Podívejte se, jak byl ve francouzském Avignonu zastřelen ozbrojený muslim, který křičel Allahu akbar! (video)

Napsal
Sdílet článek

Před pár hodinami došlo po Nice k dalšímu incidentu v jiném francouzském městě, tentokrát se jednalo o město papežů, Avignon. V tomto případě naštěstí nestihl útočník nikoho zavraždit, neboť byl včas zastřelen policií. Předpokládám, že incidenty z dnešního rána rozhodně nebudou ojedinělými. K útokům na Francouze ostatně nedochází pouze přímo ve Francii.

K útokům na Francii dochází také v zahraničí, jako například dnes dopoledne v Saúdské Arábii.

Pracovník ochranky byl pobodán před francouzským konzulátem v Saúdské Arábii ve čtvrtek ráno, jen několik hodin poté, co terorista zavraždil tři lidi v kostele ve Francii.

Podle zpráv útočník použil ostrý nástroj k pobodání ostrahy u francouzského komplexu v Džiddě. Pracovník ostrahy je s těžkými zraněními ve stabilizovaném stavu v nemocnici, zatímco útočník byl na místě zatčen.

Francouzští diplomaté vyzvali saúdské úřady, aby osvětlily tento útok a zajistily bezpečnost Francouzů v království, protože útok na diplomatické prostory nelze nikdy ospravedlnit.

Předpokládám, že tímto rozhodně útoky na francouzské cíle nekončí. Je více než pravděpodobné, že v útocích budou muslimští fanatici pokračovat i nadále a to jak přímo ve Francii, tak na francouzské cíle v muslimských zemích.

Podívejte se, jak mohamedána policisté zastřelili:

Připomínám, že se jedná o reakce na uzavírání radikálních mešit ve Francii, na povolení zveřejňovat karikatury pedofilního lžiproroka Mohameda, ale možná i na to, že si karikatury dovolily promítat na zdi svých budov i některé francouzské radnice.

Muslimové považují nejen Francii, ale celou Evropu za dobyté území. Teď už je řada na Evropanech, aby se probudili a dokázali islám z celého kontinentu vymýtit…

5/5 - (9 votes)
(Visited 555 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *