V září se má v Bruselu projednat společná azylová a migrační politika

Napsal
Sdílet článek

Za absolutního nezájmu médií se včera konala ve Vídni konference, která se týkala především stávající muslimské invaze přes balkánské země. Proto se také konference účastnily především země jihovýchodní Evropy, ale třeba i Německo, které nyní předsedá EU. Víceméně tato konference nepřinesla nic moc nového, ale přece jen se tam našlo několik zajímavých momentů.

Především se jedná o již zmiňované hot spoty. Na nich by se měla provádět jakási selekce, nicméně předpokládám, že většina vetřelců se hot spotům vyhne a projde přes hranice nelegálně, jako dosud. Zajímavé však je především to, že na hot spotech mají ti vetřelci, kterým nebude azyl zamítnut, získat statut uprchlíka. 

A toto je první, co mne zaujalo. Vzpomínáte si na prosinec 2018 a dva migrační kompakty, předložené OSN? Jeden byl o migraci, druhý o uprchlících. Ten o uprchlících schválila drtivá většina zemí, včetně ČR. Ten o migraci neschválil větší počet zemí – především evropských – včetně ČR. Naše vláda se tehdy chlubila jak jeden dokument odmítli, nicméně pakt o uprchlících schválený je a – jak se vyjádřili i vládní politici – uprchlíky údajně přijímáme a přijímat budeme.

Zatímco nelegální vetřelec, který prochází Evropou či ten, který nezíská azyl, má automaticky statut migranta, tak ten, který azyl získá je již „uprchlík“. A uprchlíky přece přijímáme, proto naše loutková vláda tento pakt, který odmítlo třeba Maďarsko, podepsala. Tudíž invazisté, kteří nebudou na hot spotech odmítnuti, budou velmi pravděpodobně přerozděleni do těch zemí, které přijímají uprchlíky.  Chytré, že?

Ale to zdaleka není vše. Počítá se zcela zřejmě s nárůstem invaze, neboť součástí včerejší konference byla i dohoda s balkánskými zeměmi o tom, že posílí počty azylových zařízení. To ostatně plně koresponduje s tím, že v minulých měsících pronajímaly neziskovky v Řecku velké počty bytů a různých bytových komplexů se smlouvami do roku 2025, resp. 2030.

A to hlavní nakonec. Na konferenci se také zmínila nutnost sjednocené azylové politiky v rámci EU. Počítá se s tím, že ke sjednocení dojde už letos v září. A nejspíš to nebude až takový problém, přes Brusel zadlužené, lehce vydíratelné země bude mnohem jednodušší „ohnout“ k čemukoli. Očekávám, že i EU udělá nějaké „ústupky“, například ten, že určí, že nebude povinnost přerozdělovat „migranty“, ale povinností to bude výhradně v případě „uprchlíků“. S tím přece všechny země – vyjma Maďarska – souhlasí, ne?

Berte některé moje závěry jako pouhou úvahu, nicméně mnohokrát se mi potvrdilo, že na nějaké predikované scénáře nakonec došlo. V tomto případě navíc všichni moc dobře víme, jak EU dlouhodobě sama invazi podporuje. Za vše hovoří například několik různých již schválených promigračních deklarací, nedávná snaha zavést tzv. „migrační dálnici“ i různé rasistické protibělošské pamflety, které mají zajistit nadstandartní práva Afričanům v Evropě.

 

Italian legislation against international law - Rackete - Europe ...

Důkazem, že EU podporuje invazi, bylo i loňské pozvání pašeračky vetřelců Racketeové do europarlamentu, kde ji podpořila bouřlivým potleskem většina europoslanců a eurokomisařů.

The Reference Frame: Illegal migrants apparently given prepaid ...

A asi tím největším důkazem nezpochybnitelného faktu, že 4. říše podporuje invazi, jsou EU vydávané a z peněz Evropanů placené kreditky, které dostávají vetřelci na cestu do jejich vysněné evropské země. 

5/5 - (4 votes)
(Visited 977 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *