobřeží slonoviny byl bodnut do hrudníku a břicha a převezen do nedaleké nemocnice v Mytilene, kde později na následky zranění zemřel. Po bodnutí do břicha a stehna byl hospitalizován také 33letý Afričan z Konga a 19letý mladík rovněž z Pobřeží slonoviny.

Další muž, jehož státní příslušnost novinová zpráva neuvádí, byl také ošetřen pro zranění po zásahu do hlavy. Afghánec, který je podezřelý z provedení brutálního útoku, byl umístěn do místní policejní vazby. Tento útok je jen posledním záchvatem násilí, k němuž došlo v nechvalně známém táboře  Moria, který je už několik let přeplněný.

A opět nůž a jako v mnoha dalších případech zde figuruje Afghánec. Sice se tentokrát pustil do křížku s Afričany, nicméně podobných, jako je on, je plná Evropa. Připomínám, že nejčastěji se mezi invazisty vyskytují právě Afghánci, těsně následovaní Pákistánci. A právě v obou uvedených zemích jsou stále poměrně časté vraždy ze cti, dětské sňatky, tresty kamenováním či poléváním kyselinou, upalováním nebo dokonce pohřbíváním zaživa.

Případy násilí napříč Evropou, o kterých se v mém blogu zmiňuji, jsou jen špičkou ledovce. O mnoha znásilněních, napadeních, neúspěšných pokusech o vraždu apod. se zde vůbec nezmiňuji. Nakonec, pokud se podíváte na národnost většiny na našem území zachycených invazistů, jedná se opět v drtivé většině o Afghánce.

Afghánec, který řádil v táboře Moria, skončí na nějakou dobu ve vězení, od něj tedy bezprostřední nebezpečí nehrozí. Kolik jiných však ještě svoje „umění“ zacházet s nožem předvede v praxi na Evropanech?

5/5 - (4 votes)

(Visited 124 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *