Varovné video: Muslimové v Germanistánu přiznávají, že by chtěli z Evropy chalífát

Napsal
Sdílet článek

Při shlédnutí videa si musíte zase o něco víc uvědomit, jak zdegenerovaná je dnešní Evropa. Či spíše její obyvatelé. Naši předkové mohamedánům nepovolili se usazovat na území Evropy, Osmany hnali od Vídně a nejspíš si tehdy mysleli, že i jejich potomci se ze zkušeností předků poučí. Jenže dnes mohamedány většina Evropanů vítala či alespoň jejich vítání aktivně asistovala a nadále asistuje.

Koho asi dnes zajímá, zda se u něj v zemi staví mešity? Islám je hlavní zbraň na zničení Evropy, jenže to zatím poslušné ovce nechápou. Ano, nelze psát politicky korektně, vidím-li, jací jsou dnešní Evropané. Zcela dobrovolně si nechávají zaplevelit a zničit vlastní kontinent. Naši předkové se musí v hrobech obracet. Oni muslimy vyháněli, dnešní Evropané je vítají či jim alespoň ustupují. Ano, existují i jedinci, kteří nezapomněli na zkušenosti předků, ale je jich velmi málo. Většina lidí naletí na muslimskou přetvářku tzv. takíju a slepě uvěří, že ten muslim, který 5x denně tříská hlavou o modlitební kobereček je umírněný a integrovaný.

Ve skutečnosti jsme muslimům tak akorát k smíchu. Vlastně zatím žádná jiná, než tzv. západní společnost se islámu neodevzdala zcela dobrovolně a mnohdy dokonce s radostí. Rozsudky evropských soudů občas vypadají, jako by už začínaly uplatňovat právo šaría, neboť se muslimům vychází maximálně vstříc. Mírné tresty, často údajná psychická nemoc jsou dnes ve většině zemí EU samozřejmostí. Oproti tomu je na sociálních platformách jakákoli kritika islámu cenzurována a v poslední době už stanul nejeden kritik islamizace před soudem.

Zdá se vám to vše normální? Většině lidí nejspíš ano. Stejně tak skoro nikomu nevadí rostoucí počty muslimů po celé Evropě. A nyní k videu, na které bych ráda upozornila. Právě v něm se dozvíte, že jediné, po čem muslimové touží, je jeden chalífát. Velký islámský chalífát, kde by byli pány. A Evropa se jim sama nabízí, tak proč si ji nevzít? Video je z Německa a hovoří v něm dokonce v Německu již narození muslimové. Ano, podle německých zákonů jde tedy o Němce. Děsivé je, že se z videa dozvíte, že v reálu je v Evropě mnohem víc muslimů, než se udává oficiálně, mnozí totiž zapadli do různých no go zón, kde se o nich ani neví. Nežijí z dávek, ale z kriminální činnosti.

Na inkriminované video v němčině s titulky v angličtině se můžete podívat zde. 

Video, bohužel, vzhledem k jeho velikosti nelze vložit do příspěvku. Pro ty, kdo nevládnou NJ ani AJ uvádím alespoň hrubý překlad toho, co muslimové na videu prohlásili:

Proč máme Evropu, ale ne islámskou Evropu? Proč nejsme všichni muslimové pohromadě? Proč už nemáme islámskou Evropu? Jaký je důvod? Proč se všichni držíme zpátky?  Pokud nevyřešíme Čínu, pak je po všem (pozn.: tím mají zřejmě na mysli jejich přístup k Ujgurům). Máme více míst, jako Afghánistán, Irák, Irán; máme Jemen; máme Barmu; máme Kašmír. Jaké je řešení toho všeho?

Konečné řešení je naším hlavním cílem.  Upřímně, podle mého názoru, všichni muslimové musí držet pohromadě. Všechny muslimské země musí držet pohromadě a utíkat společně do Evropy. Zničit všechno, co jde proti nám. To je můj názor a stojím si za ním.

Musíme se sjednotit, to je nejdůležitější. Problém je za prvé v tom, že my nemáme islámskou civilizaci. Za druhé, že nemáme chalífát.  Kolik muslimů máme v Německu? Oficiálně říkají čtyři miliony, ale já věřím, že je to víc než 10 milionů. Měli byste být schopni se 40 000 lidmi stanout před Braniborskou bránou.
Ekonomika se zastaví a záležitost je vyřešena.  Chci říct, že se musíme stát jednotkou, Ummah, abychom opravdu drželi pohromadě v islámu. To je ono, to je nejlepší řešení, nic jiného; vidíme to tady. Chalífát je řešení, islámská civilizace je řešení, protože chalífát je ochranný štít pro každého muslima.
Chalífát je odhodlán osvobodit každého trpícího muslima a jak jsem řekl, ať už budou Ujgurové nyní osvobozeni nebo ne, problém není vyřešen,  protože muslimové trpí po celém světě. To je ten problém, protože nemáme chalífát a kvůli tomu jsou všichni muslimové potlačováni. (Pozn.: ve většině zemí, kde je převaha muslimů, jsou naopak utiskováni nemuslimové, v Evropě jsou navíc muslimové, byť jsou zatím v menšině, nebývale protěžováni).
Proč neexistuje islámská Evropa? Proč nejsou všichni pohromadě? Kolik je muslimských zemí? Když budeme držet pohromadě, budou se třást, budou odtud prchat. Ale my nejsme špatní lidé, my muslimové.  Žít a nechat žít je to, co říkají Němci, a kde to je, kde to je?
Muslimové musí konečně vstát a sjednotit se do jediného chalífátu!!
To nelze s Evropany nebo Američany. To lze jedině s islámem, s Alláhem, Ummahem, chalífátem. Je to jediný způsob, jak vyřešit problém se Sýrií.  Je to jediný způsob, jak vyřešit problém Ujgurů,  v Turkmenistánu, v Barmě, v Jemenu, v Afghánistánu, v Iráku.  Všude se jen dívali. Zítra to může být Turecko.  Den poté by to mohla být jiná země. Muslimové se musí probudit, musí se shromáždit pod Alláhem, jinak útlak nikdy nepřestane.
Tolik k videu. Tedy v rozhovoru se muslimové narození v Evropě, vyslovují pro založení jednotného chalífátu. A pokud jste to správně pochopili – a já předpokládám, že ano – měl by být tento chalífát v Evropě. Proto se radují z toho, že je v Evropě mnohem víc muslimů, než uvádí oficiální statistiky, ostatně, před pár dny totéž přiznalo i Švédsko. Ví moc dobře, že absolutně nemají přehled o tom, kdo se v jejich zemi nachází.
Oficiálně udávané počty muslimů v Evropě jsou tedy silně podsazené. Ve čtvrtích, kde již vládne šaría se jich schová poměrně hodně, aniž by kdy o jejich přítomnosti věděly příslušné orgány. Muslimové na videu také hovoří o tom, že je třeba,. aby do Evropy přicházeli stále další a další muslimové. Každopádně je jasné, že oni sami počítají s tím, že zde ten chalífát jednou bude.
Je jasné, že muslimům jsme jen k smíchu. Oni vlastně ani jako problém nevidí Evropany, podle jejich výroků je pro ně jediný problém, že jim to zavádění evropského chalífátu jde příliš pomalu. Podobných videí, kde se muslimové chlubí tím, že hodlají udělat z Evropy chalífát, je plný internet. O jednom takovém případě jsme psala třeba zde (video už bylo zcenzurováno, nicméně překlad tam stále je). Na další videa budovatelů nového chalífátu se můžete podívat zde a zde.
(Visited 626 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *