Vatikán požaduje, aby byli okamžitě všichni nelegální vetřelci ve Španělsku legalizováni

Napsal
Sdílet článek

Jak jistě víte, tak do Španělska se dostávají vetřelci z Afriky stále častěji, což je dáno především tím, že je  ze Španělska do Afriky relativně blízko a na území Španělska je možné vstoupit také v jejich afrických enklávách Ceuta a Melilla. Invaze je však možná i díky promigrační, ultralevicové vládě. V době, když byl v italské vládě Salvini a pro vetřelce z Afriky byla Itálie de facto nedostupnou, to bylo právě Španělsko spolu s Maltou, kam se nelegální afričtí vetřelci vydávali nejčastěji.

Vatikán chce podle náměstka Svatého stolce pro migranty a uprchlíky Fabia Baggia, aby Španělsko provedlo „masovou legalizaci“ svých nelegálních vetřelců. „Ve Španělsku může být masová legalizace řešením, které prospěje všem,” řekl Fabio Baggio během online fóra minulý týden zástupcům španělských katolických diecézí, které jsou odpovědné za přistěhovalce.

Zástupci krajně levicové španělské politické aliance Unidas Podemos, složené z Podemos, Sjednocené levice a další levicové strany, okamžitě přijaly vatikánské řešení a poznamenaly, že se přesně shoduje s tím, po čem španělská levice volá. Strana Podemos, jejíž lídr Pablo Iglesias byl uveden neziskovkou OSF George Sorose jako „spolehlivý spojenec”, již zahájila vlastní návrh na všeobecnou amnestii a “občanství pro všechny migranty, kteří s námi prožili epidemii.“

Strana požaduje regulační ustanovení, která umožní ukončit nerovnost všech lidí, kteří byli na španělské půdě v den vyhlášení nouzového stavu, což je údajně jediné řešení, které je „správné a slušné z hlediska sociální spravedlnosti a lidských práv.“ “Tato všeobecná legalizace všech přistěhovalců je jak nutností a spravedlnosti, tak správným rozhodnutím ze zdravotního a ekonomického hlediska”. 

Po oznámení, že Vatikán podporuje masovou legalizaci, mluvčí Unidas Podemos, Pablo Echenique, tweetoval vzkaz vůdcům středopravé strany Partido Popular a nacionalistické strany Vox, v němž je jako katolíky vyzývá, aby následovali vedení Vatikánu a uvítali výzvu k všeobecné amnestii a občanství.

Vatikánský otec Baggio minulý týden ve svém projevu uvedl, že po pandemii koronaviru dojde k masivním migračním tokům pramenícím z touhy lidí najít řešení svých ekonomických problémů a vyzval národy, aby je přivítaly, a odmítl nový protekcionismus (tzn. upřednostňování vlastních občanů) proti nekontrolovanému přistěhovalectví do Evropy. Tedy Evropané by neměli být upřednostňováni!

„Myslíme si, že mnoho zemí bude mít omezený vstup, jako to tyto země udělaly v této době, aniž by podporovaly pravidelné kanály přistěhovalectví, aby upřednostnily své státní příslušníky,” dodávají z Vatikánu.

Takže ústy svého zástupce, otce Baggia, který má ve Vatikánu na starosti podporu invaze, opět vyzývá Vatikán, potažmo Bergoglio, k otevření hranic a zajištění “pravidelných migračních toků”. 

Všimli jste si toho, jak si současná ultralevice souzní s Vatikánem, který byl dřív pro ultralevici nepřítelem číslo jedna? To je nyní velmi dobře patrné nejen v případě Španělska, ale i jiných zemí, například Itálie či Švédska.

Výzvu Vatikánu lze tedy pochopit tak, že by se měla Evropa přednostně postarat o přicházející vetřelce, zejména z Afriky, odkud přichází právě do Španělska. A to tak, že by měly dát země těmto invazistům přednost před vlastními občany. Potom nechápu, kdo současnou španělskou vládu volil? Snad místní muslimové a afričtí vetřelci, kterým by chtěli dát přednost? Legalizované vetřelce již nebude možné dle unijních pravidel nikdy deportovat!! A to ani tehdy, kdy se dopustí násilných trestných činů!!

Právě podobné výzvy jen potvrzují, že ŘKC, či její hlava, sedící ve Vatikánu, podporuje nejen invazi, ale celou islamizaci Evropy. O tom už však nějakou dobu přece víme všichni, kdo kroky Bergoglia dlouhodobě sledujeme. Je zajímavé, že právě v době, kdy arabský svět volá po konverzi cordóbské katedrály na mešitu a bývalá křesťanská bazilika Hagia Sofia je změněna na mešitu, se ozve právě ŘKC s tím, že má Španělsko legalizovat všechny nelegální vetřelce a další má nejen Španělsko, ale celá Evropa přijímat.

V září má dojít v Bruselu k dalšímu projednávání otázek společné azylové a migrační politiky v rámci EU. Tedy jen krátce poté, kdy se rozhodlo Španělsko na popud Vatikánu všechny nelegální vetřelce legalizovat. Půjde pak celá EU španělskou cestou? Nebude právě vnucování podobných pravidel, které mají zajistit nekontrolovanou invazi tím prvním, co bude EU za stamiliardové půjčky od ostatních zemí požadovat??

Vyrazí Bergoglio do Cordóby, až tam “Novošpanělé” slavnostně konvertují katedrálu na mešitu??  

(Visited 332 times, 1 visits today)
Sdílet článek

One comment

  1. ať si ty černý dárečky vezme do vatikánu a živí si je z darů těch křesťanských zmrdů!!!! bad

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *