“Ve jménu Alláha tě znásilníme ve sklepě”, vyhrožují muslimové kritičce islámu

Napsal
Sdílet článek

Možná jste už před časem slyšeli o mladé Francouzce jménem Mila, která si dovolila na sociálních sítích kritizovat islám, za což na ni muslimové uvalili fatvu a ona je od té doby nucena se skrývat. Muslimové se snaží neustále zjistit, kde se právě dívka nachází, dokonce ji našli i na Maltě, kde byla o letních prázdninách. Právě tam se pak znovu stala terčem výhružek a pronásledování.

Dívka, která se odvážila kritizovat nenávistnou islámskou ideologii a následně byla kyberneticky obtěžována, byla během cesty na Maltu pronásledována muslimy.

Mila dosud nenašla klid. Mladá studentka střední školy, která byla nucena školu opustit, odjela v srpnu na jazykovou studijní cestu na Maltu. Ale její dovolená nevyšla podle plánu. Mladá teenagerka byla na ostrově, kde ji muslimové poznali, znovu obtěžována, bylo jí vyhrožováno smrtí a znásilněním.

15. srpna se jí v restauraci zeptal muž, jestli je Mila. Když se ubezpečil, že je to skutečně ona, ihned na ni násilně zaútočil a křičel: „Ve jménu Alláha, znásilníme tě ve sklepě!“ posléze ji udeřil a zakřičel: „Znásilníme tvoji matku!“. Muž jí také vyhrožoval smrtí: „Nechci tě znovu vidět, jinak tě uškrtím.“ Také vyhrožoval, že na sociálních médiích prozradí ostatním muslimům místo, kde je na dovolené.

Osoba odpovědná za jazykový kurz, jehož se účastnila, informovala policii. Muž, který jí vyhrožoval, žije ve Francii a den po incidentu byl zatčen. Byl odsouzen k podmíněnému trestu odnětí svobody na jeden rok.

Už v červenci právník dívky odhalil, že od svých prohlášení o islámu obdržela více než 30 000 vyhrožování smrtí. Mezi nimi byly i výhružky násilím, jako: „Chystám se ti podříznout hrdlo, vytáhnu ti vnitřnosti a nakrmím tě a pak tě znásilním“, vždy následovalo „ve jménu Alláha“.  Nyní se Mila skrývá, žije na utajeném místě v internátní škole.

Vidíte, přesně to je to “náboženství míru”. Stačilo, aby dívka jednou na sociálních sítích krátce zkritizovala islám a nyní se musí skrývat. A pokud se něco zásadního nestane a islamizace země se nezvrátí, což je nepravděpodobné, bude se muset skrývat do konce života.

Na závěr připomínám dva dobře známé výroky fanatického muslimofila Al Hamajdy a připomínám, že díky jemu podobným milovníkům nenávistného islámu se islamizovaly i jiné evropské země, především pak ty, které nikdy neměly kolonie, jako třeba Švédsko. Může někdo normální cokoli podobného vyslovit?? Pokud se najde stále dostatek nezodpovědných “šílenců”, kteří toto volí, pak nás čeká úplně stejná cesta, jako Francii nebo Švédsko. I zde jednou nebudou kritici islámu v bezpečí…

„Islám už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské společnosti.“

„Islamofobie je odpudivá a nebezpečná stejně jako rasismus a antisemitismus a měla by být potlačována všemi zákonnými nástroji.“

(Visited 326 times, 1 visits today)
Sdílet článek

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *