Včera proběhl soud s muslimským vrahem čtrnáctileté Němky

Napsal
Sdílet článek

Další z každodenních případů multikulturního obohacování Evropy. Tentokrát “řádil” jeden z hostů Angely Merkelové, jistý Ali Bašár, který dorazil do Německa právě na její pozvání v roce 2015. Zajímalo by mne, co si rodiče zavražděné dívky myslí nejen o tomto “obohatiteli”, ale především o jednom z původců nejen jejich, ale i mnoha jiných neštěstí, Merkelové. Ale nyní k případu.

Německý federální soud v úterý uvedl, že zamítl odvolání iráckého žadatele o azyl proti jeho odsouzení za znásilnění a vraždu 14leté místní dívky. Ali Bašár byl v červenci státním soudem ve Wiesbadenu odsouzen k doživotnímu vězení po čtyřměsíčním procesu v případu, který rozdmýchal napětí ohledně muslimské invaze.

Soud rozhodl, že existuje “zvláštní závažnost viny”, což znamená, že pravděpodobně nebude propuštěn po 15 letech, jak je v Německu běžné. Bašár, kterému bylo v době vraždy 21 let, byl v květnu 2018 usvědčen z napadení a vraždy Susanny Feldmanové ve Wiesbadenu. Bašár a jeho rodina po vraždě náhle opustili domov pro žadatele o azyl v Německu, nicméně později byl zatčen kurdskými silami v Iráku, předán německým policistům a převezen zpět do Německa. Předpokládá se, že Bašár dorazil do Německa v říjnu 2015.

Spolkový soudní dvůr uvedl, že zamítl Bašárovo odvolání. Mimo jiné námitky proti jeho odsouzení tvrdil, že jeho návrat z Iráku představuje “procedurální překážku”.

O tomto případu jste již možná před časem slyšeli, dokonce se o něm psalo i na našem mainstreamu. Každopádně je třeba se pozastavit minimálně nad tím, že rodina tohoto invazisty přijela do Německa údajně požádat o azyl kvůli ochraně, neboť se prý v Iráku báli o život. Ano, to je ta obehraná písnička. Jenže nakonec jim nečinilo problém sednout na letadlo a odletět zpět do Iráku, když zjistili, že synáček provedl něco, zač v evropských zemích – kupodivu – následuje trest.

Je zajímavé, že náhle jim tam nic nehrozilo. Ono je to nakonec podobné, jako s těmi údajnými chudáky syrskými vousatými třicetiletými sirotky, po kterých tak touží Šojdrová a spol. Ti se prý nemají kam vrátit. No, tak se prosím podívejte, jak aktuálně vypadá “údajně”  životu nebezpečná a zcela zdevastovaná Sýrie:

(Visited 878 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *