Ve jménu lidské solidarity, lásky a bratrství se v západní Evropě rodí nová odrůda totality – humanitární fašismus

Napsal
Sdílet článek

V polovině století budou víc jak třetinu lidí na Zemi tvořit uslimové. Zásluhu na tom přičtěme Koránu, který zakazuje potraty, ženám jakýkoli způsob antikoncepce a mužům plýtvání semenem. Totéž přikazuje Bible. Zatímco muslimové poslouchají Alláha, pro většinu křesťanů je ekonomický imperativ silnější nežli hlas Boží. Mladí manželé ve všech vyspělých zemích by o tom mohli přednášet na univerzitě.

Až do roku 2010 bylo nejrozšířenějším náboženstvím křesťanství, k němuž se hlásilo 31 procent z celkového počtu 6,9 miliard lidí na světě, zjišťuje americké statistické středisko Pew Center Research.Islám byl na druhém místě s 23 procenty vyznavačů. V příštích desetiletích se jejich počet víc jak zdvojnásobí a v roce 2060 jich bude poprvé v historii víc nežli křesťanů. Zástupy muslimů vzrostou o 73 procent, zatímco houfy ostatních obyvatel planety pouze o 35 procent.

A to vše hlavně proto, že klín muslimských žen je úrodnější než všech jiných bez ohledu na náboženství nebo rasu. A možná také proto, že mnoho věrozvěstů Alláhových dělá svým ovečkám stejnou nalejvárnu jako wahhábijský imám v Ženevě, který jim hlásal, že svým semenem dobydou svět. Vždy ostražití Švýcaři mu pak umožnili návrat do Saúdské Arábie.

Tak či onak, z demografického hlediska lze 21. století nazvat stoletím muslimek.

Tři scénáře

Jakým způsobem ovlivní tento vývoj Evropu, která se stala zaslíbeným kontinentem muslimských přistěhovalců?O tom rozhodne imigrační politika Bruselu a národní postoj k přistěhovalcům. Obojí bude určovat, jak bude vypadat společenský, sociální a politický vývoj v Evropě. Jsou možné tři scénáře, prohlašují prognostici Pew Research Center.

První předpokládá, že Evropané jako jeden muž prohlásí, že bárka je plná, a Brusel zavře ekonomickým migrantům hranice. Počet muslimů se do roku 2050 zvýší jen nepatrně z 4,9 procent na 7,4 procent. Nejvíce jich bude ve Francii kolem 11 procent, v České republice 0,2 procent. Zmiňuji se se o prvním scénáři pro úplnost a také proto, že snít je lidské, jak řekl klasik.

Podle druhého EU nechá hraniční škvírky pro běžnou migraci, to znamená pro pracovní síly, které potřebuje, a pro rodinné příslušníky naturalizovaných cizinců. Všechny západoevropské státy zaznamenají značný přírůstek muslimů. Největší bude ve Švédsku, což nepřekvapuje vzhledem k jeho dlouhodobě neudržitelné imigrační vstřícnosti. Počet muslimů od nás na západ dosáhne v průměru víc jak 11 procent obyvatelů, u nás 1,1 procent.Třetí scénář je status quo, k žádnému omezení imigrace nedojde, hranice zůstanou průlinčité a pašeráci lidí včetně neziskovek budou mít žně. Počet muslimského obyvatelstva v Evropě se během příštích třiceti let zvýší ve Švédsku na 30 procent, v Německu na 20 procent, v Rakousku na 19 procent, v Belgii a Francii na 18 procent a v Anglii a Norsku na 17 procent. U nás na 2 procenta, v Polsku pouze 0,2 procent.

Tyto předpovědi berou v úvahu národní postoje k imigraci. Ale nepočítají se zrychlením přídavného turbomotoru, který OSN cudně nazývá pakt o řízené světové migraci, protože v době, kdy vznikaly, turbo bylo ještě ve vývoji. Naštěstí naše vláda pakt nepodepsala. Leč Brusel ten andělský plán na přesídlení africké a asijské bídy do Evropy přijal za vlastní a bude nám ho servírovat po částech s různými omáčkami při každé vhodné příležitosti.

Práh tolerance

Obecně lze říci, že přítomnost nesourodé skupiny v národním organismu nad deset procent je hranice sociální a kulturní únosnosti. Při dvaceti procentech země překročí práh společenské snášenlivosti, za nímž ji číhají etnické, náboženské a rasové střety.Skluz z jedné etapy do druhé je pozvolný se stupňujícím dopadem na domorodé obyvatele. Až do dvou procent jsou muslimští přistěhovalci vnímáni především jako mírumilovná menšina, která nepředstavuje žádnou hrozbu ostatním občanům. Při pěti procentech nabírají aktivisty z řad okrajových sociálních skupin, ve vězeních a z pouličních gangů, aby prosadili svůj způsob života. Začínají výtržnosti, které vedou k násilí a prvním nepokojům.

Kvalitativní zlom v občanském soužití přichází při překročení deseti procent nesourodých cizinců z celkového počtu obyvatel, což se považuje za práh tolerance. Vytvářejí se takzvané no-go zóny, kde je uplatňováno muslimské právo a kam se policie neodváží vstoupit, jako třeba ve Francii, Anglii, Belgii a Německu.Od patnácti procent výše se ulice stávají válečným polem, hoří automobily a tvoří se milice džihádu, jako je tomu dnes ve Švédsku. Ve Stockholmu se během muslimských demonstrací střílelo, v třetím největším městě Malmö vládnou muslimské gangy, na dalších místech došlo k teroristickým akcím, které jsou předzvěstí občanské války.

Humanitární fašismus

Vládnoucí elita se snaží skrýt pravý stav věcí a omezuje svobodu tisku a projevu, politicky správné myšlení pořádá hony na čarodějnice, policie potlačuje projevy nespokojenosti původních obyvatel, soudní metr pro přistěhovalce je delší nežli pro domorodce.Sečteno a podtrženo, ve jménu lidské solidarity, lásky a bratrství se rodí nová odrůda totality – humanitární fašismus. Začíná všude tam, kde člověk nemůže říct nic záporného o nezvaných hostech, byť jen že muslim falešně zpívá, protože by mohl být ocejchován, když ne trestně stíhán, jako xenofob a rasista. Významnou roli v této společenské proměně hrají někteří domorodí obyvatelé motivovaní ušlechtilými, leč neuskutečnitelnými ideály a zneužití silami zla. Ale to je jiný dlouhý a složitý příběh.Když počet nesourodých a těžko přizpůsobivých přistěhovalců v západoevropských emích dosáhne 25 procent, skluz do područí se stane.Vidím budoucnost západní Evropy, podobá se skutečnosti, ale na stereoidech.

JAN VÍTEK

(Visited 2 619 times, 1 visits today)
Sdílet článek

5 comments

 1. Precizní rozbor naší současnosti/budoucnosti.
  Islám je s jinými kulturami NAPROSTO nekompatibilní.Jeden muslim (zdánlivě) nevadí, poměrně snadno se začlení do majority.
  Proč jen ZDÁNLIVĚ!?!?!?
  Protože to náboženství je v něm jako v koze,a běda, když se v jeho okolí objeví další souvěrci.V tom případě se začnou vzájemně vyhejkávat a tak i že sekulárního halala se stane mávnutím proutku pěkný bigot….
  Tudíž,muslimy do Evropy NEBRAT!!!!!!…Neexistuje muslim,kterému nemůže ze dne na den lupnout v bedně.Stejně jako ani neexistuje takový jewrej…Ty pouštní národové jsou už holt takoví.Ono tam to sluníčko docela pálí.

 2. Všetko sú tu hlúposti, ako že “úrodnejší klín” ich žien, sexuálna vitalita ich mužov a podobne. Všetko to demografické kúzlo je naozaj len v polygamii – v mnohoženstve a aj tým v mnohodetnosti. Navyše, ak západná kultúra bude tolerovať detské manželstvá už od deviatich a menej rokov, pôrody už v jedenástich, dvanástich rokoch, teda až do ženského klimaktéria pokojne aj dvadsať detí od jednej ženy, ktorá nemusí celý život chodiť do práce, s početnými inými manželkami sa stará len o blaho manžela, ktorý pri štedrých sociálnych dávkach a rodinných prídavkoch napríklad v Nemecku tiež nemusí chodiť do práce, z tých peňazí, o ktorých sa im doma ani nesnívalo, sa dá krásne vyžiť a mať vždy veľa mužských síl na plodenie pri takom skvelom kompletnom servise vďaka západnej spoločnosti. A ešte veľký “emociálno-hormónový bonus”, za ktorý by takmer každého Európana stíhali a hrozilo by mu väzenie za zneužitie maloletých – napríklad jeden sýrsky imigrant má v európskom štáte hárem dvanástich mladučkých “manželiek” od deviatich rokov po sedemnásť rokov, tomu sa hovorí “inšpirácia”, to musí byť pre takého muža radosť žiť! Jediná demografická záchrana pre kresťanskú spoločnosť je dovoliť aj kresťanom mnohoženstvo, tým by bola mnohodetnosť aj u nás, tým by sa asi niijako neporušilo sväté písmo, pretože každá z “kresťanských manželiek” kresťanského muža by predsa bola legálna manželka a každej z jeho viacerých manželiek by bol kresťan predsa verný, ako káže písmo.

 3. Jinakost je totiž prima. Jenže ,,jinakost” se změní v ,,masovou a nefunkční šeď§ v případě, že se jinakosti navzájem tak masivně promíchají, až se vytratí originalita jednech i druhých…i třetích atd smile. Jsme sice všichni lidé a to je bez debat, ale nemůžeme se prostě přemisťovat v tak velkých formacích po Zemi jak se nám zlíbí už proto, že si vzájemně můžeme rozumět jako jednotlivci/ možná/, ale nemůžeme si rozumět jako skupiny. My tady v Evropě žijeme způsobem, který nás sice trochu odlišuje, ale ty odlišnosti jsou tak nepatrné a tak akceptovatelné, že Čech může bez obav žít ve Francii, Švýcar v Dánsku a v podstatě se nezmění nic moc. Muslimské země žijí jinak. Podle svého. Podle něčeho, k čemu mi nemáme vůbec žádný vztah, snad až na ten ,,vztah”, který máme , když do jejich země jedeme na dovolenousmile. Je to pochopitelná a nutná úcta k jiným mravům, které se nám sice vůbec nemusí líbit, ale jako Evropané na návštěvě je obvykle respektujeme a klidně odjíždíme do svých domovů a ke svým tradicích a zvyklostem. Jsme sice všichni jenom lidé…..ale jsme natolik různí lidé, že bychom v rámci zachování míru a klidu měli náš kontakt realizovat ver vší úctě, ale opatrně a v rámci vzájemných návštěv. Myslím, že je to jediná možnost, jak oddělit to, co má být odděleno a udržet si ,,vzájemný respektů tak, jak to jenom půjde.

 4. Pew je úplně mimo . Už dnes je ve Francii 14 % muslimů, https://www.epshark.cz/clanek/2200/francie-stejne-praktikujicich-muslimu-jako-katoliku-v-kategorii-18-29-let?fbclid=IwAR3Tw1OekyCAK9ZcnicJLK20iWgqS2lx_PYkkUMwZH_hVh4vDedY-AJS5ag

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *