V zahraničí je proti koronafašismu mnohem větší odpor; o ČR se píše jako o nejhorší diktatuře

Napsal
Sdílet článek

I když je úplně jasné, že žádné nesmyslné restrikce nefungují, což ostatně dokazují země, které je nezaváděly, stala se naše výspa uprostřed Evropy strašákem.  Ale v zahraničí velmi dobře chápou, že za vším, co se u nás děje, nestojí nikdo jiný, než absolutně neschopná vláda, která zřejmě jedná na základě nějakých pofiderních notiček svých loutkovodičů. Je mi jasné, že v tento moment už se mnou většina oddaných svědků covidových nesouhlasí a křičí něco o tom, že za všechno můžou ti nesvědomití „antirouškaři“. Pak vás ovšem zklamu a záhy přinesu jasné svědectví o tom, že za to nemohou. Rozhodně pokládám našince za nejsvědomitější a nejméně se restrikcím vzpírající evropský národ. Nikde jinde nemají tak dlouhotrvající přísné restrikce a naopak, všude jinde  se konají mnohatisícové – desetitisícové až statisícové – demonstrace.

Protože čtu mnohem víc zahraniční než česká média, pak jsem si nemohla nepovšimnout toho, co se nejen o nás jinde píše. Tedy – na rozdíl od svědků covidových – vím moc dobře, že se jinde píše o naší diktátorské vládě a příliš poddajných občanech. Na druhou stranu například v tomto článku na rakouském serveru, kde také na českou diktaturu, která nemá nikde v Evropě obdoby, upozorňují, nezapomněli upozornit na to, že v minulosti se u nás podobně neschopní vládci vyhazovali z oken.

Jednoduše, na rozdíl od našich svědků covidových, věrných oveček, jichž můžete najít v diskuzích na Novinkách, iděsu či PL nespočet, si v zahraničí nikdo soudný nemyslí, že naše vláda koná nějaké všeobecné dobro.  O tom, že restrikce tak, jak je dělá naše vláda nefungují, se lze přesvědčit v zemích, kde nic podobného nezaváděli. Zůstaneme-li v Evropě, pak například v takovém Švédsku nebo Bělorusku jsou vcelku v pohodě, aniž by dosud byť třeba jen na pár dní zavírali ekonomiku. I když Švédsko již k menším restrikcím přistupuje, tak až nyní a ve vleku zbytku Evropy. A v neskonale menším měřítku, než my. Podotýkám, že s výrazně méně mrtvými, než u nás.

Nyní chci vyvrátit základní lež, šířenou naší vládou a neustále opakovanou jejími věrnými ovečkami. Jedná se o lež, která tvrdí, že za situací „covidového outsidera“ stojí fakt, že – údajně na rozdíl od jiných zemí – se zde vyskytují „buřiči“, „antirouškaři“ a „odpůrci pravidel“. Jenže ti jsou, vážení, úplně všude!!

Svědci covidovi se ve své omezenosti odkazují na Německo, které také podobně drakonické restrikce zavádí, i když ani to Německo nebylo nikdy uzavřené tak dlouho, jako ČR. Takže, (ne)vážená vládo a všichni svědci covidovi, vězte, že v Německu je neskonale větší odpor proti restrikcím, než u nás!!

V ulicích větších německých měst se neustále demonstruje, téměř každý víkend v několika městech! Odpor proti restrikcím a rouškám tam dokonce vedou lékaři a v některých případech i opoziční AfD, která spoluorganizovala některé větší demonstrace. A opět jsme u vašich lží, neboť tvrdíte, že opozice je všude v souladu s vládou. LŽETE!! Tak to není vůbec nikde. Ano, loutková opozice, která opozicí v reálu není, samozřejmě všude s loutkovou vládou souzní.

Podobná situace jako v Německu je také v Rakousku, kde většinu demonstrací dokonce vede opoziční FPÖ. která je opět jedinou skutečnou  opozicí. A tak bychom mohli pokračovat napříč Evropou. Všude souzní s vládními nařízeními přesně ty strany, které mají totožné loutkovodiče jako sama vláda. Už dávno upozorňuji, že většina našich parlamentních stran je jednotná NF, ať už dávají navenek najevo cokoli. Tedy strany jako ANO, ČSSD, Piráti, TOP0,09, ODS, KDU, STAN jsou zcela jistě jednou velkou NF. To bylo ostatně znát i na jednotném schválení totalitního pandemického zákona, zavádějícího rok nekončící nouzový stav.

Ale vraťme se do zahraničí. V jiných zemích se organizují mohutné demonstrace, v Německu se jednou sešlo dokonce kolem milionu lidí, bylo tam i několik statisícových demonstrací. Tamní hnutí Querdenker pak sdružuje nejen odpůrce opatření z řad běžných občanů, ale také několik lékařů. Querdenker vydávají i knihy, časopisy a pořádají některé demonstrace v Německu i Rakousku (sdružují odpůrce z Německa i Rakouska). Vůdčí silou odpůrců je tak v Německu právě toto hnutí, spolu s AfD a alternativními médii.

Ve Vídni bylo několik mnohatisícových demonstrací, tedy Rakousko, které je menší, než ČR, projevilo neskonale větší odpor občanů proti zavedeným restrikcím. Protože sleduji média z celé Evropy, ale i zemí mimo Evropu, tak můžu jedině potvrdit, že všude je část lidí, kteří se nastoleným totalitním pravidlům vzpírají. Opravdu, všude, ne tak, jak vy záměrně lžete a tvrdíte, že odpůrci jsou jen u nás. Vlastně naše země se vymyká v jediném: odpor je u nás zdaleka nejmenší. 

Navíc, v západoevropských zemích mají mnohde rozsáhlá muslimská ghetta, kde nikdo NIC nedodržuje. A nikdo tam ani na dodržování nedohlíží!! Policisté si totiž na hosty Merkelové, ale ani na muslimské starousedlíky, nic nedovolí. Německo si dokonce i v době přísných restrikcí letecky přiváží další muslimské invazisty z táborů v Řecku. Takže zatímco hranice s ČR jsou uzavřeny, „Novoněmci“ jsou stále vítáni doslova se slavobránou.

Pokud tedy z Berlína a Bruselu za ručičku vedený Babiš či milovník totalitních společností Al Hamajda začnou tvrdit, že za ta jejich z prstu vycucaná  čísla můžou ti, kdo jejich nesmyslná nařízení nedodržují, pak jen účelově lžou a záměrně rozeštvávají společnost. Rebelové proti nařízením jsou totiž ÚPLNĚ VŠUDE, kde se restrikce zavádí. Nebylo by spíš namístě se ptát, kde se ta podivná čísla berou? Vy jim skutečně věříte? Skutečně si myslíte, že při otevřených hranicích by byla čísla tak rozdílná? Hranice – mimo těch s Německem – totiž na některých místech projedete a to bez jakékoli kontroly. Tedy ani ten test po vás nikdo nechce.  To vím naprosto jistě tak, jako to ví každý, kdo u nějakých takových hranic bydlí.

Stačí se podívat třeba na tyto stránky, kde je jasně vidět, jak mapka kopíruje hranice. Hranice, které ovšem v reálu neexistují. Snad vyjma těch s Německem. 

O víkendu se opět v mnoha zemích demonstrovalo. Asi největší demonstrace byla v pro nás nedaleké Vídni. Podívejte se a srovnejte si ji s demonstrací v Praze, kde byl oproti Vídni sotva zlomek lidí. A vzpomeňte si na to dřív, než začnete někde vypouštět lži o tom, jak jen našinci rebelují, zatímco celý svět fašistická – a jak je vidět i nesmyslná a nefunkční – nařízení dodržuje:

Jako obvykle se dnes opět ptám na totéž, nač se ptám od samého začátku: „Jak je možné, že po těchto mohutných demonstracích nerostou „čísla“ právě v těchto mnohem více rebelujících zemích?“

A po roce restrikcí mám ještě jednu, závěrečnou poznámku. Znám z médií všechny hlavní tváře odpůrců restrikcí z různých zemí Evropy. A víte, že nikdo z nich, i přesto, že nenosí roušky a chodí na demonstrace, neskončil s covidem v nemocnici? Buď ho vůbec neměli (nebo měli a neví o tom) nebo ho „chytili“, ale měli jen lehký průběh, takže nemoc vyleželi doma. Nehovoří snad i to o něčem???

 

 

 

4.8/5 - (18 votes)
(Visited 35 685 times, 1 visits today)
Sdílet článek

11 comments

 1. Tak konečně mohou být Češi a Slováci zase na něco hrdí – berou nás jako ukázku nejhorší totality a selhání vlády. Pecka good
  Tak doufámn, že se z toho poučíme a v dalších volbách dostane Babiš a Piráti 110% procent hlasů a že si na Slovensku udělají předčasné volby a Igor „Testovič“ dostane 150% hlasů. Chlapi, co házeli politické zm*dy z oken už asi dávno emigrovali.

  (p.s.covid nepopírám, ale jsem přesvědčená, že to co děláme už teď zabilo víc lidí, než samotná nemoc, kterou stejně ani neléčíme dokud už není pozdě; krom všeho ostatního se totiž našim dobrým vládcům podařilo totálně zdecimovat zdravotnický systém – každý, kdo aktuálně potřebuje jít i k de*ilnímu praktickému lékaři třeba s angínou nebo spálou ví svoje…jo pardon, teď je u nás vlastně všechno covid, omlouvám se)

   1. Zanedlouho, 22.3., uplyne 550 let od smrti posledního českého krále, Jiřího z Poděbrad. Jak by současnou krizi dnes řešil on? Těžko by mohl jednat chaotičtěji a korupčněji než současná vláda.

  1. Zdravotní systém mnoha zemí decimuje agresivní virus už celý rok. Žádná vláda nemá patent na účinné řešení této, dosud nepoznané situace. Na řešení se neshodnou ani největší světoví odborníci. Veškeré demonstrace, protesty proti opatřením včetně různých chytrých či vulgárních komentářů na sociálních sítích virus nezastaví. Já věřím vakcinaci . Očkování se osvědčilo v historii mnohokrát.

 2. To byl zase clanek plny lzi dash . Ziji v zahranici nekolik let a nikdo se mne neptal na to co se to v te Ceske republice deje. Naopak, kdyz jsem rekl, ze zavreli muze, ktery vyhrozoval nasi vlade zabitim, tak mi rekli, ze to byl asi nejaky blazen a kolik za to dostane let ( ne roku ). Kamarad jezdi pracovne mezi Nemecke a Svedskem. No, a ani tam se extra neresi co se deje v Ceske republice. Takze glosu, kterou napsala zdejsi pisatelka bych oznacil za velkou lez. Jeste si pamatuji, ze kdyz jsem mel dovolenou v rijnu, tak mi muj zamestnavatel vylozene nedoporucil navstivit moji rodnou zemi, Ceskou republiku, ponevadz pokud by jsem byl v karantene, tak mi ji neproplati. Tzn., ze by bylo fajn, aby pani pisatelka napsala pravdu. Ponevadz Ceska republika je pro ostatni zeme velmi rizikovou zemi pro navstevu a nikdo ze zapadnich zemi ji nedoporucuje.

 3. Zase jen žvásty, stejně lži, jako když včera Kantar zveřejnil, že volby by vyhráli piráti. Kdyby od začátku každý poctivě dodržoval co má, a nejen u nás, kdyby lidi furt někam nelitali a raději seděli doma na zadku, kdyby si nepletli demokracii s anarchií, a kdyby se pořád neoháněli nejakejma lidskejma právama a svobodama, které tu zavedl největší lhář, defraudant, zrádce a alkoholik Havel, tak by už bylo dávno po nemoci. A nějací demonstranti s tím nic nenadělaji. Ještě bych být policií pořádně přitvrdil, gumové projektily, slzáky a pendreky, on by je pak humor přešel a byl by na světě konečně klid. Volím ANO!!!!

  1. A co není pravda? Jinde nejsou demonstrace? Nelžete neustále vy a vám podobní o tom, jak se jen u nás demonstruje a jinde jsou všichni velmi poslušní??? Sám si lžete do kapsy tak, jako všichni ostatní, kdo této lži věří.
   Neumíte vysvětlit proč se nic zvláštního neděje v Bělorusku, kde se žádná opatření nedělala, v mnoha afrických zemích nebo třeba ve Švédsku, kde dlouho nebylo nic a až nedávno tam zavedli menší restrikce??
   Jenom tady zvracíte nesmysly, které nijak nesouvisí s článkem. Vy a vám podobní jen rozséváte nenávist, udáváte a nejste ani schopni vhodně argumentovat (ten nad vámi podle toho, co píše, článek ani nečetl a vy zřejmě taky ne).
   Vám nestačí jako důkaz totální neschopnosti vlády i nesmyslnosti nařízení fakt, že máme nejdelší lockdown v Evropě a je to k ničemu?? Jak je možné, že v Německu nebo Rakousku, kde je mnohem víc rebelů jsou na tom lépe?? Proč hlásí Švédsko polovinu úmrtí? Na to odpovědět neumíte…
   Uvědomujete si, že za pár let tu bude totálně zničená země a to nejen díky Pirátům, kterým vydatně pomáhá nahoru právě ten váš Babiš??? Babiš, který prodal naši zemi globalistům???

  2. Navlas stejné názory jsem vyslechl od bývalého člena SNB v létě 1988, když se v Praze demonstrovalo při výročí okupace 1968. Co k tomu dodat? Snad jen heslo na transparent: Pryč s totalitáři všech barev.
   Snadná cesta z covid-krize: Stačí, aby se lidi mohli léčit sami dostupnými léky, které fungují v zahraničí, a nechodili se stupidně testovat, protože falešná pozitivita testů hraje do not vládě a jejím trvalým lokdaunům.

 4. Skvely clanek, moc dekuju. Konecne se podarilo loutkarum Cesko definitivne rozdelit na ty, co jsou proti totalite, a na ty, kteri se „ze zdravotnich duvodu“ se ji rozhodli podporit. To je terno, jake tu uz davno nebylo.

  Kdo chce psa biti, hul si najde. A covidova hul krasne bije!

  Fuj.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *