Válka Jourová – Orbán je jen součástí války Orbána se Sorosem

Napsal
Sdílet článek

Jak jistě víte, tak šéfka Evropské komise Ursula von Lejno se ve sporu Jourová – Orbán postavila plně na stranu Jourové. Ostatně, jak jinak, přesně to musel očekávat skutečně každý, neboť obě tyto političky mají stejné loutkovodiče. Hned od začátku mi bylo jasné, že v tomto směru bude výzva k odvolání Jourové nevyslyšena. Nicméně i tak měla tato akce ohlas, neboť o sporu Jourová – Orbán se píše v různých alternativních evropských médiích, která se samozřejmě – podobně jako diskutující – staví na stranu Orbána.

Jak jsem uvedla již v předchozích článcích, tak Jourová není v Evropské komisi, kde je dokonce místopředsedkyní, náhodou. Byla tam vyslána jako jeden z hlavních koní globalistů v EU, což velmi dobře chápe každý, kdo dlouhodobě vidí, za koho tato osoba v EU “kope”. 

V předchozích článcích jsem zde rozebrala napojení Jourové na podvratnou neziskovku v režii Deep state – Freedom house. Nicméně toto není jediné zcela jasné napojení na globalistické kruhy. Už v době, kdy šla do Evropské komise poprvé, bylo jasné, za koho bude kopat. Chronicky známá fotografie, kde stojí Jourová mezi dvěma Sorosy – mladším Alexandrem a jeho otcem Georgem – jasně ukazuje, za koho měla od samého začátku v EK “kopat”. 

Babišem dosazená Jourová už velmi pravděpodobně v době, kdy byla poprvé oslovena, aby se o post eurokomisařky ucházela věděla, jaká bude její role v Bruselu. Připomínám, že v téže době podpořil Sorose také Babiš, který prohlásil, že podporuje přestěhování Sorosovy univerzity z Budapešti do Prahy.

V Bruselu pak jede Jourová výlučně “na zakázku” svých loutkovodičů. Tedy v hierarchii je zcela zřejmě relativně vysoko, rozhodně v rámci hnutí ANO je mnohem výše postavená, než Babiš. Jourovou celkově pokládám za nejvlivnější osobu české politiky. Také proto by si ji nikdy nedovolil odvolat. A zřejmě ani nechce, neboť v Bruselu – podobně jako jeho europoslanci – dělá přesně to, co má…

Chronicky známá fotografie z titulku, je z doby, kdy Soros se svým synem navštívili v Bruselu své věrné. Bylo to v době, kdy měla Jourová v gesci ochranu spotřebitele, namísto toho se však posléze věnovala téměř výlučně cenzuře zejména sociálních sítí. Co má asi cenzura společného s ochranou spotřebitele?? Samozřejmě nic, to jen loutkovodiči potřebovali svoji loutku převést na jinou “práci”.

Pokud se vrátíme ještě k oné ochraně spotřebitele, kde Jourová nevyřešila vůbec nic z hlediska dvojí kvality potravin, pak je nutno upozornit na fakt, že i v tomto ohledu konala přesně dle instrukcí. Ten, komu totiž dvojí kvalita potravin vyhovuje nejvíc, jsou právě globalisté, jimž přísun nekvalitních potravin a drogerie do “podřadných” zemí ponejvíc vyhovuje, neboť na tom předraženém odpadu vydělávají právě jimi řízené korporace  miliardy..

Ale zpět k Sorosovi a Jourové, která zcela jistě získala v EK portfolio, v rámci něhož má “kontrolovat” právní stát a demokracii (tedy tu jejich jedinou správnou s přívlastkem – liberální) možná právě na základě “objednávky” Sorose. Protože právě proti němu Orbán dlouhodobě vystupuje, neboť jej považuje za jednoho z hlavních “režisérů” současné muslimské invaze do Evropy a strůjce rozkladu národních států Evropy přes síť svých neziskovek. Cituji z výroku Orbána:

“Největší hrozbou pro naše národní sebeurčení je dnes globální globalistická síť, která podporuje otevřenou společnost a snaží se zrušit národní rámce. Cíle sítě György Sorose s neomezenými finančními a lidskými zdroji jsou jasné. Zrychlením migrace, vytvořením smíšeného etnického původu, otevřenými společnostmi, demontáží národního rozhodování a předáním vlády do rukou světové elity.”

Právě pro soustavný boj Orbána proti Sorosovi, potažmo nejvýše postaveným globalistům, kteří stojí právě za Sorosem, potřebuje mít tento iniciátor rozkladu Evropy své lidi také v EU. Lidi, kteří budou za Sorose odvádět špinavou práci. A to pokud možno na co nejvyšších místech. Jourová se už v minulém volebním období osvědčila. Vždyť dokázala přejít k tématu, které vůbec nebylo v náplni jejího tehdejšího portfolia (od ochrany spotřebitele k celounijní cenzuře), aniž by se nad tím kdokoli pozastavil.

Navíc, cenzura se skutečně začala napříč EU uplatňovat stále víc a je nasnadě, že u cenzury pouze sociálních sítí nezůstane. Soros tedy dávno pochopil, že má v Bruselu zdatnou pomocnici, přičemž zřejmě už dávno věděl, že se Jourová dostane díky svému nezpochybnitelnému vlivu do EK znovu.

Tentokrát již dostala na starosti přesně to portfolio, které jí umožní jít jako buldok proti Maďarsku a Polsku a lépe se zde “ujímá” i jí proklamovaná a zaváděná cenzura. Myslíte, že to vše je jen náhoda? Ne, jde jen o potvrzení faktu, že globalisté, v jejichž zájmu byla EU založena, tuto instituci plně ovládají včetně určení toho, kdo bude na které vyšším postu. Někoho – jako třeba šéfku EK – zvolí na základě několikaletého školení na srazech Bilderbergu, někoho jiného jen na základě poptávky těch, kdo celý bruselský moloch řídí.

Tedy na základě poptávky otce a syna Sorosových či výše postavených globalistů, kteří si nyní přes své finanční instituce  zavázali jednotlivé národní státy EU třeba právě nesplatitelnými půjčkami…

(Visited 156 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *