Varovné video: Turecký ministr vnitra považuje Evropu za dobytý kontinent

Napsal
Sdílet článek

Turecko lze bez nadsázky spolu s Německem považovat za země, které se zdaleka nejvíc zaslouží o budoucí totální islamizaci Evropy. Jak jsem už dříve několikrát uvedla, islamizace našeho kontinentu je zcela nezvratná a nevyhne se jí s největší pravděpodobností ani jedna evropská země. Jedinou zemí, která má zatím zákony postavené tak, že tam nemůže dojít k zásadnějšímu vzepětí islámu je Slovensko, nicméně jistě i tam budou tlaky na uvolnění pravidel, která tam zatím neumožnila založení muslimské obce. Ve všech ostatních zemích – včetně ČR – rostou jak počty modliteben a mešit, tak i všech dalších atributů islamizace. Asi těmi nejviditelnějšími pro každého z nás jsou kebabárny, jejichž počty povážlivě rostou.

Nyní se však vraťme k Turecku. Všichni máme ještě v paměti jarní útok na řecké hranice, kdy se Turci pokusili dostat statisíce džihádistů do Evropy. Boje na řeckých hranicích pak sice skončily, ale ani tak se Turecko snah o import svých ideologických soukmenovců do Evropy nevzdává. Turci velmi aktivně spolupracovali s podvratnými neziskovkami, které po dlouhé měsíce pašovaly muslimské vetřelce do Řecka.

Turecko se nyní podílí také na útocích Ázerbájdžánu na Arménii; byli to Turci, kdo dovážel džihádisty bojovat do Libye; byli to také Turci, kdo podporoval islámské radikály v Sýrii. Ale Turci byli také těmi, kdo postavil největší mešity v Německu i v USA. Asi nikoho neudiví, že otevření obou mešit se účastnil Erdogan. O konverzích starobylých kostelů na mešity a to včetně chrámu Hagia Sofia nemluvě.

Turecko také dlouhodobě narušuje výsostné území Řecka, ať už jejich vody, pevninu či vzdušný prostor. Neustále si osobuje nárok na 23 řeckých ostrovů, jde přitom o ostrovy historicky řecké, uloupené Osmany a později Řecku navrácené. V řeckých výsostných vodách také provádí nezákonné vrty a v poslední době si dělají Turci ambice na celý Kypr, již jim nestačí jen jeho ukradená část.

Po celou dobu se pak k plánované islamizaci Evropy vyslovují různí vysocí turečtí představitelé, není to tak dávno, kdy nejvyšší turecký imám vyzval v nově konvertované mešitě Hagia Sofia k převzetí Evropy mečem. K podobným prohlášením, potvrzujícím imperiální choutky Turků, se pak uchyluje i turecký ministr vnitra Suleyman Soylu. Na jeho poslední proslov se můžete podívat na videu níže (v AJ):

Turecký ministr vnitra jednoduše počítá s demokratickým převzetím vlád, kdy muslimští vetřelci či miliony Turků především v Německu a na Balkáně postupně přečíslí původní obyvatelstvo. Stejně tak počítá s tím, že vysoké počty muslimských vetřelců zruinují ekonomiku zemí, zasažených invazí. Pak si díky invazi a jejich vysoké porodnosti demokraticky převezmou jednotlivé části Evropy. To, že poté počítají se zavedením práva šaría je samozřejmě logické. Přesně to je totiž cílem každého pravověrného muslima. Dnes už převzetí moci mečem není zapotřebí, když lze Evropany přečíslit tak jednoduše.

Čím se liší současné Turecko od Německa 30. let? Ničím. Přitom Turecko je stále kandidátem na členství v EU a se souhlasem většiny zemí se dále pokračuje s přístupovými pohovory. Na půdě EU dokonce ani neprošel návrh na uvalení sankcí na Turecko. Už to jasně ukazuje, že EU zde není pro Evropany, ale proti nim. Ostatně, snaha protlačit taková azylová pravidla, aby byla rychle zaplavena muslimskou invazí i ta území, která zatím nemají v populaci zásadnější počty muslimů, jasně ukazuje, že EU jede podle notiček Kalergiho, jehož bustu si globalisté vystavili v budově ve Štrasburku.

Islamizaci se už nevyhneme, není šance ji zastavit, máme možnost ji jen zpomalit nebo urychlit. A jak je vidět, moc dobře to ví i Turci. Aby se mohla islamizace zastavit, muselo by se nejprve změnit myšlení lidí. To se však mění spíš tím směrem, který povede k urychlení tohoto procesu. Procesu, který je velmi dobře viditelný ve Švédsku, Německu či Francii a jiných islamizovaných zemích.

Turci moc dobře ví, že se jim Evropa nabízí na zlatém podnose. A to doslova. Nulová snaha zabránit další invazi, která denně pokračuje (nyní hlavně z Afriky, ale i zde jde v 95% o muslimy) a pozvolná změna myšlení lidí, stejně jako odvádění pozornosti k jiným, méně podstatným záležitostem, jsou faktory, které záměrům Turecka pomáhají.

Divíte se pak, že turecký ministr vnitra už považuje (nejen) Evropu za součást novodobé Osmanské říše??

5/5 - (4 votes)
(Visited 224 times, 1 visits today)
Sdílet článek

2 comments

  1. A co z toho plyne? No přece to, že musíme hledat spojence i na straně rozumných Turků, kteří vidí sami jaké odporné svinstvo islám je a jaký imbecil jim vládne.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *