V USA oficiálně potvrdili, že 94% zemřelých z COVID statistik vůbec na COVID -19 nezemřelo

Napsal
Sdílet článek

Kolik dalších lží a manipulací ještě vyjde najevo?? A především – jak dlouho potrvá, než po nepřeberném množství důkazů záměrných manipulací mainstreamu, vlád i zainteresovaných organizací jako WHO pod taktovkou Billa Gatese – prohlédnou všechny ovce, které dnes a denně hltají počty nakažených, aniž by jim docházelo, že jsou stále jen oběťmi manipulací? Všimněte si, že média záměrně neuvádí, kolik procent z celkově testovaných bylo pozitivních a to přesto, že počty testů velmi výrazně rostou, tedy logicky musí růst i počty pozitivně testovaných.

Informací o testech, vykazujících falešnou pozitivitu, svědectví lékařů, kteří nehodlají mlčet o lžích kolem koronaviru i různých dalších důkazů toho, že zde něco řádně “smrdí” si můžete na internetu dohledat dostatek. mnohé bylo cenzurou smazáno, rozhodně však ne všechno a další důkazy se objevují.

Nyní zde máme další svědectví, které dokazuje, že čísla, kterými nás mainstream dnes a denně “krmí” jsou zela záměrně manipulovaná. A jak je vidět na reakcích mnoha panikářů, zmanipulovat lze davy velmi lehce.

Americká agentura pro veřejné zdraví CDC nedávno vydala aktualizaci, která ukazuje, že 94 procent všech Američanů, o nichž se oficiálně říká, že zemřeli kvůli Covid-19, mělo v průměru 2,6 dalších velmi závažných diagnóz nebo dokonce příčin úmrtí. Navzdory těmto senzačním odhalením pokračují po celém světě destruktivní odstávky a omezení, jako by se nic nestalo.

Toto přichází měsíc poté, co ve Velké Británii vyšlo najevo, že ti, kteří měli pozitivní test, byli poté zaregistrováni jako zemřelí na Covid-19, bez ohledu na to, za jak dlouho po testování nebo z jakých důvodů skutečně zemřeli. Současně nyní vyšlo najevo, že 90 procent všech těch, kteří mají pozitivní test, pravděpodobně nemá ani koronavirus, což může vysvětlovat, proč je 90 procent nakažených údajně asymptomatických.

Když Americké národní středisko pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) aktualizovalo své webové stránky, došlo k senzačnímu odhalení: Ze všech těch, kdo oficiálně zemřeli na Covid-19 ve Spojených státech, což bylo 2. září údajně téměř 190 000 lidí, pouze 6 procent ve skutečnosti nemělo jednu nebo více dalších velmi vážných nemocí nebo možných dalších příčin smrti.

Dalších 94 procent však mělo v průměru 2,6 jiných závažných nemocí nebo příčin smrti. Mnoho Američanů bylo zprávami ohromeno, proto očekávali politický a mediální skandál ve Spojených státech a možná i v celém světě, v neposlední řadě v zemích, které díky drakonickým koronavirovým omezením úplně zničily své ekonomiky a populaci. Očekávalo se, že se k tomu dotčené země vyjádří a okamžitě změní své pokyny a ukončí zbytečná omezení. Ale vůbec nic se nestalo!!!

Jediná věc, na kterou světoví vůdci reagovali, byl retweet zpráv od prezidenta Donalda Trumpa, který čísla CDC aktualizoval. Došlo k 9 210 úmrtím, z čehož 94 procent mělo 2–3 další závažné zdravotní stavy a naprostá většina zemřelých byla velmi stará.

Tweet byl smazán Twitterem! Neuvěřitelné!!

Tato zpráva není v žádném případě ojedinělá a neplatí tedy jen pro Spojené státy, ale v nespočetných zemích se ukázalo, že údaje pro Covid-19 byly hrubě přehnané. Jedním z příkladů je Spojené království, kde ministr zdravotnictví Matt Hancock v zemi v červenci vyzval k vyšetřování počtu obětí pro Covid-19.

To poté, co vyšlo najevo, že mnozí z těch, kdo měli pozitivní test na koronavirus, to měli uvedeno jako příčinu smrti – bez ohledu na to, jak dlouho po testu nebo z jaké příčiny zemřeli. Tento skandál nedostal v mainstreamu vůbec žádný prostor.

Mezi těmi, o nichž se v oficiálních statistikách USA říká, že zemřeli na Covid-19, zemřelo také 5 133 lidí na „úmyslné a neúmyslné zranění, otravu a další vedlejší účinky“. Celkově bylo u mezinárodně uznávaných diagnostických kódů (ICD-10) zaznamenáno sedm příčin, mezi něž patří sebevražda (T14), dopravní nehody s chodci (V01), útok (Y09) a úmrtí související s válkou (Y36). V těchto případech však, měl-li mrtvý pozitivní test na COVID-19, byl jako příčina úmrtí uveden právě koronavirus. Tedy – například – byl zemřelý těsně před smrtí sražen autem, ale v těle měl koronavirus? Pak byla hlavní příčina úmrtí jasná – COVID-19!

Celkově se zdá, že byl uveden téměř každý myslitelný způsob umírání, ale v médiích se uvádí, že všichni zemřeli na „smrtící“ koronavirus.

Tato informace zcela převrací to, co doposud hlásily úřady a média ve Spojených státech, ale navzdory tomu média mlčí jako ryba…

Americký prezident se pokusil informovat své obyvatele opětovným přeposláním zprávy, tweet však rychle odstranil Twitter s argumentem, že porušil jejich pravidla. Finanční analytik Jeff Berwick, jeden z prvních, kdo to nahlásil prostřednictvím svého kanálu YouTube Dollar Vigilante, měl video rychle smazáno vždy, když bylo nahráno. Pokusy systémových médií a velkých technologických společností umlčet tyto zprávy však selhaly, protože se šíří jako blesk na sociálních médiích.

Výjimkou byl New York Post, který informoval o údajích CDC 31. srpna v článku nazvaném „94 procent Američanů, kteří zemřeli na Covid-19, mělo velmi špatný zdravotní stav – CDC“. Noviny v článku píší, že „údaje vycházejí z úmrtních listů, které agentura CDC nazvala„ nejspolehlivějším zdrojem dat.“

Věčně manipulativní a demokraty (potažmo Deep state) ovládaná CNN již dříve napsala, že Covid-19 je tak smrtící, že by se to dalo přirovnat ke „dvěma teroristickým útokům, jako je 11. září, dějících se každý týden“.

Mezitím se i nadále oficiálně hlásí vysoký počet obětí, přičemž USA zaznamenávají nejvyšší počet na světě, přestože nyní víme, že 94 procent z nich má průměrně 2,6 závažných onemocnění nebo dokonce příčin úmrtí.

A pokud porovnáme nyní oficiální údaje z 2. září 189 964 se současnou populací ve Spojených státech 331 milionů, dostaneme úmrtnost 0,057.

Šéf WHO Tedros Ghebreyesus, ultralevičák a bývalý nejvyšší člen teroristické organizace, který není ani lékařem, rozpoutal 17. března paniku po celém světě, když řekl, že 3,4 procenta světové populace je vystaveno riziku úmrtí na “nový koronavirus”.

The New York Times (NYT) 29. srpna informoval, že potenciálně 90 procent všech těch, kteří měli pozitivní test na Covid-19, má v těle tak nevýznamné množství viru, že je není třeba izolovat, ani nejsou kandidáty na sledování kontaktů. Noviny dále píší, že přední odborníci na veřejné zdraví se nyní obávají „nadměrného testování“.

Otázkou je nejen to, proč mohou pokračovat omezení, která již zničila světovou ekonomiku a miliardy životů lidí, ale jak lze ve jménu veřejného zdraví ospravedlnit, že miliony nemocných po celém světě jsou nuceny dlouho čekat fronty na léčbu skutečně závažných nemocí nebo dokonce nemají vůbec šanci se dostat k lékaři. Média ve Velké Británii na konci srpna uvedla, že tamní omezení vedla k tomu, že nemocní Britové byli nuceni odložit neakutní zákroky až na rok 2022.

Německý urolog Yves Oberndörfer říká, že je v kontaktu s nebezpečnými a smrtícími nemocemi a infekcemi již více než 30 let. “Covid-19 není jedním z nich.”

“Od konce března jsem poradil všem svým pacientům, kteří o to požádali, aby se uklidnili a odložili strach.” Ano, taky jsem se do února bál. Síla médií na mě také udělala dojem. “ Ale říká, že jeho lékařská odpovědnost ho nutí uznat, že tato „pandemie“ existuje pouze jako „laboratorní pandemie“.

To znamená, že je diagnostikována v laboratoři, aniž by bylo známo, zda je osoba nemocná nebo onemocní. A z nějakého nepochopitelného důvodu testování pokračuje. Z pozitivního laboratorního nálezu nelze určit, zda je člověk nemocný nebo bude nemocný.

Podle Oberndörfera je nejdůležitější otázkou, na kterou se každý může a měl by se ptát: ” Kde jsou všichni mrtví?”

(Visited 404 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *